18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wisielec

Jesse.Pinkman • 2023-09-28, 10:26
Powiesił się na wiatraku.

aligator

2023-09-28, 18:40
Szkoda ze go nie włączył :roll: :roll:

Mocade

2023-09-28, 18:59
Oczekiwałem komentarzy traktujących o włączeniu wiatraka i nie zawiodłem się, sadol zawsze dostarcza, dziękuję, pozdrawiam.

parapsychol

2023-09-28, 19:20
kiedy ten Pan z filmu sie obudzi?

Ogórek

2023-09-28, 19:34
Jean-ClaudeConDomme napisał/a:

kaszlnął, pierdnął, chrząknął i umarł



I ostatni raz doszedł.

marcineker

2023-09-28, 19:38
szkoda, że nie włączył wiatraka

MaksiKing

2023-09-28, 20:00
Aż musiałem się zalogować ze wk***a! wielokrotnie pisaliśmy, że to już plaga z niewłączaniem wiatraka! jeszcze rozumiem gdyby im prąd odcieli ale ewidentnie światlo się świeci... skoro i tak się wybiera na drugą stronę zrób coś dla świata i włącz ten j***ny wiatrak!.

metbek

2023-09-28, 20:10
Mam nadzieję, że się wysrał przed powieszeniem inaczej będzie kupa sprzątania ;D

reflexchudegobyka

2023-09-28, 20:13
Chociaż raz by mogli włączyć ten pie**olony wiatrak!

tsugamib0326

2023-09-29, 10:06
j***niutki h*jem powietrza chciał zaczerpnąć :)

argen64

2023-09-29, 11:11
Wiele filmow tego typu tutaj widziałem. Nawet kiedy człowiek chce w następnej sekundzie coś zrobic, po odkopnięciu krzeła spod nóg to juz nie da rady. Pętla naciska na tetnice szyjne iodcina dopływ krwi do mozgu błyskawicznie. I nastepuje koniec. Ze śmiercią sie nie igra.

kowboj

2023-09-29, 17:29
Kiedy ktoś włączy w końcu ten pie**olony wiatrak to tak samo jak skoczek bez salta. Takie coś 0 do jakości i są wtedy braki w ocenie za styl :-/

Kiedy ktoś włączy ten cholerny wiatrak. To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

Kiedy ktoś włączy ten cholerny wiatrak. To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

Kiedy ktoś włączy ten wiatrak? To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

czy ktoś włączy ten wiatrak? to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

czy ktoś włączy ten wiatrak?
to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta.
Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl :-/

dlaczego oni nigdy nie myślą o innych. To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobi salta. Cel spełnił ale noty za styl będą obniżone :-/

Noty będą obniżone nie było salta

Noty będą obniżone nie było salta

xuu

2023-09-29, 19:24
to nie wstyd

Rangraf

2023-09-30, 00:09
- Gość na wizji - "Będę się wieszał publicznie"
- Prawdziwy zatroskany obywatel - " Wiesz, że to straszna śmierć"
- Gość na wizji - " Jakoś przeżyję"

kurwicycek

2023-09-30, 19:36
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Kolejny, który zapomniał najpierw włączyć wentylator...



Bo to nie wentylator, tylko wiatrak. Czytać nie umiesz?