18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wisielec na wiatraku

Jesse.Pinkman • 2023-09-04, 20:10
Na harda moim zdaniem za słabe, jeśli się mylę to proszę o przeniesienie.

Di...........ls

2023-09-05, 06:26
Celine84 napisał/a:

Boli cię że ma odwagę a ty nie





Celine84 napisał/a:

Boli cię że ma odwagę a ty nie



Jaką k***a odwagę ? samobój to najgorsze tchórzostwo jakie może się zalęgnąć w człowieku ... człowieku .

Sklozgos

2023-09-05, 10:19
OlejhunterPlL napisał/a:

Jak mnie wk***iaja tacy samoboje. pie**olone przegrywy, pies ich j***l. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.



Tacy ludzie najczesciej sa kilkurotnie madrzejsi od przecietniaka. Po prostu widza swiat takim jakim jest. Ze w okolo sa sami tepi idioci i nie maja z kim porozmawiac, ani zrobic czegos fajnego. Przecietny czlowiek niestety niczym nie rozni od zwyklego pawiana. Zero totalne. Niestety ludzie madrzy wola odejsc lub odciac sie od ludzi. Takze chwala wam za to w jakim swiecie beda zyly wasze dzieci.

Morty999

2023-09-05, 11:09
OlejhunterPlL napisał/a:

Jak mnie wk***iaja tacy samoboje. pie**olone przegrywy, pies ich j***l. Mam nadzieje ze pieklo dla nich istnieje.



dopanie Cie kiedyś depresja z zaskoczenia to sie zesrasz wtedy mozesz zrobić stream z przegrywa

Piwojad

2023-09-05, 12:33
Szkoda ze juz nie zobaczy swoj stream. Bo nie zyje.

leonidkacap

2023-09-05, 12:47
kurde na jaki oni hak wbijają te wiatraki

b4mb0

2023-09-05, 15:18
[b]k***a czemu nie włączył wiatraka, czemu, k***aaa{/b}


DupcyperChui

2023-09-05, 19:32
Dobre na reklamę kołków rozporowych .

Dagdagmar

2023-09-05, 22:47
ObciagamZaDyche napisał/a:

Niech jakis seryjny samobojca mi powie, interesuje mnie techniczny aspekt, kazdy brelok na sadolu, dynda, nie skacze, nie zrywa rdzenia, ale po chwili dyndania, zaczyna odpie**alac jakis brekdens, pytanie : why ? Co im sie dzieje. Rdzen nie przerwany, na niedotlenienie za wczesnie, co jest qrva z nimi nie tak ? Wiekszosc deduje tak samo, jakies drgawki dostaja i machaja rekami jak by dostali jakies haluny .



Po prostu zamyka dopływ krwi do mózgu, więc na początku sobie zemdleje, a potem następują brejkdensy - reakcje zgięciowe, później wyprostne, spowodowane odkorowaniem. I tak sobie pomału mózg obumiera.

tol4

2023-09-06, 16:48
ObciagamZaDyche napisał/a:

Niech jakis seryjny samobojca mi powie, interesuje mnie techniczny aspekt, kazdy brelok na sadolu, dynda, nie skacze, nie zrywa rdzenia, ale po chwili dyndania, zaczyna odpie**alac jakis brekdens, pytanie : why ? Co im sie dzieje. Rdzen nie przerwany, na niedotlenienie za wczesnie, co jest qrva z nimi nie tak ? Wiekszosc deduje tak samo, jakies drgawki dostaja i machaja rekami jak by dostali jakies haluny .



Patrząc na ruchy gość jednak źle zrobił pętle i dość długo się dusił widać to po klatce piersiowej - robi wdechy coraz płytsze. Tym razem się nie udało i dość męcząco zakończył swój żywot.

JohnyByrd

2023-09-08, 21:42
Kolejny zapomniał włączyć wiatraka. Nie ma piwa.

ObciagamZaDyche

2023-09-09, 09:41
Wiekszosc z nich dygota jak karp na wedce. Niewiem o co chodzi, chyba za predko na odciecie tlenu. Mam teorie ze kregi sie rozjezdzaja i powoduja juz rozrywanie rdzenia czesciowo czy cos.