18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rai87

2016-08-15, 23:38
Jeżeli w taki ch*jowy sposób ratują się przed hejtem spowodowanym wypuszczaniem zj***nych gier to ja im powodzenia życzę. Niedługo przebiją EA.
A teraz siadam do The Settlers II.

JetLord

2016-08-16, 00:40
@rai87 Wyczuwam ból dupy j***nego nerda.

~Velture

2016-08-16, 07:29
Cytat:

Jeżeli w taki ch*jowy sposób ratują się przed hejtem spowodowanym wypuszczaniem zj***nych gier to ja im powodzenia życzę. Niedługo przebiją EA.
A teraz siadam do The Settlers II.


Nie za bardzo czaję o co ci chodzi. Gra south park jako sama gra była dość przeciętna to fakt ale i tak miło przy niej sobie zabijałem czas i nie żałuję ani 1 złotówki wydanej.
Tę grę też kupię. Widziałem każdy odcinek tego serialu oraz film i to właśnie taka osoba jak ja która zna serial doceni najbardziej taką grę w której masz dowc**y z całego serialu a ktoś kto nie oglądał albo obejrzał jeden, dwa odcinki nie uśmieje się wcale.

Radson

2016-08-16, 10:16
Velture napisał/a:


Nie za bardzo czaję o co ci chodzi. Gra south park jako sama gra była dość przeciętna to fakt ale i tak miło przy niej sobie zabijałem czas i nie żałuję ani 1 złotówki wydanej.
Tę grę też kupię. Widziałem każdy odcinek tego serialu oraz film i to właśnie taka osoba jak ja która zna serial doceni najbardziej taką grę w której masz dowc**y z całego serialu a ktoś kto nie oglądał albo obejrzał jeden, dwa odcinki nie uśmieje się wcale.



Dokładnie tak to widzę! Również czekam i wiem że humor będzie tak zajebisty jak stare sezony SP.

ProVVe

2016-08-16, 16:08
Chwila czy to się dzieje naprawdę bo juz k***a głupieje :-D

Dwa-Palce-W--Natalce

2016-08-16, 16:34
Ludzie ku*wa to jest żart !!! :shock: myslicie ze naprawde zrobili by wirtualne bąki ?

kataklysm

2016-08-16, 23:30
"Poczułem tysiące bąków zanim stworzylem sztucznego..."