18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiosną pojawiają sie elektryczne robaki...

Halman • 2023-05-01, 14:37

brawurowa ucieczka ch*jnogisty...

jkllll485

2023-05-01, 14:39
Za taki numer h*ja postawić przed rozpędzony TGV

silwerbalk

2023-05-01, 15:16
No i wejs tu k***a bądź bezpieczny ? :roll: jak nie czarni to k***a znowu te zjeby na hulajnogach

John-Flopp

2023-05-01, 15:25
Wiele lat myślałem że to rowerzyści są zakałą dróg a potem pojawiły się hulajnogi które nie mają żadnych przepisów.

Wyjcio

2023-05-01, 15:26
Te hulajnogi to jets poj***ny pomysł, nie nadaje się to do jazdy na chodniku, bo nie każdy ma IQ na większym poziomie niż 60.
Na trasach rowerowych ok, ale nie wszędzie są, na ulicę tych zjebow bym nigdy nie dopuścił, chyba że musieliby mieć obowiązkowe OC i jakieś testy...

Sierioża

2023-05-01, 18:39
Patologia. Wkopałbym mu tą pedalską hulajnogę w dupę.

moondek

2023-05-01, 19:53
Kiedyś facet to był facet. Wiedział co to honor i potrafił wziąć na klatę przewinienie. Teraz mamy pokolenie tiktokowych ameb, które jeszcze zrobią z tego rolkę na insta, jacy to są zajebiści, bo potrącili dzieciaka i sp***olili.

0rion

2023-05-01, 19:54
ucieczka? niby przed czym mikal uciekac. on ma poprostu wyj***ne na przechodnich :lol:

to...........10

2023-05-01, 21:58
Gówniak się nauczy nie wybiegać zza murka.

Ta lekcja mu uratuje życie, gdy ulicą będzie jechać ciężarówka.

Andrzejas

2023-05-02, 03:11
Oboje powinni wpie**ol dostać. Hulajnogista za sam fakt, że jeździ tym gównem. Gdziekolwiek. To nieistotne.
Gówniak za wybieganie zza rogu bez uwagi.

Gówniak w sumie nauczkę dostał, ale ten fjut na chulajnodze nie cierpi. I ten drugi też tak bez szwanku... No niefajny film.

szubiennica2

2023-05-02, 15:03
Wyjcio napisał/a:

Te hulajnogi to jets poj***ny pomysł, nie nadaje się to do jazdy na chodniku, bo nie każdy ma IQ na większym poziomie niż 60.
Na trasach rowerowych ok, ale nie wszędzie są, na ulicę tych zjebow bym nigdy nie dopuścił, chyba że musieliby mieć obowiązkowe OC i jakieś testy...



hulajnogi nie są poj***nym pomysłem, ale poj***ne jest to, że dostęp do nich ma każdy kurzy móżdżek. Chciałbym aby popieli hulajnogi pod kartę motorowerową lub kategorię prawa jazdy (bądź jakieś inne uprawnienia do kierowania takim pojazdem). hulajnogi na drodze przeszkadzają mi zdecydowanie mniej od rowerzystów o ile ich posiadacze mają coś w głowie.

dr.lecter

2023-05-07, 23:51
"brawurowa ucieczka ch*jnogisty..." - k***a, za analfabetyzm powinna być co najmniej kastracja. Nie ma większej wiochy i sp***olenia niż nie potrafić napisać 2 zdań w swoim ojczystym języku. Analfabeci to podludzie.