18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiosenny rozruch

~Nei • 2019-04-02, 13:01
No to hop :->


Video
spoiler

Budrys2000

2019-04-02, 19:31
TB303 napisał/a:

Masz rację, chłopcze.



Nie martw się, ty też kiedyś zar*chasz , na wszystko jest czas

TB303

2019-04-02, 19:42
Budrys2000 napisał/a:

Nie martw się, ty też kiedyś zar*chasz , na wszystko jest czas


Każdy kto nie r*cha, tak pisze :lol:

Aleo

2019-04-02, 20:49
Zajebiste k***isko!!!

kmiecioslaw

2019-04-02, 21:28
wujekslepy napisał/a:

kolczyki na cyckach są paskudne ;/ jeszcze jakby miała taki w nosie, co krowy mają to bym powiedział, że z jakiegoś gospodarstwa sp***oliła



Jak nie lubisz bab to w dupę je r*chaj. Natury nie oszukujesz a swoje pedalstwo nakarmisz

Szfajceneger napisał/a:

r*chał ktoś z was takiego ryżego bladego paszczura z zielonymi żyłami na cycach?
Bo jestem ciekaw czy rzyga się przed czy po



Następny k***a. Jak nie lubisz bab to w dupę je r*chaj. Natury nie oszukujesz a swoje pedalstwo nakarmisz

Salieri16000 napisał/a:

Tfu... Brzydka, gruba, z obwisłymi cyckami i przekłutymi sutkami, ale tym co walą gruchę ona się podoba. Piwa nie będzie za tę paskudę...



I kolejny frajer. Jak nie lubisz bab to w dupę je r*chaj. Natury nie oszukujesz a swoje pedalstwo nakarmisz

dżonyłojlker

2019-04-02, 22:14
@kmiecioslaw
Sex ma być przyjemnością, więc dziewczyna ma być ładna i zadbana (to takie minimum). Jeśli gustujesz w pasztetach lub nie stać Cię na więcej to już Twój problem.
I nie mierz innych swoją miarką :szofer:

kothletino

2019-04-02, 22:48
Może i zacna ale teraz, za 5 lat będzie do domu wchodzić bokiem żeby się w drzwiach zmieścić.

Taz

2019-04-03, 09:16
Śmiesznie sie czyta komentarze, w których od stulejarzy wyzywają stulejarze :D
Krowa ma zwisle cycki, przekute suty, brzydki ryj, zalana tłuszczem, wiec dla mnie odpada jako r*chable. Czy dlatego jestem stulejarzem? Nie wydaje mje się... ;)
A moze jestem stulejarzem, bo nie r*chalbym czegokolwiek co nie szczeka i na drzewo nie ucieka?
Kiedyś jeden artysta rzekł:
„Nie znalazłem ch*ja w śmieciach zeby wkładać w byle jaka proce”.
Polecam stulejarze :)
A z r*chaniem brzydkich bab jest jak z samochodami - jak Cie nie stać na Ferrari, to probujesz ludziom wmówić, ze stary trup tez jest super. :D najlepsi są ci, którzy jeżdżą starym trupem, obklejają go naklejkami i twierdza ze jeżdżą klasykiem i każą sie nazywać koneserem :D
Tak samo jest z r*chaniem brzydkich bab - to ze ubierzesz ja w fajna kiecke, zrobisz kolczyk w p*zdzie nie sprawi, ze bedzie 10/10 :P

Serek4

2019-04-03, 11:05
pppmix napisał/a:

Można oglądać bez końca.



Yep :)

krasnal_hałabała

2019-04-03, 11:36
TB303 napisał/a:

Największymi stulejarzami są ci, którzy wyzywają od gejów tych, którzy mają inny gust i im się jakaś laska nie podoba. Tak krasnal_hałabała, dudidudi, WeedLover i każdy kto piwkuje wasze niedorozwinięte komentarze - to nie tych których wyzywacie są stulejarzami, tylko wy



Już się tak nie tłumacz i nie pogrążaj, widać w coś trafiłem skoro memik wywołał u ciebie aż taki ból tyłka, pamiętaj że zanim przyjdzie chłopak powinieneś posmarować wazeliną. :banany:

spoons napisał/a:

Raczej niewyżyty desperat, który wsadzi w co popadnie, bo za dużo okazji w życiu nie ma. k***a śliniący się do tej lochy stulejarze, nie poniżajcie się. To świadczy jak ch*jowi jesteście, skoro takie gówno was zadowala.





TB303 napisał/a:

Masz rację, chłopcze.



Oj panowie, nikt nie ocenia tutaj waszego homoseksualizmu biorąc pod uwagę jak się tutaj nawzajem bronicie to przypuszczam że coś musi was łączyć. To już brązowe gody? :sraczka:

Budrys2000 napisał/a:

Nie martw się, ty też kiedyś zar*chasz , na wszystko jest czas



On już r*chał ale spoonsa.

ag...........th

2019-04-03, 12:16
Ja bym tam nie pogardził takim "czym popadnie"


TB303

2019-04-03, 14:32
krasnal_hałabała napisał/a:

Już się tak nie tłumacz i nie pogrążaj, widać w coś trafiłem skoro memik wywołał u ciebie aż taki ból tyłka, pamiętaj że zanim przyjdzie chłopak powinieneś posmarować wazeliną.


Zwyczajnie stwierdzam fakty o takich ja ty - prawdziwych stulejarzach. Ten twój obrazek mam zwyczajnie w dupie, bo mnie nawet bezpośrednio nie dotyczy.

krasnal_hałabała napisał/a:

Oj panowie, nikt nie ocenia tutaj waszego homoseksualizmu biorąc pod uwagę jak się tutaj nawzajem bronicie to przypuszczam że coś musi was łączyć. To już brązowe gody?


Skończ robić z siebie debila.

Bombeluna

2019-04-03, 18:56
Większość tutaj ma bebech piwny wyj***ny na metr do przodu, kuśkę długości kciuka i pysk jak typowy Janusz o krzaczastym wąsie nie zapominając... tacy zazwyczaj najwięcej marudzą i pie**olą swoje farmazony pod każdym podobnym tematem jak ten.

Modelek się k***a zachciewa... normalna, zdrowa dziewczyna a i tak kręcą tymi marudnymi ryjami bo za gruba, bo cyce nie takie... no nie wyczymie.

krasnal_hałabała

2019-04-03, 19:54
TB303 napisał/a:

Zwyczajnie stwierdzam fakty o takich ja ty - prawdziwych stulejarzach. Ten twój obrazek mam zwyczajnie w dupie, bo mnie nawet bezpośrednio nie dotyczy.
Skończ robić z siebie debila.



Tak, tak, tak sobie tłumacz. Sadoli oszukasz, mamę oszukasz, znajomych oszukasz ale siebie sam nie oszukuj.

daniel9119

2019-04-03, 20:49
krasnal_hałabała napisał/a:

Tradycyjnie

Nie pie**olcie, zacna świnia, skowyrne cycki.



skowyrne ? tylko z tym mi sie kojarzy