18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Winko z górnej półki ( nie dla Żydów)

T3RMINATOR • 2018-08-20, 11:08
Włoski winiarz Vini Lunardelli produkuje wino o tematyce nazistowskiej w ramach serii historycznej, która obejmuje wina nazwane od różnych europejskich przywódców , od Napoleona po Hitlera. Seria Hitler, zatytułowana "Der Fuhrer", zawiera zarówno zdjęcia hitlerowskich i nazistowskich sloganów na butelkach, jak i zdjęcia innych członków SS, takich jak Rudolf Hess, Heinrich Himmler, Edward Rommell i Sepp Dietrich.

Nazistowski producent win, pan Lunardelli, powiedział: "większość ludzi kupuje butelki jako żart"

Światowy Kongres Żydów im. Wisenthala mieszczący się Los Angeles apeluje o zaprzestanie dystrybucji wina. Żydówka była na wakacjach
Remini we Włoszech.

A więc sieg heil
:pijaki:



spoiler

Beka_z_Lewaka

2018-08-20, 18:38
Loaloa wiem, że na zmywaku i później pucując na zapleczu wyciągasz tylko 0,1 funciaka na godzinę, ale dla zwykłego "polaczka" to wino kosztuje grosze. Koszt to raptem 5 ojro (tyle dałem za jedną z butelek na zdjęciu). Rozumiem ta kwota jest dla ciebie nieosiągalna.

SalirSI

2018-08-20, 20:32
oni raczej to mają bój dupy o to, że ktoś inny też robi hajs na tej historii ;)

Wełzew

2018-08-20, 20:39
Miałem ze 2 takie winka już wypite :D Fajnie mieć coś legalnego z wujem Hiczim.

edek.bajzel

2018-08-20, 21:15
pie**olcie się z tym sikaczem
jeden wielki ch*j chitlerowi ruskim i żydom
to tylko nacje, kraje i przypadki
wszyscy udają praworządnych Polaków, a czekają tylko na kolejny rozbiór Naszego Kraju

a te wina to szczyny

Janussh

2018-08-20, 21:40
Erwin Rommel jak już ;)

syulung

2018-08-20, 21:49
Edek racje godo, ino ku re wa żydkowo szmata godo ino do gitlera, a że stalinowskie żydy mordowały ludzi to nito nie waże! ! !

Apel do admina coby można poprawiać błędy ortograficzne bo piesze się 'nieważne'.

P.S. loaloa wedle mojej prywatnej/osobistej opinini, do której nie nakłaniam nikogo, to śmieć, ale mogę śie mylić dlatego proszę nie traktować tego jako propagandy, lecz jako wypowiedź o poprawnym języku także; 'Polak' należy pisać z dużej litery a bandyta/ukrainiec z małej ze względu na należny szacunek.

Wiewór

2018-08-20, 21:49
Widziałem je w sklepie na Etnie.

misiek.bogiem

2018-08-20, 22:01
Jestem na NIE. Piłbym dla żartu, gdyby było nazwane coś w stylu: 'Ch uj w du pę Hitlerowi", "Matka stalina to ku rwa" albo "Dmowski to kryptopedał". Wg mnie w tym wypadku to jednak bardziej szerzenie opbrazu mega-morderców ludzi o zwichowanych ideologiach.

Kot_Schrodingera

2018-08-20, 23:20
10 lat temu piłem takie wino. Można je dostać chyba w więszości nadmorskich kurortów we Włoszech.

freaky

2018-08-20, 23:36
Ale bojowa ta żydówka. Ciekawe czy w pasiastej pidżamie też byłaby taka odważna.

CoJaTamKurwaWiem

2018-08-21, 03:39
A z takimi etykietami nie ma...?
Kupiłbym z pół TIRa...





AN...........or

2018-08-21, 12:43
ja bym kupił całą zgrzewę win z Adolfem, Hessem, Himmlerem, i trzymał w domu jako najcennjsze skarby

Lizodup

2018-08-21, 15:23
Heil Hitler pił bym a co se myslom żydki to ich sprawa

quraaq

2018-08-21, 17:37
a co ma hitla wspólnego z $ydami poza tym, że pieniądze od nich dostawał?