18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Windowanie pracownika za pomocą podnośnika

fantastico • 2017-02-07, 12:22
Zdenerwował kolegę wysokością gdy ten patrząc w dól widział przepaść życiu zagrażającą dając wyraz niezadowolenia wzburzeniem.


igorektgk

2017-02-07, 12:25
Zajebistą sobie wybrał prace.Szkoda że nie został pilotem.

kokos_123

2017-02-07, 12:28
niech ktoś wstawi fragment z tego niemieckiego filmu o BHP na widlakach, z sceną podnoszenia.

mygyry

2017-02-07, 12:32
W sumie to durnie z nich, osoby z fobiami nie zachowują się do końca racjonalnie, gdy się zestresują, mógł stracić równowagę lub zemdleć i rozj***ć sobie łeb, ciekawe czy by nadal śmieszkowali.
Lubie żarty, gdzie można w robocie się pośmiać i jest co opowiadać, ale trochę rozsądku...

Krwawy Opiekacz

2017-02-07, 12:33
@up kokos_123

Staplerfahrer Klaus? Klasyka :)

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-07, 12:44
kokos_123 napisał/a:

niech ktoś wstawi fragment z tego niemieckiego filmu o BHP na widlakach, z sceną podnoszenia.


Chomiki sadistica zdechną przez Ciebie, ale służę:

choć wolę to:

Punkus

2017-02-07, 14:12
@mygyry
przecież jakby się zj***ł to jeszcze lepszy materiał by był

mazurpl

2017-02-07, 18:59
Cytat:

"Nie mam dzieci i ch*j w dupę"



Najlepsza metoda antykoncepcji.

sqn091

2017-02-07, 21:13
Aż się zalogowałem, żeby skomentować. Wy się śmiejcie. Kiedyś pracowałem w hurtowni napojów i jak mnie tak po raz pierwszy podnieśli pod sufit to też się zesrałem, nie ma co się śmiać :) Normalnie prace na wysokościach ;) U nas się mówiło : "Wskakuj, podniosę cię na koniu" (hue hue)

wku11

2017-02-07, 23:18
Kwiat Polskości, potomkowie szlachty i króli.

avalanch

2017-02-08, 00:56
czesiek99 napisał/a:


Chomiki sadistica zdechną przez Ciebie, ale służę:
Obrazek
choć wolę to:
Obrazek


Jak by pomyślał i wjechał po szerokości to by nic się nie stało ;) :D

Crystecki

2017-02-08, 11:52
mygyry napisał/a:

W sumie to durnie z nich, osoby z fobiami nie zachowują się do końca racjonalnie, gdy się zestresują, mógł stracić równowagę lub zemdleć i rozj***ć sobie łeb, ciekawe czy by nadal śmieszkowali.
Lubie żarty, gdzie można w robocie się pośmiać i jest co opowiadać, ale trochę rozsądku...



To na ch*j tam właził?

orzechcccc

2017-02-08, 13:32
mygyry napisał/a:

W sumie to durnie z nich, osoby z fobiami nie zachowują się do końca racjonalnie, gdy się zestresują, mógł stracić równowagę lub zemdleć i rozj***ć sobie łeb, ciekawe czy by nadal śmieszkowali.
Lubie żarty, gdzie można w robocie się pośmiać i jest co opowiadać, ale trochę rozsądku...



ja pie**ole pare postow wyzej płacz o film z dziećmi z zespołerm dawna w stylu"jakby sie wam uroodziło" teraz o ludzi z fobiami... k***a nie mam dziecka z dawnem ani zadnej zj***nej fobi i cisne z tych nieudanych genetycznie jednostek bo mnie to śmieszy i ch*j.
JEbac współczucie i was. a jak chcecie liste p*zdeczek co pomyliły portale wytarczy zobaczyc kto dał "koledze" piwa za ten pedalski komentarz

Lelon

2017-02-08, 16:19
Przeliczone k***a :D

Azazel

2017-02-09, 10:39
mygyry napisał/a:

W sumie to durnie z nich, osoby z fobiami nie zachowują się do końca racjonalnie, gdy się zestresują, mógł stracić równowagę lub zemdleć i rozj***ć sobie łeb, ciekawe czy by nadal śmieszkowali.
Lubie żarty, gdzie można w robocie się pośmiać i jest co opowiadać, ale trochę rozsądku...



Jak ma fobie to na ch*j tam wylazł??