18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Winda

~_Yarko_ • 2022-10-09, 16:13

Farciarz z Krasnodaru może już iść na front, limit szczęścia wyczerpany.

Halman

2022-10-09, 16:15
gruby zmarnował potencjał a byłoby nagranie tygodnia...
gustowny dres przypuszczam że do prania... :kawa:

Zbysław

2022-10-09, 16:31
Ma refleks j***ny

dżonyłojlker

2022-10-09, 16:34
Sztuczna inteligencja. Winda przeszukała internet i wyszło, że najczęściej wyszukiwana fraza w kacapowie to "kak zlamat ruku" Pomyślała: chyba potrafię zrobić coś takiego.

Mzimu

2022-10-09, 18:13
to jest winda pater noster

Janusz_k

2022-10-09, 18:44
Jak widać to ruskie windy mają ten sam poziom bezpieczeństwa co windy chińskie :)

lysymisio6969

2022-10-09, 19:28
jestę ękspertę:
najbardziej prawdopodobna przyczyna ruszenia przy otwartych drzwiach to utrata cierności na kole ciernym, mniej prawdopodobne to ukręcony wał przekładni (ogólnie utrata połączenia kinematycznego koła ciernego i hamulca) a że przeciwwaga jest cięższa od pustej kabiny to pociągnęła kabinę do góry. tą wersję uprawdopodabnia przyśpieszanie kabiny.

donkapusta

2022-10-09, 19:38
A mógł pojechać windą do nieba....

baronturbina

2022-10-09, 20:18
Ja się pytam! Jak kraj sowiecki funkcjonuje? Jak to możliwe ze przy ich głupocie, prostactwie i zacofaniu umysłowemu, ten sowiecki ciemnogród funkcjonuje jakoś. Bloki jak z gówna, wymiocin, potłuczonych butelkach po wódce i gliny klejone, windy same ruszają, lady sieją postrach. Czołgi na froncie nie działają, rekrutują na wojnę starców i inwalidów. Jak to k***a możliwe że sami się nie zniszczyli?

LPCrooks

2022-10-09, 20:24
Ja pie**olę, całe piętro w dół pojechało.

marcino_zly

2022-10-09, 21:05
baronturbina napisał/a:

Ja się pytam! Jak kraj sowiecki funkcjonuje? Jak to możliwe ze przy ich głupocie, prostactwie i zacofaniu umysłowemu, ten sowiecki ciemnogród funkcjonuje jakoś. Bloki jak z gówna, wymiocin, potłuczonych butelkach po wódce i gliny klejone, windy same ruszają, lady sieją postrach. Czołgi na froncie nie działają, rekrutują na wojnę starców i inwalidów. Jak to k***a możliwe że sami się nie zniszczyli?



To alkohol. W każdej postaci.

Hehe a drzwi się zamknęły lecz łba dociąć okazji nie miały.
Muzyka 10/10. Klimat także.

UrlichUrwich

2022-10-09, 22:05
To jest idealnie zwizualizowana moja dziecięca paranoja z dzieciństwa. Rodzice twierdzili, że to niemożliwe, co się młody boisz itp...
A tu proszę...

S.Cat

2022-10-10, 15:26
UrlichUrwich napisał/a:

To jest idealnie zwizualizowana moja dziecięca paranoja z dzieciństwa. Rodzice twierdzili, że to niemożliwe, co się młody boisz itp...
A tu proszę...



Przybijam piateczke.Zawsze wydawało mi się to przerażające, a za dzieciaka zdarzało się zaciąć w windzie i trzeba było czasami wyczolgiwać się na półpiętrze.