18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wilki

ASAKKU • 2013-10-09, 17:54
Kanada. Narada w TV: farmerów, partii zielonych, animalsów i myśliwych.

Chodzi o to, że populacja wilków znacznie wzrosła i farmerów owce są zagryzane przez wilki.
Farmerzy proszą myśliwych o ich odstrzał.
Na to pani od zielonych, że to takie niehumanitarne i może by te wilki łapać i kastrować?

W odpowiedzi jeden z farmerów wstaje i mówi:
- "Ależ proszę pani!!!! Wilki nasze owce zabijają, a nie pie**olą!!!"

Fire_Penguin

2013-10-09, 18:18
Tak jest.W Polsce jest ten sam problem. "Wilk" to niby takie Polskie zwierze, ale k***a... bez przesady, skoro rolnicy cierpią przez j***nego pasożyta, którego nie można odstrzelić (nawet jak jest za dużo), bo jest pod ochroną. Wcale się nie dziwie, że mamy deficyt saren, jeleni i innego leśnego ch*jstwa.

Kaef

2013-10-09, 19:27
@Up
Sam jesteś deficyt. Wyjdź z domu i się przejdź po polach czy lasach. Albo przejedź się w nocy po obrzeżach miasta. Zobaczysz wtedy ile jest sraren, dzików i innego gówna.

Fire_Penguin

2013-10-09, 20:12
@up.
Wyobraź sobie, że zdaje sobie z tego sprawę :) Ale pewnie mieszkasz tylko na wiosce i jesteś wielki znawca. Radze popracować trochę w lesie :)

Kaef

2013-10-10, 00:53
Zapraszam do mnie :) Poczęstuje czym trzeba i oprowadzę :)

SierżantJackson

2013-10-10, 06:55
jak mieszka na wiosce to i pracy w lesie trochę lizną, a co do wilków, jeżeli nie ograniczy się odpowiednio ich ilości to w końcu dojdzie do tego że zaczną atakować ludzi, a tego nikt by nie chciał

radzio541

2013-10-10, 07:03
@Fire_Penguin chyba ciebie powaliło z tym deficytem. Wyjdź z domu i idź do lasu na 20min, zobaczysz swój powalony deficyt.
Jeśli chodzi o wilki, to jak będzie ich za dużo, będzie wymagany odstrzał a nie pier***e o niehumanitarnym zachowaniu...

PS: wbijcie na fb i na stronę: "ludzie przeciw myśliwym", można ze śmiech paść od tego co piszę "zieloni" <-- ekooszołomy
:D elo elo 5 2 0

Nóż

2013-10-10, 07:36
Dowcip, jak to mówią, nie śmieszny bo prawdziwy. Szkoda że sporo sadoli jest nie mniej głupich od tego farmera. "Nienawidzę myśliwych" chciałem zobaczyć, ale skasowali, dzięki ruchowi grona wielbicieli tego szlachetnego sportu. Za treści nienawistne, he he he. Szczęście że to kontrolują tylko na życzenie.

radzio541

2013-10-10, 07:40
Nóż napisał/a:

"Nienawidzę myśliwych" chciałem zobaczyć, ale skasowali, dzięki ruchowi grona wielbicieli tego szlachetnego sportu


Teraz widzę że skasowali, ale poprawiłem na "ludzie przeciw myśliwym"

Kantinflas

2013-10-10, 09:40
Niestety moi drodzy lecz to nie wina wilkow, ze im ludzie "mysliwi" k***a od siedmiu bolesci, wybijaja wszystko co sie da w ramach "selekcji", bo jak chore to nie moze przeciez np. zostac pokarmem wilka, bo jak ma krzywy rog, tez nie moze chodzic bo brzydkie. Moze by tak ci "mysliwi" sie wzieli za selekcje wsrod ludzi ? Napewno wiecej pozytku by bylo.
Takze przestance wilkom krasc zarcie, to mimo ze ich bedzie coraz wiecej, napewno bardzo ciezko bedzie wilka zobaczyc na wolnosci.

Kaef

2013-10-10, 10:22
Myśliwi to byli kiedyś, zabijający zwierzęta aby przeżyć i wykarmić rodzinę. Teraz to są kłusownicy albo jakieś niedojeby z flintą w łapie leczący kompleksy i strzelający do sraren, chyba ze strachu przed nimi (sarnie żniwo?).

bloodthirsty_racoon

2013-10-10, 16:45
@ Fire_Penguin
Jak dla ciebie wilk jest pasożytem, to kup sobie encyklopedię i sprawdź co to słowo oznacza, a nie pie**olisz głupoty

ulifont

2013-10-14, 08:16
wilków w Polsce jest jak na lekarstwo, nie trzeba strzelać bo kolejny raz sie obudzimy z ręką w nocniku trzeba znaleźć inne wyjście,a nie wierze, że takowego nie ma Wole bać się wyjść z domu z powodu wilków ,niż ludzkiego ścierwa.pomyślcie w lasach drapiężniki= mniej ukrywających sie tam pedofili i innego ścierwa!