18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wilk i myśliwy

CrazyEdek • 2018-02-04, 08:37
+ 1 dla myśliwego.


Rudinxon

2018-02-04, 14:31
Res0r napisał/a:

A wy jak często zabieracie dzieci do lasu biorąc ze sobą (całkowicie przypadkowo - od tak, a może się przyda) chwytak na zwierzęta? Cóż za traf że ten "zbieracz grzybów" i "leśny turysta" trafił na szlak komunikacyjny wilków, na którym "jakiś" niedobry kłusownik założył wnyki. Dobrze że był przeszkolony jak się takie wnyki obsługuje i odbezpiecza! Brawo dla tego pana! Toż to istny zbawiciel!!! Miłośnicy zwierzątek już ślą SMS'y z treścią POMAGAM i wspierają fundacje tego doskonałego człowieka.



A nie przyszło Ci do głowy że mógł go znaleźć, pójść do domu po chwytak, dzieci i kamere i uwolnić tego wilka? A jeśli jest myśliwym to raczej powinien wiedzieć jak takie wnyki otworzyć. Tak płytkie myślenie niektórych ludzi mnie po prostu osłabia.

privy223

2018-02-04, 19:11
bloodwar napisał/a:

Zajebisty łaskawca i dobra dusza, tak by się wykrwawiał w tej pułapce 3-4 dni i by umarł, teraz poleciał w las to dostanie gangreny na niezaleczonej otwartej ranie i będzie zdychał 2-3 tygodnie zżerany przez muchy, robaki i podgryzany przez małe zwierzęta


To jest wilk. Wyliże się...

Tal-Rash

2018-02-04, 19:46
To nie mysliwy. Mysliwy pomylilby go z dzikiem i zastrzelil natychmiast.

Loaloa

2018-02-04, 19:58
Mógł go jednak zaj***ć szpadlem. Zawiodłem się.

POWERKRYST

2018-02-04, 21:13
Loaloa napisał/a:

Mógł go jednak zaj***ć szpadlem. Zawiodłem się.



W łeb się tym szpadlem walnij!

fikuswdoniczce

2018-02-04, 21:29
Skąd wiadomo że to myśliwy?
A może to kłusownik który rozłożył wyki na jelenie, a niechcący złapał wilka?

Oponka

2018-02-04, 22:00
@loaloa po co bić szpadlem wilka skoro nie jest polski?

zbysio

2018-02-05, 18:11
Wielkie murzyńskie ku*asy dla wszystkich myśliwych!!! Oby zdychali i się nie rozmnażali :)

defcon1

2018-02-05, 19:57
A czy to nie ten Wilk z Obławy co sobie łapę odgryzł? :D

p4nk1

2018-02-06, 02:43
grecha napisał/a:

Wielkie murzyńskie ku*asy dla wszystkich myśliwych!!! Oby zdychali i się nie rozmnażali :)



Gdyby nie myśliwi i regulacja populacji poszczególnych gatunków, sam byś wielkie murzyńskie ku*asy brandzlował, żeby napić się choć trochę mleka i z głodu nie zdechnął...

... A czekaj... Tylko tym się żywisz, to wszystko by tłumaczyło...