18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilijne

Mizantrop • 2012-12-24, 11:28
Ostatni raz gdy widziałem swoją dziewczynę wyglądała jak milion dolców. Zielona i zamknięta w walizce.


Nigdy nie zrozumiem kobiet. Wczoraj dziewczyna przez półtora godziny opowiadała mi o trzy minutowej rozmowie w pracy.


Wigilia – moment, w którym cała rodzina spotyka się przy stole, by przypomnieć sobie dlaczego resztę roku spędza osobno.


Ironia – gdy gruba dziewczyna nie połyka.


Dzisiaj wigilia. Wiecie kto odwiedzi miliony śpiących dzieci w Afryce? Śmierć.


Kobieto! Nie lubisz anala? Chcesz zniechęcić do niego swojego faceta? Wytatuuj sobie na plecach małego Justina Biebera.


Spotykają się dwie psiapsiuły:
- O, widzę, że ci się przytyło.
- Skądże, schudłam ostatnio. Dwa miesiące temu byłam taka jak ty teraz.


Trzyma mróz, a my polaliśmy ganek wodą. Teraz siedzimy w oknie i czekamy na kolędników.

BongMan

2012-12-24, 11:34
Brüste napisał/a:

Ostatni raz gdy widziałem swoją dziewczynę wyglądała jak milion dolców. Zielona i zamknięta w walizce.


A ja w wigilię się dowiedziałem się, że moją dziewczynę posuwało kilku typów z jej osiedla. W sumie to miał ją kto chciał. A ja traktowałem zwykła bladź jak księżniczkę... Ech, będę miał zajebiste święta, bo nie myślę o niczym innym tylko o tym jakim byłem debilem. Mało brakowało a zakochałbym się w osiedlowej dajce...
Mam tylko nadzieję że żadnym hivem mnie nie zaraziła...
Ech, nic tylko się schlać, co też dzisiaj uczynię.

Mizantrop

2012-12-24, 11:47
BongMan napisał/a:


A ja w wigilię się dowiedziałem się, że moją dziewczynę posuwało kilku typów z jej osiedla. W sumie to miał ją kto chciał. A ja traktowałem zwykła bladź jak księżniczkę... Ech, będę miał zajebiste święta, bo nie myślę o niczym innym tylko o tym jakim byłem debilem. Mało brakowało a zakochałbym się w osiedlowej dajce...
Mam tylko nadzieję że żadnym hivem mnie nie zaraziła...
Ech, nic tylko się schlać, co też dzisiaj uczynię.



"Fach osiedlowej dz**ki od dawna był jej bliski". Wrzuć jakieś foto do cycków - zbiorczy :amused:

BongMan

2012-12-24, 12:26
Kurde, nie mam. Naprawdę myślałem że to normalna, porządna kobieta i nie przyszło mi do głowy robić żadnych zdjęć.

Rafal1757

2012-12-24, 14:13
mogłeś to podzielić i każdego dnia wrzucać jako dobry tekst na główną ;p sp***oliłeś

virdem

2012-12-24, 14:20
BongMan napisał/a:


A ja w wigilię się dowiedziałem się, że moją dziewczynę posuwało kilku typów z jej osiedla. W sumie to miał ją kto chciał. A ja traktowałem zwykła bladź jak księżniczkę... Ech, będę miał zajebiste święta, bo nie myślę o niczym innym tylko o tym jakim byłem debilem. Mało brakowało a zakochałbym się w osiedlowej dajce...
Mam tylko nadzieję że żadnym hivem mnie nie zaraziła...
Ech, nic tylko się schlać, co też dzisiaj uczynię.



Gdybys nie byl BongMan'em to napisalbym "wypije za twoje zdrowie a ksiezniczke pjes jebau "

damianwro

2012-12-24, 14:32
BongMan napisał/a:

Kurde, nie mam. Naprawdę myślałem że to normalna, porządna kobieta i nie przyszło mi do głowy robić żadnych zdjęć.


uruchom kontakty na osiedlu - ktoś na pewno coś pstryknął :piwo:

Groem

2012-12-24, 14:33
@BongMan
Nie przejmuj się, na bank masz jeszcze parę "asów" w rękawie ;)

matt69

2012-12-24, 14:46
załatw od lokatorów oni na pewno mają jakieś zdjęcia xd

mr_9mm

2012-12-24, 14:55
Wchodzę w komentarze, co zawsze czynie, bo czasem macie fajne pomysły i często komentarz jest lepszy od całego tematu.
No i liczyłem, że pierwsze komentarze będą ciekawe albo śmieszne. Zwłaszcza że idą święta. Ale niestety nie.
I jaki pierwszy komentarz ukazuje się mym oczom? Jakiegoś kolesia co szuka współczucia bo zostawiła go kobieta. Straszne. Już mi nachodzą łzy do oczu. Ze śmiechu.
Przy prawie każdym temacie na temat "byłej" piszesz te pie**olone smuty. Wk***ia mnie to już. Ludzie mają gorsze problemy i nie wylewają smutów na sadolu. Nie szukają współczucia.. Ale nieee jaśnie wielmożny hrabia suchar musi, po prostu musi pisać jak mu źle bo zostawiła go jakaś kobita. żal-pe-el.
Szkoda, że na forum nie ma opcji "ignoruj użytkownika" bo bym był jedną z pierwszych osób, która by cie zablokowała.
Chłopie jak musisz te żale wylewać to idź do psychologa czy innego lekarza.
Bongman naprawdę musisz mieć słaby charakter i psychike, skoro szukasz pocieszenia na forum.
"Ojej zostawiła mnie, co by tu zrobić.. wiem! napisze o tym w internecie!"
k***a, serio coś z tobą jest nie tak. Nie masz przyjaciół, że szukasz tutaj współczujących kolegów? Nie ten adres chłopie.
p.s.
"Dzisiaj rano chciałem od święta wypić kubek kawy, ale zagapiłem się i mi wystygła. A ja nie lubię zimnej kawy. A teraz oczekuję jak bongman postów, które mnie pocieszą, bo jestem smutny i płacze przed monitorem." Ja pie**ole....

p.s.2
Z okazj Świąt:
Życzę Wam Sadolom pomarańczy, niech kobieta z ku*asem na stole tańczy :mikolaj:

Sharsh

2012-12-24, 14:57
WTF!? ludzie mili dla Bongman'a? Bez jaj... co wigilia robi z sadolami... Zero jakiegokolwiek hejta w stylu "idź się żalić na inny portal"... Poczekam do jutra z dalszym przeglądaniem to może ludzie znormalnieją...

hardbot

2012-12-24, 15:12
Cytat:

Trzyma mróz, a my polaliśmy ganek wodą. Teraz siedzimy w oknie i czekamy na kolędników.


:-/ u mnie to nie przejdzie... na zewnątrz +7C i kolędników nie wpuszczam bo zawsze zapie**olą mi ganek małe kapiszony.

Mizantrop

2012-12-24, 15:34
mr_9mm napisał/a:

Wchodzę w komentarze, co zawsze czynie, bo czasem macie fajne pomysły i często komentarz jest lepszy od całego tematu.
No i liczyłem, że pierwsze komentarze będą ciekawe albo śmieszne. Zwłaszcza że idą święta. Ale niestety nie.
I jaki pierwszy komentarz ukazuje się mym oczom? Jakiegoś kolesia co szuka współczucia bo zostawiła go kobieta. Straszne. Już mi nachodzą łzy do oczu. Ze śmiechu.
Przy prawie każdym temacie na temat "byłej" piszesz te pie**olone smuty. Wk***ia mnie to już. Ludzie mają gorsze problemy i nie wylewają smutów na sadolu. Nie szukają współczucia.. Ale nieee jaśnie wielmożny hrabia suchar musi, po prostu musi pisać jak mu źle bo zostawiła go jakaś kobita. żal-pe-el.
Szkoda, że na forum nie ma opcji "ignoruj użytkownika" bo bym był jedną z pierwszych osób, która by cie zablokowała.
Chłopie jak musisz te żale wylewać to idź do psychologa czy innego lekarza.
Bongman naprawdę musisz mieć słaby charakter i psychike, skoro szukasz pocieszenia na forum.
"Ojej zostawiła mnie, co by tu zrobić.. wiem! napisze o tym w internecie!"
k***a, serio coś z tobą jest nie tak. Nie masz przyjaciół, że szukasz tutaj współczujących kolegów? Nie ten adres chłopie.
p.s.
"Dzisiaj rano chciałem od święta wypić kubek kawy, ale zagapiłem się i mi wystygła. A ja nie lubię zimnej kawy. A teraz oczekuję jak bongman postów, które mnie pocieszą, bo jestem smutny i płacze przed monitorem." Ja pie**ole....

p.s.2
Z okazj Świąt:
Życzę Wam Sadolom pomarańczy, niech kobieta z ku*asem na stole tańczy :mikolaj:



Nie zesraj się z tej złości Panie "nie mam uczuć i jebie mnie, że komuś jest smutno", bo jestem prawie pewien, że ze wzruszenia dajesz hajs cyganiątkom grającym na tamburynie w tramwaju.

blazejudo

2012-12-24, 16:00
Mistrzu sucharów (chyba nie muszę tłumaczyć o kogo chodzi).

Idź Pan do monopola i wyjdź z Jackiem ,albo Jim'em ,a nie żalisz się całemu światu. Zachowaj się jak facet i po prostu się najeb w zaciszu czterech kątów ,zawsze pomaga. Przynajmniej mi pomogło jak się rozstałem z dupą.
To jest sadol ,nie samosia do k***y nędzy.

Zaebauem

2012-12-24, 16:16
Dzisiaj wigilia. Wiecie kto odwiedzi miliony śpiących dzieci w Afryce? Śmierć. - Weź nie przesadzaj k***a, gdyby milion dzieci w Afryce dziennie umierało, to 5 lat i nikogo by tam nie było