18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawira

2014-12-21, 21:15
Święta takie chrześcijańskie, choinka bardzo katolicka wow

kry.ha

2014-12-21, 21:22
@NieWiemZeWiem

Tak zasadniczo to o ch*j ci chodzi?

ellsworth

2014-12-21, 21:23
spr_szn napisał/a:

Ten świąteczny nastrój... Jak jago kocham, wszyscy się spieszą ch*j wie gdzie, wszyscy na wszystkich wk***ieni ch*j wie za co i te świąteczne porządki - przecież wiadomo, że jak przyjedzie ciocia z Lublina, to pierwsze co, to otworzy dolną szafkę w rogu kuchni i sprawdzi, czy kurze wytarte i czy pojemniczki równo poukładane. Na szczęście jeszcze tydzień i koniec tego cyrku...


Dla wielu zapracowanych (w przeciwieństwie do tych co leżą do góry dupą całe życie i najgłośniej wrzeszczą, że w tym kraju zarabia się grosze) okres okołoświąteczny jest jedną z nielicznych okazji by wyrwać się wcześniej z pracy pod pretekstem przygotowań do świąt i ogarnąć dom.

woofer51

2014-12-21, 21:49
O k***a Węgorzewa tutaj to się bym nie spodziewał

Aberracja

2014-12-21, 21:50
NieWiemZeWiem napisał/a:

wk***ia mnie to, że ludzie co mają w dupie święta, obchodzą je z kijem w dupie. Wk***ia mnie to, że ateiści itp. obchodzą święta bo "traktują jak wspólny obiad z rodziną"- co za poj***ny argument. Wszyscy cisną na katoli nawet dziennikarze,politycy itp. A k***a gnój w centrach handlowych kto robi k***a? cała polska niewirzących i nowoczesnych. Kto k***a co chwile puszcza kolędy, napie**ala fotki świątecznym wystrojom i tak dalej? No k***a nowocześni i niewierzący. Tyle w komentarzach jest pocisku na katoli, tyle w wiadomościach mówią że patologia w rodzinach chrzescijańskich, że rajświecki jest zajebisty...powiedzcie mi, jeśli wszyscy są tacy świeccyi - to kto do k***y nędzy robi kolejki w tych j***nych sklepach, kto wstawia te j***ne zdjęcia choinek co 5 min?! Jebie mnie to, że kiedyś to były święta pogańskie...od 777 roku są to k***a święta chrześcijańskie



Te święta to przede wszystkim okazja do nażarcia się jak świnia i rozdania sobie prezentów. Mało kto tak naprawdę myśli w ich trakcie o narodzinach jakiegoś czarodzieja.

Zanim się zaczniesz opluwać - co jest symbolem tych świąt? Tak, spasiony koleś roznoszący prezenty.

rai87

2014-12-21, 22:09
NieWiemZeWiem napisał/a:

wk***ia mnie to, że ludzie co mają w dupie święta, obchodzą je z kijem w dupie. Wk***ia mnie to, że ateiści itp. obchodzą święta bo "traktują jak wspólny obiad z rodziną"- co za poj***ny argument. Wszyscy cisną na katoli nawet dziennikarze,politycy itp. A k***a gnój w centrach handlowych kto robi k***a? cała polska niewirzących i nowoczesnych. Kto k***a co chwile puszcza kolędy, napie**ala fotki świątecznym wystrojom i tak dalej? No k***a nowocześni i niewierzący. Tyle w komentarzach jest pocisku na katoli, tyle w wiadomościach mówią że patologia w rodzinach chrzescijańskich, że rajświecki jest zajebisty...powiedzcie mi, jeśli wszyscy są tacy świeccyi - to kto do k***y nędzy robi kolejki w tych j***nych sklepach, kto wstawia te j***ne zdjęcia choinek co 5 min?! Jebie mnie to, że kiedyś to były święta pogańskie...od 777 roku są to k***a święta chrześcijańskie



Powoli. jest gro ludzi, którzy obchodzą święta, bo muszą. Najchętniej uj***liby się na dupach w dniach wolnych aby odpocząć od codziennego zapie**olu. Co mają do tego ateiści? W kółko o tym mówisz. Wiesz, że obecna tradycja obchodzenia tych dni nie jest katolicka? Gdzie jest napisane, żeby wj***ć sobie drzewo do pokoju? Gdzie jest napisane o grubym gościu w saniach ciągnionych przez naj***nego Rudolfa z czerwonym nosem, wiozącego grzecznym dzieciom prezenty? Gdzie k***a napisali żeby umyć okna i naj***ć się trzy dni w kuchni? Katolik za pięć groszy j***ny. Zamęt w marketach robią emeryci, którzy akurat nie będąc w kościele zapie**alają do marketu zrobić chlew przez to zj***ne państwo nie stać kupić karpia u hodowcy, a przecież musi być bo co ciotka z Lublina powie?. k***a ocknij się!

Cyjanek

2014-12-21, 22:13
znajdźcie w tym wszystkim jakiś k***a sens, tj w tym j***nym cyrku, którym są święta bożego narodzenia, to będę uważał was za miszczuf... Odkąd usłyszałem o poglądach Nietzsche'go, to za każdym razem, gdy np usłyszę coś nt kościoła, to się mi k***a śmiać chce i te pie**olone mohery...

Rehen

2014-12-21, 22:37
No przecież stoi jak byk w kolędzie "bydlęta klękają" :D Więc są i bydlęta, pan głuchy i usłyszał, że ma klnąć.

NieWiemZeWiem

2014-12-21, 23:06
rai87 napisał/a:



Powoli. jest gro ludzi, którzy obchodzą święta, bo muszą. Najchętniej uj***liby się na dupach w dniach wolnych aby odpocząć od codziennego zapie**olu. Co mają do tego ateiści? W kółko o tym mówisz. Wiesz, że obecna tradycja obchodzenia tych dni nie jest katolicka? Gdzie jest napisane, żeby wj***ć sobie drzewo do pokoju? Gdzie jest napisane o grubym gościu w saniach ciągnionych przez naj***nego Rudolfa z czerwonym nosem, wiozącego grzecznym dzieciom prezenty? Gdzie k***a napisali żeby umyć okna i naj***ć się trzy dni w kuchni? Katolik za pięć groszy j***ny. Zamęt w marketach robią emeryci, którzy akurat nie będąc w kościele zapie**alają do marketu zrobić chlew przez to zj***ne państwo nie stać kupić karpia u hodowcy, a przecież musi być bo co ciotka z Lublina powie?. k***a ocknij się!




I to są te zj***ne argumenty. Święta są chrześcijańskie i je obchodzenie tez jest chrześcijańskie, proste. Choinke kto wj***ł w święta? chrześcijanie. Kto wj***ł karpia w święta? chrześcijanie z PRL-u i tak dalej i tak dalej. Chodzi o to, że ludzie srający na święta, chrześcijaństwo itp. je obchodzą a nie powinni. To tak jakbym ja nagle obchodził ramadan, sklepy by robiły obniżki,promocje itp. Albo w wigilie prawosławnych.... dlaczego wtedy se nie wjebiecie karpia?
Dlaczego akurat te w dni co chrzescijanie-katlociy obchodzą, muszą "świętować" inni którzy opluwają cały rok coś co jest powiązane z religią? Ja jestem mało religijny jeśli chodzi o modlitwy, kościół itp. Ale k***a, to święto jest stworzone przez chrześcijan a to, że coca cola chciała na tym zarobić i wymyśliła gwiazdora to tylko dodatek, którzy się przyjął ale jest jeden kolejny ten sam argument - zostało to stworzone dla danej grupy ludzi czyli katolików.
W ostatni dzień ramadanu jakoś k***a nie świętujecie nie? a ciapaci tak, świętują.
Jesteście hipokrytami jak głupie k***y podam przykład mojej znajomej, głupiej szmaty. Wyjechała do USA i cały czas pisze, że polay to i tamto, że Polska to gówno a ju es ej takie zajebiste i że czarni najlepsi a polacy alkoholicy....a potem wrzuca zdjęcia "ojejku, polskie jedzenie wkońcu", "tak wygląda polish girl przed klubem" itp.

takija

2014-12-21, 23:17
Ja obchodzę święta bo lubie klimat :) Podobają mi się świąteczne piosenki w radiu, świąteczny klimat w galeriach, świąteczne żarcie....tak świąteczne żarcie głównie. Matka sie pyta co chce na prezent...nic nie chce, chce spokojnych świąt i wystarczy mi to w zupełności. Tak k***a, lubie spędzać ten czas z rodziną, lubie jak przyjedzie rodzina (ale tylko na chwile). Lubie iść na pasterkę...częściej za...i najebac się z kumplami. I nijak nie łączę tego z przeżywaniem świąt w kategoriach narodzin boga (Boga). To zwyczajnie fajny czas i dla mnie osobiście bardziej tradycja i fajne zakończenie kolejnego roku gdzie w końcu na spokojnie moge usiąść z rodziną i zapomnieć na chwile o całorocznym zapie**olu w pracy i nie tylko ;) .

Jeśli ktos moje podejście neguje to ch*j mu w dupe i wesołych świąt. Niech je spędza tak jak chce, r*chając brata albo z igliwiem w dupie ;) . Ja zwyczajnie w święta odpoczywam :)

rai87

2014-12-21, 23:42
NieWiemZeWiem napisał/a:




I to są te zj***ne argumenty. Święta są chrześcijańskie i je obchodzenie tez jest chrześcijańskie, proste. Choinke kto wj***ł w święta? chrześcijanie. Kto wj***ł karpia w święta? chrześcijanie z PRL-u i tak dalej i tak dalej. Chodzi o to, że ludzie srający na święta, chrześcijaństwo itp. je obchodzą a nie powinni. To tak jakbym ja nagle obchodził ramadan, sklepy by robiły obniżki,promocje itp. Albo w wigilie prawosławnych.... dlaczego wtedy se nie wjebiecie karpia?
Dlaczego akurat te w dni co chrzescijanie-katlociy obchodzą, muszą "świętować" inni którzy opluwają cały rok coś co jest powiązane z religią? Ja jestem mało religijny jeśli chodzi o modlitwy, kościół itp. Ale k***a, to święto jest stworzone przez chrześcijan a to, że coca cola chciała na tym zarobić i wymyśliła gwiazdora to tylko dodatek, którzy się przyjął ale jest jeden kolejny ten sam argument - zostało to stworzone dla danej grupy ludzi czyli katolików.
W ostatni dzień ramadanu jakoś k***a nie świętujecie nie? a ciapaci tak, świętują.
Jesteście hipokrytami jak głupie k***y podam przykład mojej znajomej, głupiej szmaty. Wyjechała do USA i cały czas pisze, że polay to i tamto, że Polska to gówno a ju es ej takie zajebiste i że czarni najlepsi a polacy alkoholicy....a potem wrzuca zdjęcia "ojejku, polskie jedzenie wkońcu", "tak wygląda polish girl przed klubem" itp.



Wiesz jak ja obchodzę święta? Leżąc na dupie i mając wszystko w dupie. Odpoczywam. A ty poproś mamę żeby zawiązała ci muchę i wsadziła kij w dupę, bo widać, że cię boli, a przy stole trzeba prosto jak to wspominiałeś. Czas łamać się opłatkiem, nie lubisz tego co?

Pozdrawiam

rondżeremi

2014-12-21, 23:45
NieWiemZeWiem napisał/a:




I to są te zj***ne argumenty. Święta są chrześcijańskie i je obchodzenie tez jest chrześcijańskie, proste. Choinke kto wj***ł w święta? chrześcijanie. Kto wj***ł karpia w święta? chrześcijanie z PRL-u i tak dalej i tak dalej. Chodzi o to, że ludzie srający na święta, chrześcijaństwo itp. je obchodzą a nie powinni. To tak jakbym ja nagle obchodził ramadan, sklepy by robiły obniżki,promocje itp. Albo w wigilie prawosławnych.... dlaczego wtedy se nie wjebiecie karpia?
Dlaczego akurat te w dni co chrzescijanie-katlociy obchodzą, muszą "świętować" inni którzy opluwają cały rok coś co jest powiązane z religią? Ja jestem mało religijny jeśli chodzi o modlitwy, kościół itp. Ale k***a, to święto jest stworzone przez chrześcijan a to, że coca cola chciała na tym zarobić i wymyśliła gwiazdora to tylko dodatek, którzy się przyjął ale jest jeden kolejny ten sam argument - zostało to stworzone dla danej grupy ludzi czyli katolików.
W ostatni dzień ramadanu jakoś k***a nie świętujecie nie? a ciapaci tak, świętują.
Jesteście hipokrytami jak głupie k***y podam przykład mojej znajomej, głupiej szmaty. Wyjechała do USA i cały czas pisze, że polay to i tamto, że Polska to gówno a ju es ej takie zajebiste i że czarni najlepsi a polacy alkoholicy....a potem wrzuca zdjęcia "ojejku, polskie jedzenie wkońcu", "tak wygląda polish girl przed klubem" itp.


dobra ale zamiast popić leki dalej tam coś tworzysz. Widać orzeszek w łupince w czaszce i sporo zali. Cos ci klepki pomieszalo zdrowo od ostatniego kazania i wizyty w markecie. Religiny to ty nie jesteś tylko zdrowo masz namieszane skoro swoje gorzkie żale jakieś wylewasz.

gdzieś mam te święta mam za to 2 dni wolnego i co mi zrobisz :lol: :lol: :lol:

sie tylko nie zagotuj w wigilie , a ja zjem sobie nawet karpia i podziele jajkiem :-D

pedau

2014-12-22, 00:11
nieweimzeniewiem zyj sobie dalej jak robak lemingu heheszki

276900

2014-12-22, 00:31
zauważyliście ze zulik odpowiada temu typkowi na ktorego wpadł?? :D Ma refleks j***ny...

legionwwo

2014-12-22, 01:07
Moje miasto Węgorzewo takie piękne! Jak spotkam tego gościa, to mu rzucę na winiacza, rozj***ł mnie, to się należy.