18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więzienie nie przedszkole

Jesse.Pinkman • 2022-03-30, 08:43
Według źródła tak właśnie wygląda typowy dzień morderców osadzonych w więzieniu w Salwadorze.

EvilDog

2022-03-30, 16:03
A nie zauważyliście takiej ciekawostki : w państwach gdzie są bardzo przej***ne więzienia (strażnicy "nie pie**olą się w tańcu" , jest przej***ny rygor, mogą cię bez problemu tam zaj***ć) tym bardziej to państwo jest mniej cywilizowane, rozwinięte, biedniejsze itd... przypadek ?

htp

2022-03-30, 16:22
EvilDog napisał/a:

A nie zauważyliście takiej ciekawostki : w państwach gdzie są bardzo przej***ne więzienia (strażnicy "nie pie**olą się w tańcu" , jest przej***ny rygor, mogą cię bez problemu tam zaj***ć) tym bardziej to państwo jest mniej cywilizowane, rozwinięte, biedniejsze itd... przypadek ?



I wyższa przestępczość :)

grexik

2022-03-30, 16:22
Tak powinny wyglądać więzienia w PL .
A nie wakacje na koszt podatników ....
I nie tylko za zabójstwo ...
A pedofili to jeszcze dodatkowo gnoic .

fafka

2022-03-30, 17:21
Końcówka filmu wygląda trochę jak przygotowania do kolejnej części ludzkiej stonogi :lol:

ZaSwojePiję

2022-03-30, 19:24
Fx12 napisał/a:

Ale tak właśnie winno wyglądać więzienie (dodatkowo 8-10h dziennie ciężkiej fizycznej pracy pozwalającej na pokrycie własnego utrzymania, byt instytucji oraz zadośćuczynienie dla ofiar). Tak winny wyglądać zakłady penitencjarne dla największych zwyroli, a nie te nasze sanatoria z pozwami do Strasburga że on nie miał 4m2 przestrzeni a pad z playstation był zepsuty. Brejvik najlepszym przykładem...



Akurat breivik to bohater, ktorego ludzie docenia za jakis czas.

homorek

2022-03-30, 19:41
fafka napisał/a:

Końcówka filmu wygląda trochę jak przygotowania do kolejnej części ludzkiej stonogi



Powinni skończyć na 2 części, trzecia to już kino klasy D.

Stwórca

2022-03-30, 20:40
Wygląda jak przygotowania do ludzkiej stonogi 4 :D

78sivy

2022-03-30, 22:04
Fx12 napisał/a:

Ale tak właśnie winno wyglądać więzienie (dodatkowo 8-10h dziennie ciężkiej fizycznej pracy pozwalającej na pokrycie własnego utrzymania, byt instytucji oraz zadośćuczynienie dla ofiar). Tak winny wyglądać zakłady penitencjarne dla największych zwyroli, a nie te nasze sanatoria z pozwami do Strasburga że on nie miał 4m2 przestrzeni a pad z playstation był zepsuty. Brejvik najlepszym przykładem...



Tak się składa tępa fajo,że Brejvik nie jest żadnym mordercą czy zwyrolem.

Verdi

2022-03-31, 00:54
Bardziej mi to wyglądana trailer 4 cz. ludzkiej stonogi... :mrgreen:

Arashi91

2022-03-31, 01:49



Fx12 napisał/a:

Ale tak właśnie winno wyglądać więzienie (dodatkowo 8-10h dziennie ciężkiej fizycznej pracy pozwalającej na pokrycie własnego utrzymania, byt instytucji oraz zadośćuczynienie dla ofiar). Tak winny wyglądać zakłady penitencjarne dla największych zwyroli, a nie te nasze sanatoria z pozwami do Strasburga że on nie miał 4m2 przestrzeni a pad z playstation był zepsuty. Brejvik najlepszym przykładem...




Umknął Ci tylko jeden szczegół - wyobraź sobie, że o takim losie dla człowieka decydowałby typowy polski sędzia. Wyobraź sobie zakompleksionego urzędasa, który trafił do sądu ponieważ był ch*jowy z prawa + nie miał znajomości i kasy, więc nie został ani adwokatem, ani notariuszem, ani radcą. Takim zostają albo sądy, albo prokuratury. I taki pryszczaty przegryw (często z powołaniem wywodzącym się z rodzinnych tradycji czasów PRL gdzie ojciec/dziadek sędzia skazywał opozycjonistów i uniewinniał zwyroli z ZOMO, Milicji i SB) będzie wydawał wyroki o takiej mocy.

Ja jestem zwolennikiem potężnych kar z KS włącznie oraz właśnie tak wyglądających więzień. Jednak najpierw trzeba zrobić porządek z sądami, prokuratorami i prawem. Bo w Polsce to takiej paki to trafiłbyś za zwinięcie przysłowiowej paczki fajek. Za to ten co gwałci dzieci dostanie zawiasy bo jak miał 5 lat to dostał zasłoną zupę i ma na to kwita (czytaj kupił sędziemu nową furę).

Elo elo 3 2 0

majnkampf

2022-03-31, 05:35
Też byłem zwolennikiem takiego rygoru w więzieniu, ale po spotkaniach z polską SW w ramach współpracy ze studiów nieco mi się odmieniło. Wyjaśniono mi to na przykładzie agresywnego psa. Jak pies jest agresywny, spuścisz mu wjeb albo zamkniesz w piwnicy to po wyjściu z niej będzie jeszcze bardziej agresywny. Jak te zjeby są gnojone w więzieniu to po wyjściu będą chciały gnoić innych. Resocjalizacja to nie jest taka prosta sprawa, zakładając, że jakaś istnieje.

mlekozklasa

2022-03-31, 09:26
boo napisał/a:

A ty jestes frajerem cisnacym slabszych, mniejszych i bezbronnych j***ny analfabeto? Nie martw sie, predzej czy pozniej twoj kochas wyjdzie z paki.



Za co siedziałeś?

mazga50

2022-03-31, 19:17
avalanch napisał/a:

Piękna resocjalizacja



Resocjalizacja? Byłaby gdyby codziennie na koniec dnia jednego ku*asa wieszali, za niewyrobioną lub najsłabiej wyrobioną normę w kamieniołomach.

miedzianek

2022-04-01, 00:48
fafka napisał/a:

Końcówka filmu wygląda trochę jak przygotowania do kolejnej części ludzkiej stonogi




O tym samym pomyslalem, az odpalilem temat, zeby to napisac :D

deviljin84

2022-04-01, 12:14
zajebisty apel!!! tak powinno sie traktowac wszelkiej masci mordercow, zlodzieji, patusow i zwyrodnialcow. jak by tak wygladaly wiezienia u nas to by nie jeden sie zastanowil czy warto cos odjebac...