18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więzienie dla matek z dziećmi

Es...........ne • 2009-05-22, 08:41

sethia

2009-05-22, 10:12
jak się robi tatuaż to się chyba myśli o tym że w tym miejscu może się skóra rozciągnąć i już nie będzie tego samego efektu, ta ze słońcem wkoło pępka wygląda teraz jakby miała odbyt na brzuchu

Gondone

2009-05-22, 10:45
ten brzuch przez jakis czas i tak bedzie zle wygladał,
a jak bedzie miała ochotę to zrobi sobie cover.
nie wiem w czym probblem.

to tak samo jak gadanie "jak tatuaz bedzie wyglądał na starej pomarszczonej skórze"
stara i pomarczona skóra i tak jest brzydka i akurat tatuaz tu ma niewielki wpływ :]

Rh...........ox

2009-05-22, 10:46
A za co te dzieci siedzą?

silesiaster

2009-05-22, 10:47
nie czaje ta klientka wytatuowała sobie 18 na twarzy bo taki numer ma jej chłop/mąź na koszulce? lol

.:...........:.

2009-05-22, 10:50
Rhox napisał/a:

A za co te dzieci siedzą?



Za rodziców.

Rh...........ox

2009-05-22, 10:50
1 = A, 8 = H, 18 = AH, AH = Adolf Hitler

Scarlet

2009-05-22, 10:56
szu napisał/a:

ten brzuch przez jakis czas i tak bedzie zle wygladał,
a jak bedzie miała ochotę to zrobi sobie cover.
nie wiem w czym probblem.

to tak samo jak gadanie "jak tatuaz bedzie wyglądał na starej pomarszczonej skórze"
stara i pomarczona skóra i tak jest brzydka i akurat tatuaz tu ma niewielki wpływ :]



poza tym po ciąży jak skóra się zejdzie może to wyglądać inaczej. z drugiej strony cover i tak by się przydał, bo coś blady ten tatuaż i źle wypełniony. gorsza sprawa z tym rozstępami :/

za to na ręce ma fajnie puszczone literki. chciałam tak samo ale ostatecznie poszło na plecy. niemniej na ręce bardzo mi się to podoba

ra...........el

2009-05-22, 15:46
dobre te zdjęcia

greyanna

2009-05-22, 15:59
Patologia i to centralna. i co ?? te dzieciaki siedzą do 18 w pierdlu z matką ?? chore... pozatym co wyrosnie z takich ?? najprawdopodobniej to samo bo nie znają innych wzorców. Powinni tym c**om zabrac prawa rodzicielskie a dzieci do rodizn zastępczych.

Es...........ne

2009-05-22, 16:02
z tego co wiem w Polsce też jest takie więzienie dla matek które rodzą w więzieniu, dziecko jest z nimi do 3 lat, dalej albo rodzina albo dom dziecka

Ąpisław

2009-05-23, 01:12
silesiaster napisał/a:

nie czaje ta klientka wytatuowała sobie 18 na twarzy bo taki numer ma jej chłop/mąź na koszulce? lol



Rhox napisał/a:

1 = A, 8 = H, 18 = AH, AH = Adolf Hitler



Możecie się śmiać, ale ta kobieta, zabiłaby Was bez mrugnięcia okiem. Należy ona do MS-18, jednej z podgrup Mara Salvatr*cha (MS-13). Czym jest MS? Najbardziej popie**olony i bezwzględny gang świata. Chcesz do nich dołączyć? Nie ma problemu. Po pierwsze musisz pochodzić z Salwadoru, po drugie musisz pochodzić z Salwadoru, po trzecie MOŻESZ pochodzić z Gwatemali, Hondurasu lub Nikaragui. Jeszcze kilka faktów? 150 tysięcy żołnierzy. Trzęsą całą Ameryką - zarówno Północną jak i Południową. Ciała bez głów i członków podrzucają na schody policyjnych komend na obu kontynentach.

BTW - MS-18 to najbardziej bezwzględna komóra Mary. Nie wiem jakie to więzienie, ale w Salwadorze za SAM taki tatuaż, jaki ma ta kobieta, dostajesz 12 lat.

Czasem warto znać więzienne dziaranie. Jest bezpieczniej ;)

Gondone

2009-05-26, 11:47
jaszczomp maltański napisał/a:





Możecie się śmiać, ale ta kobieta, zabiłaby Was bez mrugnięcia okiem. Należy ona do MS-18, jednej z podgrup Mara Salvatr*cha (MS-13). Czym jest MS? Najbardziej popie**olony i bezwzględny gang świata. Chcesz do nich dołączyć? Nie ma problemu. Po pierwsze musisz pochodzić z Salwadoru, po drugie musisz pochodzić z Salwadoru, po trzecie MOŻESZ pochodzić z Gwatemali, Hondurasu lub Nikaragui. Jeszcze kilka faktów? 150 tysięcy żołnierzy. Trzęsą całą Ameryką - zarówno Północną jak i Południową. Ciała bez głów i członków podrzucają na schody policyjnych komend na obu kontynentach.

BTW - MS-18 to najbardziej bezwzględna komóra Mary. Nie wiem jakie to więzienie, ale w Salwadorze za SAM taki tatuaż, jaki ma ta kobieta, dostajesz 12 lat.

Czasem warto znać więzienne dziaranie. Jest bezpieczniej ;)



mozesz podac jakies zrodło? cos do poczytania?
bo o tym MS-18 nic nie moge znaleźć, tylko o ""18th Street Gang", należącym do wszechpotężnej Mexican Mafia", z którym to ta cała Mara ma podobno wojne...
chetnie sie dowiem czegos wiecej.

edit:
a jednak trafilam na wzmiankę
http://dreamofarlequin.wordpress.com/2009/04/29/maras-crossing-borders-a-history-of-violence-ms-13-ms-18/
;)
niemniej jednak czekam na wiecej :)