18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wietnamski dzieciak pogryziony...

Jesse.Pinkman • 2021-12-23, 08:47
...przez psa. Według źródła trafił do szpitala z ranami szarpanymi twarzy i kończyn. Źródło.

Oryginalny opis:
spoiler

intermag

2021-12-23, 09:18
W sumie to przestaję się dziwić ze psy wpie**alają jak my kurczaka.

radek225

2021-12-23, 10:41
Ostatnio coraz więcej tutaj materiałów na temat pogryzień przez najlepszego przyjaciela człowieka. Czyżby ktoś miał uraz do piesków? Ja urazu nie mam ale nie przepadam za nimi.

alchemik80

2021-12-23, 11:01
Jak to kolega podpowiada.... Podlać benzynką podpalić...
Nie trzeba gotować ...

squach

2021-12-23, 11:03
k***a od razu brecha i przez łeb najpierw psu, później właścicielowi za niedokarmianie i brak wychowania. Ile to razy miałem do czynienia z takimi kundlami. Stoję nieruchomo, żeby nie zaatakował, a obróć się tylko plecami. Na szczęście tu przydaje się dobry cel z buta w kinol kundla, pozamiatane.

janlew

2021-12-23, 11:41
intermag napisał/a:

W sumie to przestaję się dziwić ze psy wpie**alają jak my kurczaka.


Mięso drapieżników nie jest zbyt zdrowe, ale i ja nie mam nic do tej ich psiej kuchni. Szczury też jedzą, a szczekający szczur wiele się od zwykłego nie różni. Ot, szkodnik.
PS. Poza tam szczurami pożytecznymi w badaniach naukowych, oraz psami przewodnikami, policyjnymi, łańcuchowymi itd. Cala reszta, szczególnie w mieście. to tylko szkodniki.

Jerzy_Owsik

2021-12-23, 11:56
janlew napisał/a:

Mięso drapieżników nie jest zbyt zdrowe, ale i ja nie mam nic do tej ich psiej kuchni. Szczury też jedzą, a szczekający szczur wiele się od zwykłego nie różni. Ot, szkodnik.
PS. Poza tam szczurami pożytecznymi w badaniach naukowych, oraz psami przewodnikami, policyjnymi, łańcuchowymi itd. Cala reszta, szczególnie w mieście. to tylko szkodniki.



mądrze prawisz , polać

dżonyłojlker

2021-12-23, 12:00
alchemik80 napisał/a:

Jak to kolega podpowiada.... Podlać benzynką podpalić...
Nie trzeba gotować ...



Pierwsze słyszę o takiej potrawie z gówniaka :-/

janlew napisał/a:

szczególnie w mieście. to tylko szkodniki.



Siadają brudnymi tyłkami na tapczanie :szydera:

sothis

2021-12-23, 12:14
Jerzy_Owsik napisał/a:

mądrze prawisz , polać



Mądrze prawisz, benzyną.

A co do pogryzienia.... Może piesek miał uraz, bo go wcześniej vietnsmskie dzieci pogryzły i tylko się mścił?

CrookerS

2021-12-23, 12:31
Piesek zapewne juz zjedzony w ramach odwetu :kawa:

Co sie dziwic., ludzie tam gloduja to zwierzeta zapewne tez, instynkt drapiezcy siedzi nawet w zwyklym kanapowcu :ciasteczkowy:

BambiPMT

2021-12-23, 13:03
Żółty lamus, nawet zj***nego psa pie**olnąć rura nie potrafi. ch*jowo bym szczękę dolna wyłamał i zostawił aż zdechnie z głodu.

Jurand350

2021-12-23, 13:50
Kundel na rożen razem z właścicielem.

FeeGiee

2021-12-23, 13:55
Bambrych napisał/a:

Żółty lamus, nawet zj***nego psa pie**olnąć rura nie potrafi. ch*jowo bym szczękę dolna wyłamał i zostawił aż zdechnie z głodu.



jak w codzie 4 jak cię pies atakował, dawałeś się powalić, łapałeś gnoja za ryj jak cię chciał dziabnąć i rozwierałeś sk***olowi szczene

dejwid092

2021-12-23, 13:58
FeeGiee napisał/a:

jak w codzie 4 jak cię pies atakował, dawałeś się powalić, łapałeś gnoja za ryj jak cię chciał dziabnąć i rozwierałeś sk***olowi szczene



Cieszysz sie że już macie wolne od szkoły?

hanks123

2021-12-23, 15:22
Ale się młody naj***ł ledwo chodzi skurczybyk :)