18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieści z granicy krymsko-ukraińskiej

mickey_mike • 2014-03-12, 14:29


Całość po angielsku, ale da radę zrozumieć.

bz...........ue

2014-03-12, 15:54
Ruskom nie pofikasz i tyle.

Vickson

2014-03-12, 15:56
Maj. Yaroslav Kalashnikov - nawet im nazwiska do pełnionej funkcji dobierają :)

femi666

2014-03-12, 19:14
Ehh, szkoda mi ukrainców. Ich checkpoint jeden btr, obok stoi 5 innych, parę okopów i tyle.
Ruscy jebli granice, zaminowali i ch*j wie jeszcze co tam na krymie mają za sprzęt.
Szkoda mi ukrainców dlatego, że u nas było by identycznie. Armia nie do fiknięcia, pare rośków by stało, rpg tu i tam i tyle. Ehh ...

Ostrovsky

2014-03-12, 21:29
materiał własny

Specjalnie dla was narażałem życie żeby nagrać :lol:

Torcida666

2014-03-12, 21:30
femi666 napisał/a:

Ehh, szkoda mi ukrainców. Ich checkpoint jeden btr, obok stoi 5 innych, parę okopów i tyle.
Ruscy jebli granice, zaminowali i ch*j wie jeszcze co tam na krymie mają za sprzęt.
Szkoda mi ukrainców dlatego, że u nas było by identycznie. Armia nie do fiknięcia, pare rośków by stało, rpg tu i tam i tyle. Ehh ...



Za te twoje pedalskie "Ehh" piwa niema....ehh

socjodrwal

2014-03-12, 21:34
Torcida666 napisał/a:



Za te twoje pedalskie "Ehh" piwa niema....ehh



Za te twoje pedalskie "niema" powinni cię do podstawówki cofnąć, językowa kaleko.

metalhead1

2014-03-12, 21:39
Generalnie Ukraińców nie lubię jednak szkoda mi tych żołnierzy, przez sentyment bo stoją na granicy bez szans jak nasi w 39'. Zastanówcie się co muszą czuć? Bohaterstwo trzeba dostrzegać u swojego wroga, a Ukraincy są dla nas wrogiem szczególnie teraz kiedy władzę przeją nacjonalistyczny antypolski rząd.

Mam nadzieję że w razie inwazji będą mieli wystarczającą ilość GoPro i będzie nowy zbiorczy, bo Syria już mnie znudziła.

Biniu90

2014-03-12, 21:39
"Całość po angielsku, ale da radę zrozumieć."
Noo i to mi sie podoba a nie hipsterskie pie**olenie że "angielski na poziomie gimbazy albo bułki tartej" Za to leci piwko. Co do filmiku to faktycznie wygląda słabiutko dla Ukrainy.. ale co tam .. nie nasz burdel nie nasze dz**ki ;]

cornishon69

2014-03-12, 21:47
a ch*j, dawno wakacji nie miałem, Torcida666 wypie**alaj!

socjodrwal

2014-03-12, 21:48
Torcida666 napisał/a:




pie**olony " Miodek" się odezwał ehh... ch*j ci do dupy gejozo :badyl:





Lepiej?

kuba9998

2014-03-12, 21:57
Reportaż ciekawy aczkolwiek ciekawi mnie fakt że mimo że początkowo byli na krymie woleli najpierw pojechać na ukrainę żeby zobaczyć "pokojowy" posterunek ukraiński wchodząc od tyłu, a następnie ruszyli od frontu z kamerą na posterunek rosjan. Przecież to normalne że jak ktoś przychodzi od strony w którą mierzą żołnierze to nie zostanie miło i przyjemnie potraktowany. Z punktu widzenia dobra własnej dupy powinni podejść od strony krymu rosjan jako tych "gorszych" a od frontu iść w stronę "pokojowych" ukrainców. Chyba nie muszę dodawać że wyraźnie chcieli zostać tak a nie inaczej potraktowani.

EDIT:

Poza tym co takiego ruscy tam mają na tym posterunku że mówicie o biednych ukraińskich żołnierzach? Pole minowe? Nie służy do ataku... A na posterunku nie było widać ciężkiego sprzętu. Oczywiście wiadomo że po obu stronach za posterunkami stoi armia ale ta ukraińska wcale mała nie jest. Można by zaryzykować stwierdzenie że rosjanie nie byliby w stanie wygrać wojny z ukrainą na jej terytorium (podobnie jak chińczycy z wietnamem) z racji tego że przecież nie mogą oddelegować całej armii na ukraine, ktoś musi to ogromne państwo jakim jest rosja chronić i patrolować. Nie mówiąc o tym że stosunek sił samej floty czarnomorskiej do armii ukraińskiej jest w ogóle śmieszny.

solteck

2014-03-12, 22:41
No i co ten gościu z kamerą chciał udowodnić? Każą mu pokazać dokumenty, a ten zaczyna uciekać..
Chciał sprawdzić czy będą strzelać? lol