18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wierszyk o sadisticu.

cinoslav • 2012-11-08, 00:49
Patrząc się w monitor i drapiąc po jajach wpadłem na pomysł napisania drobnego wiersza, enjoy.

Siedząc w domu smutny,
drapiąc się po worach...
Nudno tu jak w dupie,
czas wejść na sadola!

Główna strona spoko,
dżołki, faile, fotki.
Jest i film z wypadku,
są też groźne kotki.

Czytam komentarze,
chwytam się za głowę,
czas już wejść na harda,
rzeczy hardkorowe!

Tu jeździec bez głowy,
czy palec w ku*asie,
to rzecz jest normalna,
nie zobaczysz w prasie!

A na koniec puenta,
prawdziwa i dzika:
Nie lubisz murzynów?
Wejdź na sadistica!

lapsikoss

2012-11-08, 09:58
Przede wszystkim nie użyłbym imiesłowu w pierwszej i drugiej linijce, to nie po polsku.
A reszta spoko, w końcu rymowanka, której założenia trzymają się kupy, a rymy nie są na siłę.

Co...........21

2012-11-08, 10:14
Weź bita dorzuć raperem zostaniesz.

lartex

2012-11-08, 12:13
wez juz lepiej nic nie pisz

cinoslav

2012-11-08, 13:01
longlong7 napisał/a:

znalazł byś znajomych takich nie z fejsa i wyszedł na browca obił komuś mordę czy coś... fajny wierszyk ale nikogo on nie interesuje



Nie do końca wiem o co Ci chodzi, i ch*j mnie to obchodzi, ale jeśli pijesz z kumplami browary i napie**alasz ludzi w czwartki o 1 w nocy, to masz na prawdę udane życie!

peersil

2012-11-08, 14:43
Więcej poezji a nóż kiedyś zostaniesz sławnym poj***nym poetom który wyrósł z sadistic.pl ;P

st...........er

2012-11-08, 18:20
Czytając komentarze dochodzę do następującego wniosku:

pierwsze 5% - rozumie tekst i poprawnie rozpoznaje ironię, sarkazm i inne złożone zależności
15% - z grubsza rozumie, ale nie czyta między wierszami, traktuje tekst dosłownie, nawet żartobliwy
60% - nie rozumie, zachowuje się tak jak zachowa się pierwszy komentujący, jeśli on polubi, oni też lubią, jeśli on hejtuje oni też hejtują
kolejne 15% - przypie**ala się do błędów ortograficznych, stylistycznych, udaje intelektualistów, jest ateistami, w rzeczywistości to dyletanci
ostatnie 5% - nic nie rozumie i szanse że kiedykolwiek cokolwiek zrozumie są zerowe.

Ot i cała prawda.

NIE PODLEGA DYSKUSJI.

wieszzeniewiesz

2012-11-08, 21:58
@stack_pointer "rozumie(...) złożone zależności" . Jesteś z tych co " Co miał na myśli autor psząc błękitne firanki?".

st...........er

2012-11-10, 11:36
wieszzeniewiesz napisał/a:

@stack_pointer "rozumie(...) złożone zależności" . Jesteś z tych co " Co miał na myśli autor psząc błękitne firanki?".



Haha, no cóż - jesteś w ostatnich 5%. Przykro mi, nic tego nie zmieni.