18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wierszyk o Hiszpanach

Mantch • 2014-03-23, 23:49
Przed chwilą zakończyło się El Clasico, a ja natrafiłem na taki ładny wierszyk w sieci. Co prawda jest nieaktualny, ale kunszt autora poety i tak warto docenić. A idzie to tak:

"Real górą, zmiana warty, w Barcelonie trwa gej-party, czyli stypa po porażce. Każdy wypił se po flaszce, i zaczęło się hopsasa! Najpierw wzięli Fabregasa. Delikatnie majtki zdjęli, ułożyli na pościeli... Pierwszy atakuje Xavi. Ssie ku*asa, aż sie dławi! A po chwili przed nim klęka najpierw Tello, potem Cuenca. Cesc rozkosznie sobie stęka, lecz po chwili Puyol wkracza, już wyciąga zaganiacza - zarośnięty, owłosiony, pierwszy ku*as barcelony. Wpycha w dupe, aż do granic, nie chce przestać Carles za nic. Fabs sie krzywi, krzyczy: ,,Boli!" To nie wzrusza Guardioli: pchnął Puyola - i pie**oli. Teraz kolej Alexisa - Sanchez wyjął już penisa, puszcza oko do Javiera, już mu Javier w dupie szpera, chociaż sobie marszczył rano, rżnie go niczym widły siano. Wizerunek tej gej-fiesty psuje smutny wzrok Iniesty. ,,Co się stało, Andres, bracie?? Dawaj do nas! Ściągaj gacie!" ,,Jestem mały, chudy, blady... nie no, k***a, nie dam rady!" Zdjął mu Pique kalesony, i - ku chwale Barcelony! - rozdziewiczył z całej siły, aż zwieracze mu puściły. Messi wyjął siedem centymetrów, skromnie spuścił sie do getrów, Busquets wyjął dildo z c*pki i ogłosił koniec bibki. Jasne płyną stąd morały - Barcelona to pedały..!"

Note: Nie kibicuje Realowi. Na oba kluby mam wysrane.

wowka01

2014-03-23, 23:55
Sędziowie hiszpańscy, piłkarze hiszpańscy, kibice hiszpańscy to gówno, ch*j i kropka. Dziękuje, dobranoc.

Ra...........py

2014-03-23, 23:55
Ja pie**ole, Mickiewicz to z autora nie będzie.

gniewko26

2014-03-24, 00:04
takie same gówno jak i Ty nie kibicujesz to nie wstawiaj takich pierdół

wowka01

2014-03-24, 00:19
Kibicuję, tylko gdy oglądam piłkę lat 70/80, gdzie piłkarz ostro potraktowany nie czeka na gwizdek sędziego tylko wstaje jak najszybciej do piłki aby kontynuować akcję lub choćby patrząc na obecne mocniejsze fizycznie ligi, gdzie zawodnicy się nie pie**olą i nie mają do siebie za to zbyt wielkich pretensji tylko pokornie przyjmują decyzję sędziego lub jej brak, więc widząc dzisiaj tak żałosne faule, gdzie praktycznie nie było kontaktu między zawodnikami sędzia dyktuje rzut wolny a zawodnicy zachowują się jak na targu, przekrzykując się komu to sędzia ma wlepić kartkę to mnie krew zalewa.

Nie dziwią mnie więc coraz głośniejsze nawoływania że piłka nożna jest dla ciot i panienek, i tak, obwiniam za taki stan rzeczy te p*zdy z półwyspu iberyjskiego i krajów latynoamerykańskich, choć nie wszystkich.

Licentias

2014-03-25, 08:43
wowka01 za taki komentarz zawsze piwo. Jest tyle pięknych sportów a ludzi oglądają panienki biegające za piłką i szkolące swoją grę aktorską :)

Sarevok

2014-03-26, 15:06
Ostatnio mamy jakąś mode na pedalstwo na sadolu, co drugi wyjeżdża z takimi rodzynami. Chyba po kolędzie u was nie chodził ;_;

abcdefgz

2014-03-26, 15:46
Oddzielmy dwie rzeczy: kretyńskie zachowania piłkarzy oraz piękno piłki samej w sobie (bez otoczki płaczków). Ja uwielbiam piłkę, jest dla mnie piękna, różnorodna itd. i banda aktorzyn tego nie zmieni, po co hejtujecie sport, hejtujcie piłkarzy którzy robią z niego komedię, a nie całą dyscypline

stopro123456

2014-03-26, 16:57
Stare chłopy, a bójkę klubów prowadzą. Śmiech na sali panowie

Nizaryta1

2014-03-26, 17:20
Puta Barca ha ha ha! za wrzucanie na barcę zawsze piwo leci. j***ne sk***ysyny w czasie wojny domowej w Hiszpanii Barcelończycy gwałcili kościoły i palili dzieci.

JE_not

2014-03-26, 18:39
przeczytajcie to w melodii ''teraz węgorz''

golip

2014-03-26, 19:46
Fajne tylko trzeba sobie wyobrazić, że czyta to Olbrychski.

Leworęczny

2014-03-26, 22:54
wowka01 napisał/a:

Kibicuję, tylko gdy oglądam piłkę lat 70/80, gdzie piłkarz ostro potraktowany nie czeka na gwizdek sędziego tylko wstaje jak najszybciej.........


Za chwilę zejdę ze śmiechu. Kibicuje gdy oglądam piłkę lat 70/80. Już bardziej zajebistrzym sie zrobić nie mogłeś. Komu kibicujesz jak oglądasz powtórki? Masz nadzieję, że za którymś razem Polacy jednak wygrają z Niemcami w 1974? Jesteś głupim kretynem, który podporządkowuje się tendencji panującej na sadolu. Nie masz mózgu, ani własnego zdania. Żryj śmieci...

himek123

2014-03-26, 23:13
pokażcie mi jednego geja w Barcelonie??.. dokladnie zaden a w realu jest kilku j***nych pedałów np sergio p*zda ramos!!!

wowka01

2014-03-26, 23:56
Leworęczny napisał/a:


Za chwilę zejdę ze śmiechu. Kibicuje gdy oglądam piłkę lat 70/80. Już bardziej zajebistrzym sie zrobić nie mogłeś. Komu kibicujesz jak oglądasz powtórki? Masz nadzieję, że za którymś razem Polacy jednak wygrają z Niemcami w 1974? Jesteś głupim kretynem, który podporządkowuje się tendencji panującej na sadolu. Nie masz mózgu, ani własnego zdania. Żryj śmieci...



Po kibicuję jest przecinek zjebie. Koleś zarzucił mi że nie kibicuję, więc odpowiedziałem na to, że kibicuję, a po przecinku rozpocząłem nowy wątek wypowiedzi. Jak jesteś tak ograniczoną sp***oliną, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nawet się nie wpie**alaj tylko scrolluj z pokorą. Od ponad 10 lat kibicuję Liverpoolowi i często oglądam mecze historyczne ligi angielskiej, więc powiem Ci pie**ol się, bo wymyślasz jakieś bzdury o tendencjach, brakach mózgów czy własnych zdaniach, a sam wypowiadasz się jak jakiś niedorozwój. Na drugi raz się nie wpie**alaj jak nie umiesz czytać.

Ale widzę że Ty tak nie potrafisz i przypie**alasz się do każdego więc ok... Jeb się.