18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielopokoleniowa gangsta...

Halman • 2020-08-13, 17:48

prawdziwą krzywdę im kiedyś zrobili dając wolność...

Kielu

2020-08-13, 18:06
Genów ... nie oszukasz ...

T3RMINATOR

2020-08-13, 18:11
Na pierwszy rzut oka to myślałem że na jego wisiorku jest napis Monkey Gang

Tytyryty

2020-08-13, 18:12
Halman napisał/a:

prawdziwą krzywdę im kiedyś zrobili dając wolność...



pie**olisz. Nie, nie jestem lewakiem. Jestem realistą. Filmy masz git, ale podejście do nich to już inna historia. Powtarzasz to co ludzie lubia by było powtarzane, nic własnego zdania, a taki bogaty wokabularz sadistica. Chyba, że za każdą wypowiedzią kryje się ironia, w takim razie propsy.

Salieri16000

2020-08-13, 18:13
Miałem cichą nadzieję, że "daddy's girl" pociągnie za spust tego PMa i wytnie tę sk***iałą rodzinkę...

Halman

2020-08-13, 18:19
Tytyryty,

czy nie mogę mieć takiego samego lub podobnego zdania jak spora ilość osób a tutaj zapewne większość? grasz sprytnie i nieczysto :)

Noside

2020-08-13, 18:20
O jakby się ten paluszek omcnął na tym pistoleciku, daj Boże full auto, to odrzut by zrobił swoje i wysłał całą rodzinkę do ... gdzie murzyni idą po śmierci? Do śląska?

Oponka

2020-08-13, 18:22
Noside napisał/a:

O jakby się ten paluszek omcnął na tym pistoleciku, daj Boże full auto, to odrzut by zrobił swoje i wysłał całą rodzinkę do ... gdzie murzyni idą po śmierci? Do śląska?



ich to nawet w piekle nie chcą, więc pewnie do końca życia napie**alają kółka po czyśćcu. żeby się wybielić :szydera: z grzechów

Tytyryty

2020-08-13, 18:30
Halman napisał/a:

,
czy nie mogę mieć takiego samego lub podobnego zdania jak spora ilość osób a tutaj zapewne większość? grasz sprytnie i nieczysto



Można mieć takie zdanie i owszem, ale jeśli są ku temu jakieś przesłanki. Ty się zasłaniasz tym, że myślisz podobnie jak większość. Sam powiedz o ile byłby bogatszy ten portal gdybyś przedstawiał swoje materiały bezstronniczo. Poza tym nie zabraniam Ci przecież tak myśleć, tylko wyrażam opinie. Jednak czasem musze zareagować, gdy widzę opis takiego pokroju. Najgorsze jest to, że żaden z nas nie wygra tego pojedynku ;-)

Halman

2020-08-13, 18:34
Tytyryty napisał/a:

Najgorsze jest to, że żaden z nas nie wygra tego pojedynku


zapewne tak ale i tak dobrze jest poznać kogoś na poziomie. Czasami lubię się konstruktywnie posprzeczać.. :->

Essent

2020-08-13, 18:42
@up all Nie denerwujcie się.Koleś i tak będzie nawilżał glebę od spodu :kawa:

trebles121

2020-08-13, 18:56
Tytyryty napisał/a:

pie**olisz. Nie, nie jestem lewakiem. Jestem realistą. Filmy masz git, ale podejście do nich to już inna historia. Powtarzasz to co ludzie lubia by było powtarzane, nic własnego zdania, a taki bogaty wokabularz sadistica. Chyba, że za każdą wypowiedzią kryje się ironia, w takim razie propsy.



szkoda ze im dali wolnosc, niebawem trzeba przywrocic wszystko do porzadku

0_rafiks_0

2020-08-13, 19:00
Tytyryty napisał/a:

Można mieć takie zdanie i owszem, ale jeśli są ku temu jakieś przesłanki. Ty się zasłaniasz tym, że myślisz podobnie jak większość. Sam powiedz o ile byłby bogatszy ten portal gdybyś przedstawiał swoje materiały bezstronniczo. Poza tym nie zabraniam Ci przecież tak myśleć, tylko wyrażam opinie. Jednak czasem musze zareagować, gdy widzę opis takiego pokroju. Najgorsze jest to, że żaden z nas nie wygra tego pojedynku



Nie wygra, ale pie**olisz farmazony tylko Ty :D

jewni

2020-08-13, 21:53
Nikt się nie zastrzelił, nie oglądać