18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielofunkcyjny pies

CrazyChocolate • 2012-11-14, 15:42
A mój to nawet pilota podać nie umie...

michalkow

2012-11-15, 17:35
Ponury Knur napisał/a:

e większość to chyba fejk :wtf:


okar19 napisał/a:

fejk jak ch*j


Fejk, ale że co że to nie jest pies? czy że to ona nie nauczyła go to robić? czy może to geniusze że pewnie ten pies codziennie nie sprząta? DNO
mnemon81 napisał/a:

Ciekawe czy dildo swojej pani tez przyniesie ;)


Ja pie**ole co za ludzie, zobaczył w ostatnich sekundach filmu kobietę i już mu przyszło do głowy dildo. Mnemon81 jeżeli 81 to Twój rok urodzenia to jesteś 31-letnim prawiczkiem (a to chore), jeśli nie, to jesteś 16-nastoletnim poj***nym gnojem (który jest prawiczkiem, co jest akurat normalne).
gimi84pl napisał/a:

ciekawe czy jak się zesra to gówno to torby w pysku przynosi


Błyszczysz.


Sadistic jest opanowany przez bandę idiotów, którzy napie**alają w klawiaturę byleby tylko jakikolwiek komentarz wstawić i byleby może na piwo sobie tym zasłużyć. Nie chcę się wymądrzać, żeby sp***alali na kwejka czy coś innego, ale mam prośbę nie wiesz co pisać to nie pisz i daruj sobie swoje śmietnikowe dowc**y.

Everizon

2012-11-15, 19:46
@up nie żebym się wtrącał ale Twój post raczej też jest nieciekawy i niegrzeczny w dodatku. Bo niby ktoś Cię pytał o zdanie ?
ps. Każdemu facetowi widok kobiety ma się kojarzyć z seksem (seksualnością ogólniej). Tak mamy w genach i wdrukowane w głowach. Bez tego nie istniał by nasz gatunek w ogóle. Tak więc jak widok kobiety nie kojarzy ci się z seksem to już masz pozamiatane niestety... a dildo świetnie pasuje do dowcipu nawiązującego do seksualnosci, bo niby co miał przynieść ? odgryzionego ku*asa swojego pana ?

michalkow

2012-11-16, 20:28
Everizon napisał/a:

@up nie żebym się wtrącał ale Twój post raczej też jest nieciekawy i niegrzeczny w dodatku. Bo niby ktoś Cię pytał o zdanie ?
ps. Każdemu facetowi widok kobiety ma się kojarzyć z seksem (seksualnością ogólniej). Tak mamy w genach i wdrukowane w głowach. Bez tego nie istniał by nasz gatunek w ogóle. Tak więc jak widok kobiety nie kojarzy ci się z seksem to już masz pozamiatane niestety... [...]?


W komentarzu mogę odnieść się do w tym wypadku filmu lub do innych komentarzy. Sądząc wg Twojej logiki to Ty nie powinieneś zamieszczać swojego komentarza, ponieważ ani ja, ani nikt inny nie prosił Cię o Twoją opinię nt. mojego komentarza. Jeżeli widok każdej kobiety kojarzy Ci się z seksem to współczuję Twojej matce (tak ona również jest kobietą).
Mój komentarz odnosi się do poziomu komentarzy cytowanych przeze mnie użytkowników.

Everizon

2012-11-16, 20:51
@up Moja wzmianka o seksualności kobiet natychmiast skojarzyła ci się z matką. Nie.. to ja współczuję tobie. bardzo..

michalkow

2012-11-17, 10:46
Everizon, mhm i to Twoją matką

Gandalf8

2012-11-18, 00:55
Suka, nawet go nie poglaskala