18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielkie Konflikty - Vader vs Imperator

Larouss • 2015-12-25, 00:11
Nowa produkcja Grupy Filmowej Darwin. Chłopaki jak zwykle utrzymują wysoki poziom :-D .


Ma...........ke

2015-12-25, 03:45
Tak sobie teraz przeanalizowałem star warsy i wychodzi na to że Vader wiedział że ma syna Luka niekoniecznie wiedział o Lei i wiedział o tym że ma krewnych którzy wychowują gdzieś na jego rodzimej planecie chłopca który jest synem anakina czyli vadera z tego wynika że albo miał syna głęboko w dupie albo chciał go chronić bo doktryna bane albo był na tyle niedorozwinięty że nie wiedział że ma syna w co ciężko mi uwierzyć.

Tomikchomik1

2015-12-25, 04:07
@up nie mógł wiedzieć, że ma dzieci, bo laska mu o tym nie powiedziała i zmarła przy porodzie. Cała reszta to wywnioskowała (bo jako że on się z nią spotykał, a w tych czasach laski nie były k***ami które dają na prawo i lewo, to logicznym, że dzieci jego). Jak się zmienił (przeszedł na ciemną stronę mocy), to nikt normalny mu nie powiedział o tym, żeby dzieci uchronić. Nast razem doczytaj, albo po prostu myśl.

Psilocke

2015-12-25, 08:42
@ Tomikchomik

O potędze strony ciemnej mocy zapominasz ty.


Co do filmu to w końcu coś o GW co mi się fajnie oglądało. Piwko leci.

Dzisiaj

2015-12-25, 09:31
musialem usunac suba bo darwin jechal na jednym schemacie przez 90% czasu : Jezus i Bóg + ogolnie religia katolicka sa ch*jowe i glupie... mozna zrobic ze 2 filmiki i nawet katol jak ja sie posmieje... ale im pomyslow chyba brakowalo...

jesli dam znowu suba to po tym filmiku ch*je pewnie zrobia kolejny filmik o KK...

Grein

2015-12-25, 11:52
@up
E tam.
Dobre teksty + motywy Biblijne są spoko, i jeżeli używa się dobrych tekstów lub porusza ciekawe zagadnienia to jest spoko.

is...........ay

2015-12-25, 12:15
Kolejny filmik od nich dokładnie taki sam jak pozostałe. Tylko postacie się zmieniają. Ktoś coś zj***ł, druga osoba ma o to pretensje, cały czas się kłócą i na końcu sobie idą. Tylko do tej pory przynajmniej teksty im się udawały i nawet fajnie się oglądało. A tym razem kompletnie nie siadło. :(
Ostatnie takie ch*jowe było chyba to z tworzeniem ziemi.

Lech1111

2015-12-25, 12:19
Graficznie spoko, tylko graficznie. Takie na sile, byle byc na fali gwiezenych wojen

WinterWolf

2015-12-25, 13:53
Wszyscy oglądają, wszyscy krytykują. A sami gówno robicie ze swoim życiem. Jednym się podoba innym się nie podoba to normalne jak wszystko inne. Ale widoczny ból dupy jaki macie bo ktoś stworzył coś na czasie jest tak żałosny że aż komiczny :D

Machol

2015-12-25, 15:38
@isitsaturday, na tym polega formuła "wielkich konfliktów".