18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CrookerS

2022-02-12, 16:35
OpenStreetMaps napisał/a:

A w Marsyfili muzułmańskiej taki piękny łuk tryumfalny stoi cały osrany i oszczany chyba tylko po to aby symbolizować upadek kultury zachodniej. Bądźmy dumni z tego że jesteśmy Polakami !



Potwierdzam. Jestem kierowca i latam po UE. Ten co wymyslil powiedzenie "francja elegancja" to k***a nie byl we feancji :kawa:

Mokebe

2022-02-13, 16:38
OpenStreetMaps napisał/a:

A w Marsyfili muzułmańskiej taki piękny łuk tryumfalny stoi cały osrany i oszczany chyba tylko po to aby symbolizować upadek kultury zachodniej. Bądźmy dumni z tego że jesteśmy Polakami !



>nawołuj do dumy narodowej
>nie potraf nawet pisać w ojczystym języku

no nieźle, nieźle

:-D

focusek

2022-02-13, 17:39
polaczki w pislandzie sie ciesza ze ich w dupe wali pis :D nie wiem kto gorszy....

dadar123

2022-02-13, 21:29
OpenStreetMaps napisał/a:

A w Marsyfili muzułmańskiej taki piękny łuk tryumfalny stoi cały osrany i oszczany chyba tylko po to aby symbolizować upadek kultury zachodniej. Bądźmy dumni z tego że jesteśmy Polakami !



Polacy maja być dumni z ruskiego agenta Macierewicza, pedałka Kaczorka, Ziobry czekisty, kogo jeszcze?

neo001

2022-02-13, 21:51
dadar123 napisał/a:


Polacy maja być dumni z ruskiego agenta Macierewicza, pedałka Kaczorka, Ziobry czekisty, kogo jeszcze?



Dumni z bycia Polakami. Ty byś pewnie wolał Tuska/Kopacz/Nowaka i tą k***e co obwiniała Polskę za niemieckie obozy koncentracyjne?

dadar123

2022-02-13, 22:55
neo001 napisał/a:

Dumni z bycia Polakami. Ty byś pewnie wolał Tuska/Kopacz/Nowaka i tą k***e co obwiniała Polskę za niemieckie obozy koncentracyjne?



Ja bym wolał mądrych Polaków, bo ktoś kto wybrał największych złodziei i głupków z PiS sam nim jest. PO mi wisi jak każda partia w naszym kraju, jednak takiego złodziejstwa nie było nawet przy aferze FOZZ, ale zapewne gówno o tym wiesz

neo001

2022-02-14, 00:13
dadar123 napisał/a:

Ja bym wolał mądrych Polaków, bo ktoś kto wybrał największych złodziei i głupków z PiS sam nim jest. PO mi wisi jak każda partia w naszym kraju, jednak takiego złodziejstwa nie było nawet przy aferze FOZZ, ale zapewne gówno o tym wiesz



Pis/po/psl/konfa i inne gówna też mi zwisają, ale to Ty politykę wmieszałeś. Każdy z nich kradł/kradnie/kraść będzie, ale mi znowu przeszkadza szkalowanie ojczyzny i obywateli tego kraju, a w tym dobrzy są lewacy. Lgbt-ciule też mi przeszkadzają - znowu tępa lewica ich propaguje jako normalnych. Nielegalni imigranci - to samo. Czego lewica nie proponuje? Normalnych zmian jakich oczekują obywatele - uproszczenie podatków i przepisów prawa na przykład ;-)

KTMracer

2022-02-15, 22:35
OpenStreetMaps napisał/a:

A w Marsyfili muzułmańskiej taki piękny łuk tryumfalny stoi cały osrany i oszczany chyba tylko po to aby symbolizować upadek kultury zachodniej. Bądźmy dumni z tego że jesteśmy Polakami !



k***a dumni z czego? Polska to terytorium, a nie kraj. r*chają was w dupę z każdej strony, a wy jesteście dumni bo ktoś się zlał w UK na chodnik. Sprawdź gacie, bo są w amerykańskim gównie, a Ty tego nie widzisz. Niemcy i Ruski leją do uszu z lewej i prawej, a z was nadal napawa ta duma. Ja to się wstydzę, że udało im się tak wyr*chać moją ojczyznę, że nikt tego nie zauważył.

dadar123

2022-02-16, 01:15
neo001 napisał/a:

Pis/po/psl/konfa i inne gówna też mi zwisają, ale to Ty politykę wmieszałeś. Każdy z nich kradł/kradnie/kraść będzie, ale mi znowu przeszkadza szkalowanie ojczyzny i obywateli tego kraju, a w tym dobrzy są lewacy. Lgbt-ciule też mi przeszkadzają - znowu tępa lewica ich propaguje jako normalnych. Nielegalni imigranci - to samo. Czego lewica nie proponuje? Normalnych zmian jakich oczekują obywatele - uproszczenie podatków i przepisów prawa na przykład



Morawiecki i Ziobro już to zrobili, a ponoć nie są lewakami

:-D

neo001

2022-02-16, 23:44
dadar123 napisał/a:

Morawiecki i Ziobro już to zrobili, a ponoć nie są lewakami



Więc dlaczego opozycja chcąc odzyskać/zdobyć władze nie proponuje tego samego + lepszy program gospodarczy? Czyżby lewakom nie zależy na dobru społeczeństwa, tylko dobru mniejszość różnej maści? ;-)