18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki gangus na spacerniaku

~Velture • 2023-05-14, 10:32
Świeżutkie BMW pewnie było blokowane na lewym pasie ponad 3 sekundy więc postanowił... sami zobaczcie :roll:


~DMT

2023-05-14, 20:20
smoke8787 napisał/a:

Zj***ł to. Ten bmwiarz jak odbiegl od swojego gruzu to nagrywający już odjeżdżając, mógł zatrzymać się przy bmce , wyciągnąć kluczyki , włożyć do kielni i odjechać. Dopiero debil z bmw miałby problem nie posiadając kluczyków stojąc na środku drogi.



Oglądnij jeszcze raz... :kawa:

outline

2023-05-15, 00:25
A ch*j wam w dupę za zamazywanie tablic rejestracyjnych. No i co z tym nagraniem, zamiast powszechnego j***nai typa to kolejny anonimowy, dostanie od policji zakaz jazdy który bedzie miał w dupie i 1000zł kary. A tak to k***ę by wskazywano na osiedlu

willoo

2023-05-15, 03:09
VeIture napisał/a:

Może wizualnie wyglądasz na kogoś kto sobie nie pozwala na takie akcje? Kierowcy trupo-bmw zanim zajadą drogę komuś to dokładnie ogarniają kierowcę przez boczną szybę oceniając swoje ewentualne szanse.
Nie żartuję. Zobaczcie na te wszystkie filmy gdzie te stare trupo bejce zajeżdżają drogę i wysiadają z nich lamusy. Najpierw zawsze się zrówna z "celem", oceni wizualnie przeciwnika aby na 200% przeciwnik był o wiele mniejszy wizualnie od niego i dopiero zajeżdża.
Jak widzą doj***nego koksa za kółkiem to jadą dalej i udają, że hamulec im się przyblokował przypadkiem.



może sobie oceniać. Jakby mi się przypie**olił jeden z drugim, to uchylam tylko lekko szybkę i gaz w żelu ląduje typowi na mordzie a mnie nie ma w 5 sekund.

TurboKaczka

2023-05-15, 10:56
MłotNaKacapów napisał/a:

Na takie właśnie sytuację wożę ze sobą specjalny gaz pieprzowy na niedźwiedzie. Zasięg rażenia 10 metrów



też go mam :D

Córka_Spawacza

2023-05-15, 23:14
marekclub napisał/a:

Kierowca bmw jest taką samą k***ą jak jego matka



Racja! k***a nad k***y!

ratford

2023-05-15, 23:18
TurboKaczka napisał/a:

też go mam



chyba muszę sobie taki sprawić, bo się przeprowadzam do Krakowa :D

KrwawyEric

2023-05-16, 00:17
Szczerze ch*j wie co w takiej sytuacji zrobić, bo z debilem nie będziesz się ściagać na autostradzie jadąc jak wariat ile auto wyciąga - nawet jeśli miałbyś szybszą furę, no chyba że tak dużo szybszą że sp***olisz mu z oczu. Z kolei sam fakt że debil wyhamował do zera na takiej drodze mogło się skończyć tragicznie... j***ny patus życzę najgorszego

ZimboL09011997

2023-05-16, 23:03
Autor słucha naprawdę świetnej książki. "Zły" Leopolda Tyrmanda. Polecam cieplutko