18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki Filtr - Życie w Kosmosie

Gorti • 2020-09-15, 18:20
Mieszkańcy Ziemi od lat wypatrują na niebie śladów istnienia kosmicznych cywilizacji. Jak na razie napotykają jednak na ciszę, zastanawiając się nad różnymi hipotezami wyjaśniającymi brak widocznych śladów istot z kosmosu. Jedna z nich zakłada, że musi istnieć tzw. „Wielki Filtr”, który zapobiega osiągnięciu przez życie zaawansowanego etapu rozwoju.


mam_racje

2020-09-15, 19:30
"Mieszkańcy Ziemi od lat wypatrują na niebie śladów istnienia kosmicznych cywilizacji. Jak na razie napotykają jednak na ciszę"
- masz poniżej nagranie, filmik na youtube jest chyba wystarczającym dowodem?



niemamskarpet.

2020-09-16, 14:04
Jedna z teorii też mówi że brak kontaktu obcych cywilizacji spowodowane jest tym, że żyjemy w komputerowej symulacji która jest ograniczona do jednej cywilizacji na jednej planecie. btw. Elon Musk popiera też tą teorię :)

SupremeLeader

2020-09-16, 19:36
niemamskarpet. napisał/a:

Jedna z teorii też mówi że brak kontaktu obcych cywilizacji spowodowane jest tym, że żyjemy w komputerowej symulacji która jest ograniczona do jednej cywilizacji na jednej planecie. btw. Elon Musk popiera też tą teorię



Siostry Wachowskie nakręciły o tym dokument, nawet trzy części.

mam_racje

2020-09-18, 00:35
SupremeLeader napisał/a:

Siostry Wachowskie



Jakie "siostry"? W metryce mają płeć męską, przy (normalnej) operacji anestezjolog, chirurg nie będzie patrzył na ich fanaberie, jak ich odkopią za X lat też każdy lekarz zaznaczy "mężczyzna"... przestańcie promować ideologię lgbtqp+ na sadistic.pl!

SupremeLeader

2020-09-18, 05:18
mam_racje napisał/a:

Jakie "siostry"? W metryce mają płeć męską, przy (normalnej) operacji anestezjolog, chirurg nie będzie patrzył na ich fanaberie, jak ich odkopią za X lat też każdy lekarz zaznaczy "mężczyzna"... przestańcie promować ideologię lgbtqp+ na sadistic.pl!



Ty upośledzony k***a jesteś? Ironii byś nie rozpoznał nawet jak by cię z bara w futrynie pie**olnęła.

mam_racje

2020-09-18, 08:58
@up
Jakbyś napisał "siostry", to bym zrozumiał. Przypomnij sobie czym są znaki interpunkcyjne.