18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielkanoc we Włoszech

PiotrusCinek88 • 2023-04-09, 16:40

Najważniejsze, to poczuć magię świąt!

Rojek247

2023-04-09, 17:33
Jak widać Włochy się nie pie**olą i pokazują dominację nad negroidami

ritu4l

2023-04-09, 17:56
Negroidy w strachu łaaaa

Puncherfaust

2023-04-09, 18:06
Proszę o więcej informacji! To na pewno Włochy? a jeśli nawet, to czy to nie żadne ustawione przedstawienie itp.

Korcipała

2023-04-09, 18:20
Jak byłbym czarny to bym z tamtąd sp***olił wpław do afryki :-D

TRQPL

2023-04-09, 18:34
Już wole patokatoli niż te ekologicznotęczowe zjeby

bercisko

2023-04-09, 20:05
Podoba mi się ten negroidalny strach przed batem w ich oczach :-)

vasik

2023-04-09, 20:32
Jakie to jest piękne, ja chce tam być w przyszłym roku!!

blacov

2023-04-09, 21:01
To napewno Wlochy. Nie wiem czy ktos ogladal lub pamieta byl taki zajebisty serial Gomorrah, o wloskiej mafii i tam tez byla taka procesja.

marcin1988r8

2023-04-09, 23:03
k***a jak ja to szanuje :) nawet jesli to zwykly fejk to kazde klamstwo ma w sobie ziarnko prawdy i ja w to wierze !!!!!

kamuha

2023-04-10, 00:26
marcin1988r8 napisał/a:

k***a jak ja to szanuje nawet jesli to zwykly fejk to kazde klamstwo ma w sobie ziarnko prawdy i ja w to wierze !!!!!





Puncherfaust napisał/a:

Proszę o więcej informacji! To na pewno Włochy? a jeśli nawet, to czy to nie żadne ustawione przedstawienie itp.





Rojek247 napisał/a:

Jak widać Włochy się nie pie**olą i pokazują dominację nad negroidami



Wam kaptur kojarzy się jedynie z KKK? Smutne w ch..j.
Murzynce się nie dziwię. Nie spodziewalbym się po niej znajomosci matematyki na poziomie gimnazjum a co dopiero mowić o geografii czy znajomości historii cywilizacji zachodniej. wy natomiast jako jej przedstawiciele powinniście ją znać. Ehh. Juz nawet nie chce mi sie was wyzywać.
Czy naprawdę tak ciężko było uważać w szkole na lekcjach historii?
Poczytajcie o bractwach chrześcijańskich i kultywowania kilkusetletniej tradycji obrzędów religijnych. To bylo zanim ktokolwiek zainteresowal się murzynami. Nie bylo rasizmu bo nie bylo tez i czarnych. Wszyscy mieli ich głęboko w dupie.

Procesje, parady mozna zobaczyc nadal w kilku krajach ( Wlochy, Portugalia, Hiszpania, Francja i kilka mniejszych ).


Ponizej droga krzyzowa z wczoraj- w procesji szli nawyzsi przedstawiciele panstwa.




to...........10

2023-04-10, 00:54
Hahahahaha! Sadolowe rasisty-przygłupy się mało nie posrały z radości :D

To akurat tradycja katolicka praktykowana m.in. w Hiszpanii, która z KKK nie ma nic wspólnego.

No, to teraz powycierać co obspermiliście i następnym razem się przykładać do lekcji :amused:

ratford

2023-04-10, 09:11
mwaski napisał/a:

Hahahahaha! Sadolowe rasisty-przygłupy się mało nie posrały z radości
To akurat tradycja katolicka praktykowana m.in. w Hiszpanii, która z KKK nie ma nic wspólnego.
No, to teraz powycierać co obspermiliście i następnym razem się przykładać do lekcji



to pewnie te ukraińskie trolle, co wszędzie piszą jaka to ukraina dobra

Folur

2023-04-10, 13:19
kamuha napisał/a:

Wam kaptur kojarzy się jedynie z KKK? Smutne w ch..j.
Murzynce się nie dziwię. Nie spodziewalbym się po niej znajomosci matematyki na poziomie gimnazjum a co dopiero mowić o geografii czy znajomości historii cywilizacji zachodniej. wy natomiast jako jej przedstawiciele powinniście ją znać. Ehh. Juz nawet nie chce mi sie was wyzywać.
Czy naprawdę tak ciężko było uważać w szkole na lekcjach historii?
Poczytajcie o bractwach chrześcijańskich i kultywowania kilkusetletniej tradycji obrzędów religijnych. To bylo zanim ktokolwiek zainteresowal się murzynami. Nie bylo rasizmu bo nie bylo tez i czarnych. Wszyscy mieli ich głęboko w dupie.
Procesje, parady mozna zobaczyc nadal w kilku krajach ( Wlochy, Portugalia, Hiszpania, Francja i kilka mniejszych ).
Ponizej droga krzyzowa z wczoraj- w procesji szli nawyzsi przedstawiciele panstwa.



o czym ty k***a pie**olisz......?? :shock: