18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ji^HaD

2012-04-03, 21:55
nie dosc ze na kacu wstal zeby sie dojebac to go za kare alkoholizmu ukrzyzowali


i gdzie tu zrozumienie dla zuli ....





ps. oczywiscie joke sp***alaj z biblijnymi obrazkami wstawianymi w celu nabycia lajkow . ale poiem krotko i zwiezle .



Ludzie na tym forum sa choc troszke inteligentni i nie dadza sie strolowac k***a trolom takim jak trole pizze zamowie i powiem ze chyujowa a w dodatku posta naj***ny pisze i nie wiem jak sensownie zakonczyc tego posta wiec skoncze go po swojemu



tk do ch*ja uchylkacie sie od wszelkich diagnoz i sprostowan do postow rasistowskich czy nazistowskich gdyby byly po waszej mysli a tak to po prostu jebiecie piwa i lapki w gore zeby nie wyjsc na nic nie wartych ciuli .... (mowiac o 60 % oddanych glosow*)

BongMan

2012-04-03, 21:56
Stwierdzam żebyś stąd biegł, bo to jest ch*jowe i jebie gimbusem.

bloodwar

2012-04-03, 21:56
@up - dla niektórych internet powinien być na kartki

Lee225

2012-04-03, 22:05
To nie jest śmieszne !

pakicito

2012-04-03, 22:15
@up
nie jest dla tepych wierzacych

Ba...........ro

2012-04-03, 22:39
pakicito napisał/a:

@up
nie jest dla tepych wierzacych



Tyś za to wielce oświecony niewierzący :roll:

Sz...........an

2012-04-04, 01:38
Kiedyś wrzuciłem na "sada" przeróbkę filmu "Chłopcy z ferajny" była to scena pobicia typa w barze i były podłożone słowa "ale urwał, ale to było dobre, ale cie poobijali dziś... " itd.
Zj***no mnie że jest to profanacja klasyki filmowej, i jak śmiem to wrzucać.
Tym czasem śmiało inni profanują uczucia religijne katolików...

Osobiście nie mam nic do ateistów bo przyznam że niektórzy z nich potrafią być naprawdę w porzo. Ale nienawidzę osób które naśmiewają się z osób wierzących w Boga i nieustannie próbują udowodnić jego nieistnienie. Tak samo nienawidzę tych którzy są wierzący a naśmiewają się z ateistów i patrzą na nich jak na szatana.

pakicito

2012-04-04, 07:22
@Bambi.
@kohaku91
od dziecka sie nam wpaja o czyms co nie istnieje i potem w wiekszosci wyrastaja tepe ch*je;
za duzo tez sie wasz kosciol wychyla w polityce;
ps. jedyny dobry pomysl tegoz rzadu - zlikwidowac fundusz koscielny

bambo222

2012-04-04, 07:30
A czy jest tylko jedna religia żeby się jej czepiać. Rabin nigdy nie posówał chłopczyka? albo kolega po fachu np. POP.

Pa...........an

2012-04-04, 13:20
bambo222 napisał/a:

Rabin nigdy nie posówał chłopczyka? albo kolega po fachu np. POP.




Jeżeli był to rabin dyslektyk to może i "posówał". :-P

Ja...........ro

2012-04-04, 15:27
Ji^HaD napisał/a:

nie dosc ze na kacu wstal zeby sie dojebac to go za kare alkoholizmu ukrzyzowali


i gdzie tu zrozumienie dla zuli ....





ps. oczywiscie joke sp***alaj z biblijnymi obrazkami wstawianymi w celu nabycia lajkow . ale poiem krotko i zwiezle .



Ludzie na tym forum sa choc troszke inteligentni i nie dadza sie strolowac k***a trolom takim jak trole pizze zamowie i powiem ze chyujowa a w dodatku posta naj***ny pisze i nie wiem jak sensownie zakonczyc tego posta wiec skoncze go po swojemu



tk do ch*ja uchylkacie sie od wszelkich diagnoz i sprostowan do postow rasistowskich czy nazistowskich gdyby byly po waszej mysli a tak to po prostu jebiecie piwa i lapki w gore zeby nie wyjsc na nic nie wartych ciuli .... (mowiac o 60 % oddanych glosow*)


że co, k***a? o.0

Ant1984

2012-04-04, 16:57
Photoshop - nie ma sutków.

Władca Marionetek

2012-04-04, 17:36
maciek98 napisał/a:

Kiedyś wrzuciłem na "sada" przeróbkę filmu "Chłopcy z ferajny" była to scena pobicia typa w barze i były podłożone słowa "ale urwał, ale to było dobre, ale cie poobijali dziś... " itd.
Zj***no mnie że jest to profanacja klasyki filmowej, i jak śmiem to wrzucać.
Tym czasem śmiało inni profanują uczucia religijne katolików...

Osobiście nie mam nic do ateistów bo przyznam że niektórzy z nich potrafią być naprawdę w porzo. Ale nienawidzę osób które naśmiewają się z osób wierzących w Boga i nieustannie próbują udowodnić jego nieistnienie. Tak samo nienawidzę tych którzy są wierzący a naśmiewają się z ateistów i patrzą na nich jak na szatana.



Tamto co wrzuciłeś nie tyle było profanacją co ch*jowym sucharem, dlatego zostałeś zj***ny. Jak już przerabiać "Chłopcy z ferajny" to w jakiś zabawny sposób a nie profanować takim gównem jak "ale urwał".
Co do drugiej sprawy to taki już jest Sadol, więc nie ma co płakać, że obraża się tu wszystko i wszystkich, bo właśnie taki jest jego cel.