18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cripkillah

2013-03-22, 13:08
Jeśli to nie jest płatna reklama to Admini was trollują i się śmieją jak spinacie dupy pod komentami :amused:

scofi16

2013-03-22, 13:22
Ja jebie jaki związek z maturą ma Wielkanoc...

19kaczor90

2013-03-22, 13:22
Nie. k***a nie. Nie wierzę w prawdziwość tego programu. Ludzie nie mogą być tak głupi......

defcon1

2013-03-22, 13:39
I dwóch typów jak ten w zielonej bluzie ma więcej do powiedzenia w tym państwie niż profesor z uniwersytetu. No k***a mać, demokracjo wypie**alaj... (mam nadzieję że za to nie bedzie warna?)

Cy...........rg

2013-03-22, 13:42
Też nie znam odpowiedzi na większość pytań z tego odcinka, z tym, że nie rechotał bym, jak te głupie c**y, tylko po prostu uciąłbym ten " wywiad , bo szczerze, to ch*j mnie obchodzi cała ta geneza i zasady Kościoła, kiedy to, a kiedy tamto, wtedy można, wtedy nie można, haha. Wyj***ne. ;)

farah398

2013-03-22, 13:57
ten typ w zielonej bluzie to chyba jakiś kolega bo już w niejednym odcinku był...

WalkingStephen

2013-03-22, 14:00
Typ z 0:38 występował już chyba w 10 odcinkach. Na początku to może był i spoko program, ale teraz robią na siłę ustawianą szopkę co by dalej wyświetlenia mieć.

GumowaWrona

2013-03-22, 14:02
Cyborg napisał/a:

Też nie znam odpowiedzi na większość pytań z tego odcinka, z tym, że nie rechotał bym, jak te głupie c**y, tylko po prostu uciąłbym ten " wywiad , bo szczerze, to ch*j mnie obchodzi cała ta geneza i zasady Kościoła, kiedy to, a kiedy tamto, wtedy można, wtedy nie można, haha. Wyj***ne. ;)



No, masz się czym chwalić :mrgreen:

Ps: Nie powinieneś w szkole jeszcze być ?

Mew1

2013-03-22, 14:08
Noriax napisał/a:

@Mew: Trzy postacie? CZYLI: Jezus modlił się do siebie samego, a na krzyżu mówił sam do siebie: "ojcze" i umarł, żeby przebłagać samego siebie o wybaczenie dla ludzi, których stworzył wiedząc jacy będą. Aha, a przy chrzcie w Jordanie sam zstąpił na siebie pod inną postacią (Duch Święty), żeby się pobłogosławić. Taka jest właśnie logika całej tej religii.

Aha: i siedzi po swojej prawicy (ojca, boga, czyli jego samego).



A na początku jest: "jest jeden Bóg" według Ciebie Chrześcijanie wierzą w trzech bogów? Słowa Biblii są metaforyczne. Po drugie, jak można wierzyć w coś co powstało 2000 lat temu, gdzie nie ma żadnego dowodu na to (poza Biblią oczywiście), że takie wydarzenia zaistniały. To tak jak z informacjami w necie. Jeden napisze jakąś głupotę, a reszta w to wierzy. Z Biblią jest tylko ten problem, że nie ma już nikogo, kto mógłby potwierdzić prawdziwość wydarzeń. Biblia została spisana przez ludzi, wprowadza szereg reguł i zachowań, które wymyślone zostały przez ludzi. Internet równie dobrze może zostać nową Biblią.

19kaczor90 napisał/a:

Nie. k***a nie. Nie wierzę w prawdziwość tego programu. Ludzie nie mogą być tak głupi......



To właśnie magia telewizji i filmów, że pokażą to co chcą pokazać. Zapewne 90% materiału zostało wycięte, bo ludzie znali odpowiedź. Oni tylko wegetują na ludziach, którzy chcą podnieść swoje ego, że przecież ja wiem dużo więcej niż ten debil z tego programu. Po drugie specjalnie wyszukują idiotów (typu kolega w zielonym), którzy jedyną styczność z lekturą mieli jak matka ich po głowie gazetą trzepała.

Plecionkarz

2013-03-22, 14:10
ale ten program ssie. A ci którzy się cieszą, że ktoś wie mniej od nich to na prawdę ch*ja muszą wiedzieć.

białywęgorz

2013-03-22, 14:27
Już raz kliknąłem "ignoruj" i widać że k***a nie skutkuje...

dimple

2013-03-22, 14:42
Jezus jest emanacją Boga


dałny

cyckiikrew666

2013-03-22, 16:00
a pie**olic tego cwe*a chodzi poi ulicach i pie**oli smieci dajcie mu pile i niech chociaz po malym paluszku im poupie**ala

ocjokrakow

2013-03-22, 16:17
No to pięknie. Wielki tydzień to jest tydzień paschalny. k***a nie popisał sie, sam nie wie a wali, że "nie"!

mateuszowy

2013-03-22, 16:40
Jedyny odcinek na którym nie znałem odpowiedzi na pytania, ale to tylko dlatego, że gówno mnie interesuję religia. Wierzyć mogę w Boga, ale w te bajeczki zj***ne nie mam zamiaru. :)