18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wielka tragedią na un. Ślaskim

Tom9310 • 2020-01-20, 20:07
Wielki skandal, straszna tragedia. Gdyż na uniwersytecie Śląskim studenci zarzucili pani profesor homofobiczne zachowania! wobec tego na szczęście zostały podjęte bardzo szybkie kroki i pani profesor gorsza niż zabójczyni, niż gwałciciel, niż pedofil ponieważ śmie twierdzić że "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" odeszła na znak protestu!

Cytując "dziennikzachodni":

Sprawę szczegółowo przedstawia Polsat News, który rozmawiał z profesor Ewą Budzyńską, wykładającą na Uniwersytecie Śląskim. Zaczęło się od wniosku studentów do rzecznika dyscyplinarnego UŚ, którzy zarzucili profesor homofobię i nietolerancję.

Rzecznik zarzucił socjolożce, że „formułowała wypowiedzi w oparciu o własny, narzucany studentom, światopogląd o charakterze wartościującym", co miało być przejawem braku tolerancji.

- Wcześniej studenci złożyli skargę ws. nietolerancji i homofobii - podaje Polsat News.

Prof. Ewa Budzyńska pracuje na UŚ od ponad 28 lat. Kontrowersyjny wykład poprowadziła w grudniu 2019 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

- Opisywała rodzinę m.in. w chrześcijaństwie. Podczas wykładu Budzyńska uznała, że dzieckiem można nazwać „dziecko w łonie matki". Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych" - czytamy na portalu Polsatu.

Źródło: https://dziennikzachodni.pl/skandal-na-uniwersytecie-slaskim-prof-ewa-budzynska-odchodzi-na-znak-protestu-studenci-zarzucaja-jej-homofobie/ar/c1-14724774

ProVVe

2020-01-22, 00:19
Wiewór napisał/a:

O muj bosze. Za niewinność się do niej doj***li.
Pedalstwo nie jest chorobą psychiczną już od dawna.



To się zdecyduj... Albo wypie**alamy ją i tych lewo cwe*i bo dla mnie sieja zgorszenie albo daj prowadzić wykłady i jak ktos nie chce niech sie nie zgadza lub nie chodzi... Tak doj***li ja za to, że głosi swoje poglądy to pedały za swoje powinni wisieć za jaja również k***a czego tu nie rozumiesz? Są równi i równiejsi?

Co do "nie jest chorobą psychiczną"... Taaa bo każdy kto się nie zgadza jest atakowany poczytaj co się dzieje na świecie... Za uwarunkowania rasowe etc (http://www.rynekzdrowia.pl/Nauka/USA-odkrywca-struktury-DNA-pozbawiony-tytulow-honorowych,191128,9. html)(usuń spacje)... Skoro nie ma to nie tworzyć leków pod innych. To samo z pedałami... Jesli by siedzieli cicho mam gdzies niehc sie jebia po domach, ale narzucanie większości wolę mniejszości no to k***a kogoś poj***ło? Kto twierdzi, że to jest normalne? Na bank nie matka natura... Jakoś kiedy zrezygnowali z choroby psychicznej to znaleźli pewne uwarunkowania genetyczne, ale temu też później zaczeli zaprzeczać bo ktoś chce, żeby ten syf sie roznosił. Pokaż mi naukowców obiektywnych, którzy nie byli terroryzowani twierdza, że to normalna sprawa.... POZA TYM już było wspomniane... NAUKOWCY GŁOSOWALI bez badan i danych glosowali czy wykreslic pedalstwo.... Obecnie niemal polowa lekarzy twierdzi, ze jest to choroba, ktora da sie wyleczyc

"Chyba najważniejszą informacją jest fakt, że homoseksualizm usunięto ze spisu chorób w wyniku głosowania. Naukowcy nie otrzymali rzetelnego raportu podsumowującego badania nad homoseksualizmem. Zamiast tego spotkania naukowców, członków APA były przerywane przez grupy aktywistów gejowskich rzucających emocjonalne oskarżenia - porównujących psychiatrów z nazistami i zarzucających im prześladowania."

cytat z wiki

"Głównym czynnikiem, który przyczynił się do depatologizacji homoseksualizmu przez APA, była działalność aktywistów gejowskich."

https://noizz.pl/lgbt/homoseksualizm-jednak-jest-choroba- tak-uwazaja-europejscy-lekarze/7hk7p48 (usuń spacje)(szykana, czyli tylu naukowców się myli)

takich żródeł jest pełno zarówno ogólnych jak naukowych tyle, że są atakowane przez RTV-LGBT-AGD... Dyskredytowane etc... Kazdy boi sie mowic co mysli bo bedzi szczuty.... Ja natomiast sie nie boje jakis lachociagów kałolubnych.... NIE MA takiego czegos jak "homofobia" jest zdrowy rozsądek

Ale ok nie zgadzasz sie załóżmy nadal i co teraz? Ktoś powinien dac Ci tu bana? Pisać do pracodawcy pisma, żeby cie wyj***li z roboty? Albo do gazet, żeby ci uwalic działalność? To jest j***ny lewacki teroryzm i za takie coś powinno się ich rozj***ć o j***ny pozbruk... Zeby z slowami tolerancja niszczyc ludziom kariere za to, że głosi jekies swoje racje???? hahah k***a j***ni hipokryci najgorsze ścierwo i obelga jaka istnieje dla mnie

Takze jesli nie rozumiesz o co chodzi to nie da sie Ci pomoc bez checi przyznania, ze pedalstwo jest jebniete i stosuje forme represji i ataku... Ta stara prukwa moze i pie**olila cos tam o religii, ale nie mowila, ze za bycie homo uwali im zajecia i nasra na wycieraczke przed domem

ludekp

2020-01-22, 06:18
No i dobrze, zawsze może zostać katechetką :) skoro jej tak blisko do pedofilskiego kościoła :)

dwakilo

2020-01-23, 08:10
My Polacy jesteśmy Słowianami i to jest nasze dziedzictwo. Religia Rzymskopedofilska została nam narzucona.