18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielka galeria zdjęć z zalanego Nowego Jorku

kesnall • 2012-11-02, 13:02
Przedstawiam tutaj wielką galerie zdjęć po huraganie Sandy.



reszta w komentarzach :)

fibb

2012-11-02, 19:15
to dlatego spóźniają się z premierą nowego odcinka How i met your mother :P

Dawid20

2012-11-02, 19:24
Już nie długo część z tych zalanych aut będzie w PL :D

joze

2012-11-02, 19:38
podpis napisał/a:

Dlaczego oni tych wszystkich autobusów i taksówek nie wywieźli z miasta? Nie trzeba żadnego parkingu, wystarczy autostrada, droga szybkiego ruchu z pasem awaryjnym. Wszystko pakuje się na awaryjny, wprowadza ograniczenie prędkości, oznakowanie, kilka radiowozów - nadzwyczajna sytuacja, niekonwencjonalne rozwiązania. To nie było tsunami, a przewidziany kilkadziesiąt godzin (albo i wiele dni) wcześniej huragan, tyle można było uratować ale lepiej bezsensownie zatopić kilkaset milionów zielonych i później się rozczulać nad sobą.



Nawet Sobie nie wyobrażasz na jakie szkody tam jest łatwo się ubezpieczyć i jakie koszty poniesie firma ubezpieczeniowa dla tej właśnie firmy taksówkarskiej, więc lepiej jest zostawić te samochody bo nie są państwowe tylko prywatne i zgarnąć więcej niż ta cała firma i te samochody są warte!

Hu...........ia

2012-11-02, 19:40
A żeby tak całe "JuEsEj" poszło się j***ć w tym huraganie. Jeszcze lepiej, żeby je rozj***ła kometa Kuźwar. :-)

Pa...........ek

2012-11-02, 22:08
Pusty Times Square po ewakuacji Rozwalone wesołe miasteczko

edd3

2012-11-02, 22:22
jest jakiś dodatek do GTA IV typu powódź?

tinio

2012-11-02, 22:35
A ja niestety powiem swoje:

1. Nie żal mi ich, na biednego nie popadło.
2. Za te wszystkie wojny za byle co, to się im k***a należy.
3. Pewnie i tak wszystko po ubezpieczane więc płakać to będą firmy ubezpieczeniowe.

Wiem że rozgrywają się tam ludzkie tragedie, ale na prawdę sk***ysynów mi nie żal.

M4rkOPL

2012-11-02, 22:46
Może w końcu murzyny się umyją :D

ukeis

2012-11-02, 22:49
W tym roku Nowy Jork na halloween przebrał się za Nowy Orlean.

rusofil

2012-11-02, 22:49
Jankesi, poza brudasami muzułmańcami, to jedna z dwóch grup ludzkich na tej planecie, których nienawidzę przez to, że uważają się za pępek świata, za to że są tępi i za to, że wpie**alają się we wszelkie konflikty. I właśnie dlatego mi ich nie żal. Zajebiste są te foty. Jak z jakiegoś filmu katastroficznego, mogliby taki nakręcić. Ale przecież jankesi, sądząc po ilości tych filmów katastroficznych, lubią własną zgubę, więc o co chodzi? Jeszcze tam kosmitów brakuje. Piwko leci za zdjęcia.

wciazszukam

2012-11-02, 22:56
cannabis7777 napisał/a:

myslicie ze to Haarp?



Tak, to na pewno HAARP. Teraz rozpylają nad NY wirusa gruźlicy (chemtrails), żeby po opadnięciu wody wszystko pozostało skażone. Gruźlica rozprzestrzeni się w zastraszającym tempie na cały świat, a firmy, które testowały nowe szczepionki na gruźlicę na afrykańskich "ochotnikach" (w przypadku odmowy byli pozbawiani jakiejkolwiek opieki medycznej), zostaną największymi graczami na światowych GPW. Oczywiście afrykańskie testy szczepionek spowodowały tysiące zgonów, ale raporty napisane i przedłożone, przy współpracy MI6, CIA, Mossadu i kilku innych, WHO są oczywiście krystalicznie doskonałe. Ci, co mają się na obrotach papierami wartościowymi wzbogacić, to się wzbogacą, a że będzie to początek końca świata, to kto by się tym przejmował.

Zezwalam na zamieszczenie tego komentarza przez osoby trzecie na portalach niewiarygodne, prawda2, newworldorder i innych serwisach pseudoinformacyjnych.

Mii

2012-11-02, 23:40
My mamy Basen Narodowy w Warszawie
Chyba pozazdrościli i mają Basen Stanowy =D
Mają rozmach skur...

da...........za

2012-11-03, 00:35
Ja w tym widzę całkiem dobry biznes....

Morei_Sky

2012-11-03, 11:28
Może to chore, ale wpływał bym pod metro i kasowniki z biletami ograbiał :D :D No i piękne topielice przytulał Nynfy wodne ;)