18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiek to tylko wymówka

kubczyk • 2014-12-23, 20:41
80 letni były żołnierz piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych machnął 500 pompek w 30 minut. W dzisiejszych czasach, gdzie aktywność fizyczna sprowadzona jest do zerowego poziomu to naprawdę spory wyczyn.


Ja...........sz

2014-12-23, 20:58
@up ja bym podzielil na 3 albo 4 ten wynik. a wtedy w 30min to nie taki wyczyn

kubczyk

2014-12-23, 21:00
@NiegazowanyGaz uchwyty zwiększają zakres ruchu i pomagają jeżeli ma się problemy z nadgarstkami. Z tego co wyczytałem i sam z życia wiem zakres który robi na uchwytach=normalne pompki na podłodze.

tico92

2014-12-23, 21:02
@2 pierwsze up'y k***a z was takie kozaki ,że ja pie**ole tylko zapominacie o tym ,że nie macie 80 lat i jak zwykle każdy największy kozak w necie ,a naprawdę byś k***a nawet 100 pełnych nie zrobił...

bloodwar

2014-12-23, 21:16
Ja tam może gówno się znam na kulturystyce ale wiem jedno - jakby był w mojej jednostce to by mu sierżant nawet jednej nie zaliczył :) - pełna pompka jest tylko wtedy kiedy ręka się prostuje a przy zgięciu klata musi być maksymalnie nisko. A takie kombinacje z powiększaniem zasięgu to już Franz Maurer stosował w Psach 2 :)

SzczelamGuwnem

2014-12-23, 22:02
NiegazowanyGaz napisał/a:

gdyby to jeszcze byly pelne pompki...

Może i to nie są pełne pompki, ale w takim wieku, to i tak szacun dla gościa więc nie hejtuj.

Mmanius

2014-12-23, 22:02
Jak dożyjecie 80 lat to będziecie się trawy trzymać przy sraniu,o pompkach tylko pomarzyć

SzczelamGuwnem

2014-12-23, 22:05
Mmanius napisał/a:

Jak dożyjecie 80 lat to będziecie się trawy trzymać przy sraniu,o pompkach tylko pomarzyć

Musiałbym być Tobą by w wieku 80 lat być taką niedojdą jaką Ty będziesz. Ja mam zamiar być w formie jak koleś na filmiku, bo o siebie dbam (trenuję, trzymam dietę) i dbać będę.

karinawaw

2014-12-23, 22:06
Jemu łatwo mówić bo ma 80 lat. Ciekaw jestem czy jak by miał 23 lata i internet to by tak zasuwał cwaniak.

Tco

2014-12-23, 22:33
Gimbaza znowu wypisuje swoje opinie i doswiadczenia zyciowe, pochadzace z zycia w gimbazjum, stolujac sie na garnuszku mamusi. Ten czlowiek na filmiku ma 80 lat, a kondycja fizyczna powala 99% ludzi w tym temacie krytykujacych jego wyczyn. Wy w jego wieku bedzieci srali w pieluche w jakims panstwowym domu starcow, w najlepszym wypadku bedzieci juz od dawna gnili pod warstwa ziemi.

Ja...........sz

2014-12-23, 23:14
tico92 napisał/a:

@2 pierwsze up'y k***a z was takie kozaki ,że ja pie**ole tylko zapominacie o tym ,że nie macie 80 lat i jak zwykle każdy największy kozak w necie ,a naprawdę byś k***a nawet 100 pełnych nie zrobił...



Chcesz to Ci wstawie filmik jak robie +100 pełnych p*zdo :plzdie:

Tco napisał/a:

Gimbaza znowu wypisuje swoje opinie i doswiadczenia zyciowe, pochadzace z zycia w gimbazjum, stolujac sie na garnuszku mamusi. Ten czlowiek na filmiku ma 80 lat, a kondycja fizyczna powala 99% ludzi w tym temacie krytykujacych jego wyczyn. Wy w jego wieku bedzieci srali w pieluche w jakims panstwowym domu starcow, w najlepszym wypadku bedzieci juz od dawna gnili pod warstwa ziemi.



Idź na wróżkę jak tak dobrze wiesz kim będziemy w wieku 80lat ;)
ps. wyzywanie od gimbusów, na poziomie

Mmanius

2014-12-24, 00:18
SzczelamGuwnem napisał/a:

Musiałbym być Tobą by w wieku 80 lat być taką niedojdą jaką Ty będziesz. Ja mam zamiar być w formie jak koleś na filmiku, bo o siebie dbam (trenuję, trzymam dietę) i dbać będę.



Masz jeszcze 56 lat czasu do 80 ,trenuj ,trzymaj dietę,rób regularnie kupę,i trzymaj formę, dzisiaj wigilia i ci nie posunę za ta niedojdę...
Także Wesołych świąt #§*';?€...ju

AmnetikDXM

2014-12-24, 00:41
ma ktoś filmik z pogrzebu?

sknerus_mckwacz

2014-12-24, 00:59
Szkoda, że życie jest taką k***ą.
- jako młody chłopak masz w dupie swoje ciało i dożywasz setki
- jako młody chłopak dbasz o siebie i nie dożyjesz czterdziestki bo wojna, wypadek, choroba...