18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejskie życie

RutQ • 2018-03-21, 10:50
Akcja! Coś się dzieje, aż tu nagle: :hitlerzaba:


poligon6

2018-03-21, 15:12
Jest tylko jeden naród wybrany wy faszysci, sa to Żydzi. Tylko oni moga trzepac kase na swoim cierpieniu. Ale dla forumowego lewactwa to normalne.

Noside

2018-03-21, 15:30
Co wy chcecie od Abrasiusiaka, jak dorobił się taki swojego passata na ścieraniu sobie kolan i przepraszaniu za Polskę?
Dajcie mu być ekspertem w jego dziedzinie.. w końcu jest najlepszym przykładem tego, co mu tak przeszkadza.

Nihilista

2018-03-21, 15:55
janlew napisał/a:

Służby z niemieckim akcentem dojeżdżają biednych Polaków, a weganie i cykliści swobodnie sobie pomykają. Oj to chyba z czasów PO nagranie.



Całe szczęście już wstaliśmy z kolan (no, może nie licząc wolnych niedziel).

Sobut16

2018-03-21, 16:05
widzę, że żydzi z polski wyjeżdżają :mrgreen:

InnyName

2018-03-21, 16:13
Trafiłem na taki powóz chyba w Mołdawii na jakiejś totalnej wiosce gdzie chyba nie wiedzą co to telefon.
Wyłączyłem silnik i przeczekałem, aż przejdą (nie powinno sie zakłócać marszu pogrzebowego), dziwne uczucie ale fajna tradycja, aż ciary przechodziły

PieronJasnySzlag

2018-03-21, 17:42
I jak tu sznować tych zj***nych cyklistów. Wszędzie się wpie**olą i wszystko sp***olą.

tranzystor

2018-03-21, 19:02
Nihilista napisał/a:

Całe szczęście już wstaliśmy z kolan (no, może nie licząc wolnych niedziel).




Wstaliście z kolan, to wytrzyjcie twarz i wracajcie do roboty.

edek.bajzel

2018-03-21, 20:20
I znów pedał, który musi pokazać że jest odmienny i ma wyj***ne na wszystko
siodełko w odbycie, tego tobie życze

Piotru70

2018-03-21, 20:58
Niemcy znowu Polskę okupują a na TVN'ie cisza.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-21, 22:41
Mam wrażenie jakby to już było...
A może widziałem na jewtube, ale nie wpadłem, że to się nada na coś więcej niż kwejk.

niemamskarpet.

2018-03-22, 15:33
"Służby z niemieckim akcentem dojeżdżają biednych Polaków, a weganie i cykliści swobodnie sobie pomykają. Oj to chyba z czasów PO nagranie. "

Poj***lo Cie ? przeciez to wlasnie w okresie kiedy to Polska chciala byc silnym i mocnym samodzielnym narodem..... tak jak teraz z armia po Macierewiczu juz w ogole nie potrzebujemy nikogo, wypie**olmy jeszcze wszystkie firmy zachodznie, markety germanskie z kraju i znowu bedziemy super silnym, katolickim niezaleznym narodem... bedziesz mogl ruszyc do polskiej firmy i pracowac za 2 tys i dumnie honnorowo wspierac polski kraj a zakupy zrobisz sobie w Pewexie na bony