18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejski wirażka

parafuzo • 2017-09-29, 19:25
Filmik z dziś kręcony z przyczajki ( bałem sie )

Wiejski wirażka pokazuje koledze żę ma racje

Al...........go

2017-09-29, 19:29
Trening oddziałów obrony terytorialnej.

~Velture

2017-09-29, 19:39
Widać, że panowie mają problem z czytaniem bo jakby przeczytali reklamę po lewej to by było ciekawiej :amused:

Loaloa

2017-09-29, 19:48
Onion street fighters.

mygyry

2017-09-29, 20:30
Nic tak nie boli człowieka jak fakt, że siedzą takie gnidy cały boży dzień przy sklepie, walą każdy możliwy trunek w zależności o hojności idiotów sponsorujących i do momentu aż nie robią rozróby to się ani policja ani SM nie przypie**oli a do normalnych ludzi nad rzeką czy innym parku, to są pierwsi żeby się przypie**olić.

~Velture

2017-09-29, 20:32
@up
Bo na ch*j mają się dopie**alać do lumpów i pisać fikcyjne mandaty jak oni i tak ich nigdy nie zapłacą a jak widzą schludnie ubranych ludzi z piwkiem to wtedy wiadomka, że mają pracę i nawet jak nie zapłacą to skarbówka ściągnie.
I hajs się zgadza.

Knegarn

2017-09-29, 20:43
@UP
Nie prawda, pierwszy mandat dostałem w 2012 roku. Do tej pory pracuję na czarno. W lutym tego roku wziąłem z urzędu skarbowego wyciąg z mandatami. Najstarszy mandat z 2014 roku jak się nie mylę. Wystarczy nie pracować, albo pracować na czarno i po 3 latach się wszystko przedawnia. Tylko jak już Ciebie poprawiam to powiem ci jaka jest różnica,a jest inna. Taki w parku normalnie ubrany w założeniu policji/straży itp. "Ma pracę" więc jest większe prawdopodobieństwo że go zapłaci niż ten co stoi lub leży i szcza pod sklepem.

Następna sprawa jest taka że policja/straż jadąc pod taki sklep, albo do parku muszą wystawić mandat a w 90% przypadkach zabierają takich zaszczanych delikwentów. Z kolei z sebixami można się podroczyć,pobiegać, wystawić broń,pogrozić albo inne cuda. Co byś wybrał? Ja wolałbym się droczyć z sebixami

Dżizas_kurde

2017-09-30, 01:35
Cytat:


Trening oddziałów obrony terytorialnej.


Byś się k***a zdziwił jak wygląda taki trening...
Za własną kasę kupują szpej...
Szkolą się za własną kase..
A w jeden dzień strzelają tyle... co cała komenda policji w rok...

parafuzo

2017-09-30, 02:32
tyś chyba tu nowy = nie pomogłem bonie i już

Al...........go

2017-09-30, 07:37
Dżizas_kurde napisał/a:


Byś się k***a zdziwił jak wygląda taki trening...
Za własną kasę kupują szpej...
Szkolą się za własną kase..
A w jeden dzień strzelają tyle... co cała komenda policji w rok...



ASG nie liczy się jako strzelanie, a tym bardziej jako trening.

mygyry

2017-09-30, 11:04
AleDlaczego napisał/a:

ASG nie liczy się jako strzelanie, a tym bardziej jako trening.


A niby dlaczego? Dlaczego nie można trenować taktyki, ukrywania się, kamuflażu, orientacji, wykorzystania terenu i wielu innych rzeczy bez broni?
ASG również pomoże ci z celnością i przyzwyczajeniem do reakcji.
Każdy twój post jest dnem intelektualnym bez żadnej sensownej podszewki.

Lyck

2017-09-30, 11:48
Chłop musi mmieć niezłą siłę ciosu, popatrzcie jaką serie mu wyprowadza, a tamten nic :D

Emeryt_na_emeryturze

2017-10-01, 00:12
Velture napisał/a:

Widać, że panowie mają problem z czytaniem bo jakby przeczytali reklamę po lewej to by było ciekawiej :amused:


Podejrzewam, że osoba z ich IQ złapałaby za ten nóż nie tą stroną, co trzeba.