18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cripkillah

2015-05-21, 17:58
Moje miasto takie piękne

LaChupacabra

2015-05-21, 17:58
Przecież to nie narkotyki tylko zioło.

revelsat

2015-05-21, 18:16
matuchno najdroższa

październik

2015-05-21, 19:01
kto nie skacze ten z policji ...

tranzystor

2015-05-21, 19:16
Ale co z tego, jak mu zabiorą prawo jazdy na trzy miesiące, dopiszą mandat 500zł, a sąd go wypuści.

ganja125

2015-05-21, 19:37
zamiast debile to tak spakowac zeby nawet psy nie wyczuly i gdzies k***a w nadkole, a jak juz chca wyrzucac to koniecznie w nocy. japie**ole amatorka pełną gębą...

GerardBacher

2015-05-21, 20:01
tyle zioła i te kutwy niebieskie wszystko dalej puszcza w handel i troche spala

GrochTNT

2015-05-21, 20:10
czy tylko ja dostrzegam beznadzieje sytuacji tego typu?
współczuje chłopakowi, bo jest on ofiarą, a nie przestępcą.
Dlaczego? koleś sprzedaje towar, sprzedaje ! nie biega po osiedlu i nie wpycha nam kiepa w mordę. W najbardziej prostym rozumowaniu nie wyrządza nikomu krzywdy.
Sprzedawanie zielska to dobry interes, cena sprzedaży w porównaniu do produkcji.. to absurd. Dlatego nie dziwię się ludziom, którzy zajmują się dilerką. i BUUMM < tak powstaje "przestępca", zamiast iść do pracy za 1200zł miesięcznie, będzie sprzedawał ziele po 20-40zł za gram (nie znam dokładnych cen), co jest o wiele bardziej opłacalne.
Czyli to przez cenę narkotyków ludzie zaczynają dilerkę !!! No dobra idziemy dalej, skąd się bierze ta cena? ano towar nie jest ogólnodostępny i sprzedaż go wiąże się z ryzykiem. Czyli gdyby towar nie był zakazany i był ogólnodostępny cena by drastycznie spadła, bez zysku nie powstał by diler ergo nie powstał by przestępca. No ale to szkodzi!, wódka i fajki też, więc dać pod kategorię 18+ i problem z głowy.
Skoro to takie proste, dlaczego nie jest to wprowadzone w życie?
a no właśnie, dlaczego? jest coś takiego jak mafia narkotykowa, firma zarabiająca krocie sprzedając narkotyki. Po zalegalizowaniu narkotyków ich interes pada, nie mogą sobie na to pozwolić.. więc udają się do osób mających wpływ na zmianę prawa czyli prezydenta i liderów partii rządzących, aby wzbogacić ich honorarium w zamian za odrzucenie ustaw o legalizacji narkotyków, a nasz rząd dumnie i szlachetnie przyjmuje łapówki.
Następnie rząd tworzy miejsca dla nowych urzędników, do walki... z narkomanią! kolejna okazja by wybrać parę groszy z państwowego garnuszka, a i stołek dla siostrzeńca się znajdzie.

Tak, moi drodzy sadole, tak to mniej więcej wygląda.

skunastuk

2015-05-21, 22:31
nie ma browara za te poj***ne prawo i te k***eskie wladze wykonawcze

~DMT

2015-05-22, 00:43
Palenie dobre, sprawdziłem ;) Z tego co wiem, cała Polska jest tym zalana. I dobrze, bo to nie jakiś j***ny chemik co zrobi gimbazie papkę z mózgu, tylko czysta natura.

GrochTNT napisał/a:

Sprzedawanie zielska to dobry interes, cena sprzedaży w porównaniu do produkcji.. to absurd..



Chyba coś Ci się poj***ło z PRODUKCJĄ amfetaminy, wrzucasz odpowiednie składniki do pralki, plus kilka trików i gotowe. 50 kg w 8 godzin, koszt razem z prądem 1100zł(przelicz sobie) TO jest PRODUKCJA! Dobre zioło potrzebuje czasu, słońca, odpowiedniej wody, ziemi, itd...

kokos_123

2015-05-22, 00:57
Z tego co pamiętam "normalni" policjanci nie mogą uszkadzać radiowozów celem zatrzymania podczas pościgów, dlatego rozstawiają blokady. Choć komendant pewnie im wybaczy, za tyle darmowego towaru...

koxu42

2015-05-22, 01:57
ej to serio som brokuły?

Bernardzik

2015-05-22, 15:10
Tyle brokułów.. Teraz żona komendanta będzie miała co gotować na obiad do końca roku :D

Gebofon

2015-05-22, 17:03
Dobrze że zamknęli tych bandytów, czuję się bezpieczniejszy.

kotorminator

2015-05-22, 17:15
Mój znajomy co kiedyś handlował białkiem, wymieniał si z policjantem za zioło. Pała miał towar, zgadnijcie skąd?