18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - Dziki Gon

skandal89 • 2013-02-06, 01:38
Witam

Wiem, że to sadol, ale wiem też, że jest tutaj masa graczy oraz fanów prozy Sapkowskiego. Umieszczam to w innych czarnościach, żeby nie było srania w komentarzach.

Dziś (w zasadzie wczoraj 05.02.13) odbyła się oficjalna prezentacja nowej gry studia CD Projekt RED : Wiedźmin 3 - Dziki Gon.



Gra zostanie zaprezentowana w największym amerykańskim miesięczniku dotyczącym gier - Gameinformer. Wiedźmin 3 jest tematem numeru i poświęcono mu okładkę i 14 stron zapowiedzi.
Jest to także forma oficjalnej prezentacji gry, gazeta trafia do 8 mln ludzi co miesiąc i byle produkcje nie trafiają tam jako główny wątek.



Świat ma być 40 x większy w stosunku do Zabójców Królów i 20% większy niż ten w Skyrim, CD Projekt RED w tej grze postanowiło połączyć wielki otwarty świat ze świetną fabułą co do tej pory nie miało miejsca, produkcja ma dostarczyć ok 100 godzin rozgrywki a wszystkie questy będą pisane i tworzone od podstaw przez ludzi, więc nie ma tu mowy o jakimś generowaniu podobnych do siebie wielu misji.
Tym razem położono większy nacisk na fach wiedźmiński, dzięki temu będziemy mieli więcej ubijania potworów na zlecenie, dodatkowo będzie można olać zupełnie główną fabułę i poświęcić się całkowicie wiedźmińskiej profesji, jednak taka decyzja ma mieć przykre dla nas skutki.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat gry to zapraszam do wuja google, jest co poczytać :)



Żródła:

gram.pl
gameinformer.com
wykop.pl

Nabs

2013-02-06, 09:54
Tutaj macie kawałek gameplaya i jakichś komentarzy (ang).



Tak pierniczą o tej innowacyjności, ale wrażenie mam jakbym gdzieś to słyszał, to chyba było przy dynamicznych questach/eventach w Guild Wars 2, a wyszło tak że ta gra to jest lekka kupa, i ludzie tam głównie przychodzą grać w PvP a nie PvE. No ale zobaczymy.

skandal89

2013-02-06, 09:55
Wymagania pewnie spore bo to ma być na PC i nową generacje konsol, a silnik ma buforować obraz na bieżąco, żeby nie było żadnych ekranów ładowania.


@Nabs

Tam nie ma gameplaya z trójki, jest z dwójki na początku

AdamWejdman

2013-02-06, 10:22
o 20% większy świat to nie wszystko, świat musi być żywy z duża ilościa zadań, rożnorodnościa lokacji. Jednym słowem musi miec klimat i posiadać coś co przyciągnie gracza na wiele długich godzin.

ginx2666

2013-02-06, 10:31
No proszę proszę... Jednak można dostać erekcji czytając o grze...

maniok84

2013-02-06, 10:32
Wiedźmin Sapkowskiego ssie, jakby zrobili coś na podstawie Pana Lodowego Ogrodu - Grzędowicza to by był dopiero hicior ( oczywiście jakby tego CDP albo inny producent nie sp***olili przypadkiem) w książce było tyle bajerów że nie musieliby nic wymyślać

Whiltierna

2013-02-06, 10:38
maniok84 napisał/a:

Wiedźmin Sapkowskiego ssie



:facepalm: Dlaczego za to głowy nie ścinają?

faurin

2013-02-06, 10:44
W opisie z pierwszego postu jest jedno małe przekłamanie- rozgrywka nie ma trwać ok. 100 godzin. Sto godzin- tyle mają zająć same questy poboczne. Fabuła główna nie została w to wliczona- także by "zaliczyć" Wiedźmina 3 trza będzie, według developerów, posiedzieć ponad 100 h.

A to znaczy, że się jaram. Boję się o tą kwestię z otwartym światem, bo coś czuję, że może ucierpieć na tym fabuła, ale i tak się jaram.

Co do zakapturzonej postaci na koniu z jasnymi włosami- stawiam na geraltową wychowankę- Cirillę :)

Adamecki

2013-02-06, 10:57
k***a, pierw Far Cry 3, potem GTA 5, a na dokładkę Wiedźmin 3. Niedługo zamiast piwa będę pił wodę bo mój budżet pójdzie w piździet.

naczosełe

2013-02-06, 11:03
To co w takim razie stało się z jej magiczną karą klaczą? ;) Niby szczegół jak te wąsy u Geralta ale jakoś dziwnie się na to patrzy. Na grę czekam z niecierpliwością, kolejny tytuł do 'must have'.

Hódini

2013-02-06, 11:20
Gra ma wyjść w 2014... Mam nadzieję, że nie będzie poślizgu w stylu duke nukem :)

skandal89

2013-02-06, 11:21
Redzi twierdzą, że uda im się zrobić wielki otwarrty świat na którym nie ucierpi fabuła, nazwali to RPG nowej generacji ;) A postać moim zdaniem jak pisałem wcześniej to zapewne Ciri, włosy wystające spod kaptura i wieźmiński miecz u boku, pewnie jaskółka ;)

Wójcik

2013-02-06, 11:34
Jaram się tą grą jak pewna nacja w 44' w pewnym mieście pod Krakowem :-D
Postać w kapturze to na 90% Ciri: damska postura, wiedźmiński miecz i popielate długie włosy a jak by miała to być znana nam już postać nie dorysowali by jej kaptura. Ciekawe jak uporają się z przeniesieniem jej z powrotem do świata Wiedźmina. Fabuła związana z dzikim gonem, wszystkie wspomnienia, galop na ratunek Yennefer a na dokładkę wojna z Nilfgardem!
Eh czas zmienić kompa jak Wiedźmin 2 tylko na średnich śmigał to o 3 części można pomarzyć narazie.

Sowa1984

2013-02-06, 11:59
Wild Hunt - Dziki Gon ( odsyłam na stronkę http://www.sjp.pl/gon w celu sprawdzenia co to znaczy )

Powracając do tematu Wiedźmin 1 po prostu zwalił mnie z nóg , 2 część nie była taka zła ,ale według mnie 1 lepsza...Jeśli obiecują coś na rozmiar Skyrima , z bardzo rozwiniętą linią fabularną w części 3 to życzę sobie i wszystkim fanom tej serii aby tak się stało... Czas pokaże

Ciesin

2013-02-06, 12:21
Jedynka była zajebista. Dwójka do dupy. Zero klimatu i niewielki "sztywny" świat. Gre przechodziło się w kilka godzin, bez chęci powrotu do niej. Mam nadzieję, że wrócą do klimatów z jedynki i dadzą trochę więcej wyborów do dokonania. I oczywiście, że ten świat 20% większy od Skyrim (No bo chyba nie od całego Tamriel?) nie będzie tak samo sztucznie ograniczany jak w dwójce, a szczególne lokacje nie będą zrobione liniowo...

danonejedi

2013-02-06, 12:26
Drogi administratorze,
na potrzeby punktowania tego rodzaju postów zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę systemu punktowego postów w postaci stawianego piwa.
Mianowicie na upgrade polegającym na postawieniu zimniuteńkiej flaszeczki za wybitne w swojej zajebistości treści. Nawet w formie dodatkowo płatnej usługi.


"Nie malkonteńć, Geralt. I przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują"