18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 2 Iorweth vs. Roche

Infit • 2012-12-21, 00:17
Cięta riposta Roche-a ;-)
Fragment gry Wiedźmin 2



polecam całą sagę bo jest naprawdę niesamowita

Kemys

2012-12-21, 13:23
Sieje_Rozpie**ol napisał/a:

Gra i saga Sapkowskiego to niestety jedna z nielicznych rzeczy z jakich możemy być naprawdę dumni w naszej ukochanej III RP



Jest zdecydowanie wiecej takich rzeczy ale nie umiemy ich docenić.

al...........10

2012-12-21, 13:53
ch*jowa gestykulacja w rozmowach, robiona jakby na siłę. Zresztą ta gra ogólnie jest ch*jowa. Tak jak wielbiłem jedynkę, tak dwójki nie cierpię. Podporządkowana konsolom i prowadząca gracza za rączkę, a fabuła ma baaaardzo daleko do geniuszu Sapkowskiego. Przeszedłem prawie bez przyjemności, cały czas licząc na coś ciekawego. Jakby ktoś chciał to mam kolekcjonerkę w idealnym stanie, chętnie się pozbędę.

wielkimati

2012-12-21, 14:50
alan10 napisał/a:

ch*jowa gestykulacja w rozmowach, robiona jakby na siłę. Zresztą ta gra ogólnie jest ch*jowa. Tak jak wielbiłem jedynkę, tak dwójki nie cierpię. Podporządkowana konsolom i prowadząca gracza za rączkę, a fabuła ma baaaardzo daleko do geniuszu Sapkowskiego. Przeszedłem prawie bez przyjemności, cały czas licząc na coś ciekawego. Jakby ktoś chciał to mam kolekcjonerkę w idealnym stanie, chętnie się pozbędę.



Jak dajesz za darmo to chętnie wezmę ;)

ArioN

2012-12-21, 17:55
Słuchajcie,da się może pobrać takowi filmik w jakiś sposób z sadistic ?

wojf

2012-12-21, 18:04
ArioN napisał/a:

Słuchajcie,da się może pobrać takowi filmik w jakiś sposób z sadistic ?



Da się.

PogromcaDziewic

2012-12-21, 19:14
alan10 napisał/a:

ch*jowa gestykulacja w rozmowach, robiona jakby na siłę. Zresztą ta gra ogólnie jest ch*jowa. Tak jak wielbiłem jedynkę, tak dwójki nie cierpię. Podporządkowana konsolom i prowadząca gracza za rączkę, a fabuła ma baaaardzo daleko do geniuszu Sapkowskiego. Przeszedłem prawie bez przyjemności, cały czas licząc na coś ciekawego. Jakby ktoś chciał to mam kolekcjonerkę w idealnym stanie, chętnie się pozbędę.



Popieram. Gra stworzona dla konsolowców, tak jak ubóstwiam pierwszą część, tak druga mnie bardzo zawiodła. (Co nie znaczy, że to jest zła gra, jest dobra na swój sposób)

VanHelsingPL

2012-12-21, 21:20
PogromcaDziewic napisał/a:



Popieram. Gra stworzona dla konsolowców, tak jak ubóstwiam pierwszą część, tak druga mnie bardzo zawiodła. (Co nie znaczy, że to jest zła gra, jest dobra na swój sposób)



Hahaha, gra stworzona dla konsolowców. Zwłaszcza że ledwo na xboxa wyszła. Gratuluje wam...

Zarentha

2012-12-21, 22:46
Sieje_Rozpie**ol napisał/a:

Gra i saga Sapkowskiego to niestety jedna z nielicznych rzeczy z jakich możemy być naprawdę dumni w naszej ukochanej III RP




Przeczytaj sobie książki Jarosława Grzędowicza. Szczególnie dla sadoli powinna się podobać "Popiół i Kurz. Opowieść ze świata Pomiędzy."

PogromcaDziewic

2012-12-21, 23:04
VanHelsingPL napisał/a:



Hahaha, gra stworzona dla konsolowców. Zwłaszcza że ledwo na xboxa wyszła. Gratuluje wam...



Może użyłem złego wyrażenia. Ukłon w stronę konsolowców, przystosowana na zachodni rynek, szczególnie dla amerykanów. Akurat sterowanie na pada, bardzo uproszczone, proste klikanie, unikanie.

Elalex

2012-12-21, 23:17
"Słuchaj się k***a we wszystkich Roch'a...bo to patriota , chociaż ch*j." < Wiadomość od Talara polecam :D

skandal89

2012-12-22, 00:47
Obie części gry są dobre, obie mnie równie wciągnęły, zabójców przechodzę w wolnym czasie trzeci raz równolegle z san andreas które katuje chyba piąty :P

Polecam też książki tym którzy wiedźmina znają tylko z gry.

Zimny_browar

2012-12-23, 14:55

Glorek

2012-12-26, 23:18
Sieje_Rozpie**ol napisał/a:

Gra i saga Sapkowskiego to niestety jedna z nielicznych rzeczy z jakich możemy być naprawdę dumni w naszej ukochanej III RP


Nie żebym się specjalnie przypie**alał do Twoich błędów, ale z Twojego komentarza wynika, że i gra i saga niestety są jedną z nielicznych rzeczy."Niestety" trochę za wcześnie wstawiłeś :roll: