18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiecie jaki mieli plan?

~Sunday • 2021-07-09, 14:49

k***a sprytny :mrgreen:

razak

2021-07-13, 17:29
Tuco napisał/a:

Gdybyś żył w świecie bez roboli, szybko utopilbys się we własnym głównie. Takie abstrakcyjne myślenie. To właśnie bez korposzczurów takich jak ty, ten świat dawał sobie radę sam. Fakt że sam umiesz wymienić żarówkę, nie czyni z ciebie majsterkowicza, ani fachowca. Żeby płacić za robienie każdej czynności, wystarczy mieć hajs, ale żeby samemu coś zaradzić, mimo że zadanie jest trudne i skomplikowane, trzeba mieć charakter. Także mi nie pie**ol, że ludzie bez projektanta, który ledwo umie zmienić sam koło w samochodzie, nie dadzą sami sensownie postawić chałupy. Wolę być robolskim ścierwem niż lewackim ścierwem.



Człowieku o czym Ty pie**olisz ? Jakie korposzczury ? Przecież On pewnie jest na wyższym stanowisku do wydawania żarcia z ostatniego okienka w mc donaldzie.

Odnośnie filmiku to naprawdę trzeba mieć bardzo mało wyobraźni by patrząc na drzewo nie oszacować z której strony jest cięższe by odpowiednio ustawić się tym małym bobcatem.

fin4l

2021-07-19, 12:49
Drwalowałem sobie i to są cepy. widać w którą stronę chce się położyć i masz to skontrować tą kopareczką. wtedy nawet jeśli nie poleci w twoją stronę to na pewno nie poleci w tą na przeciwko . te cepy wiedziały w którą strone poleci i tylko decydowali jak bardzo pie**olnie w ten dom XD wyszło nieźlle