18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więcej kasy na szkolenie oficerów.

Ha...........ng • 2012-01-11, 11:02
Zgadzacie się z tym? Bo ja tak ;)


WhiteAngel

2012-01-11, 13:06
ehh kto normalny strzela sobie w łep przed kamerami, już rzygam tym typem. Jakby chciał to by się zabił. Marna prowokacja z jego strony

superkiler

2012-01-11, 13:36
Prokurator+wojskowy+próba samobójstwa+Polska+przed kamerami+z uśmiechem na twarzy

Coś ciekawego w kraju się dzieje gdy teoretycznie te najsilniejsze psychicznie jednostki próbują się eliminować...

Gienek2

2012-01-11, 14:08
jakieś mega przejęcie wpływów i koneksji....? w ogóle to spore zmiany zaszły w policji ostatnio. i mam bardzo dziwne wrażenie, że bedziemy mieli prane mózgi przez niektórych, którzy zapewne zupełnie nieświadomię będą szczać na prawdę

nawet poprzez taką reklamę ten prokurator jest brany za psychola albo co najmniej wydaję się być niepoważny.... a tej osobistości nie znamy

wogole nie moge sie uspokoic po przeczytaniu slow marna prowokacja....a jezeli gosc chcial tym sposobem wyrazic swoja bezsilnosc? a skoro taki on jest bezsilny to co z naszym krajem? k***a ludzie

Ha...........ng

2012-01-11, 14:32
Dla uściślenia powiem, ze on nie chciał popełnić samobójstwa, a zwrócić uwagę na siebie i innych. Ale przeczytałem gdzieś dzisiaj, ze niby ręka mu zadrżała i dlatego w banie nie trafił, a w policzek.

Rodzyn

2012-01-11, 14:39
Up

Dodatkowo odrzut broni, i tak jak już wspominałeś on NIE CHCIAŁ popełnić samobójstwa. Media są i będą manipulowane bo tam gdzie duże pieniądze tam są i duże brudy (włączcie ten pieprzony Caps Lock bo muszę shift'em lecieć ^^)

Rokson

2012-01-11, 15:33
Facet ma łeb jak dupa matki ziemi, w dodatku wojskowy, własna broń, trochę doświadczenia, i k***a nie umie sobie w niego wycelować wkładając lufę do pyska? Ręka mu zadrżała? Parkinsona miał? Co to k***a za siki mamuta mi tu próbuje wcisnąć? Niech nie pie**oli, bo k***a Rihanną to on przez to nie zostanie.

raper900

2012-01-11, 15:41
Coś się ostatnio wydarzyło? Bo nie mam telewizora to nie wiem.

@Rodzyn wyłącz JavaScript, powinno pomóc.

iHadToGo

2012-01-11, 15:50
rokson napisał/a:

Facet ma łeb jak dupa matki ziemi, w dodatku wojskowy, własna broń, trochę doświadczenia, i k***a nie umie sobie w niego wycelować wkładając lufę do pyska? Ręka mu zadrżała? Parkinsona miał?.




Ja pie**ole kozaku. Dam ci odbezpieczoną broń do ręki i każe ci trzymając za spust przystawić do głowy - prędzej się posrasz niż to zrobisz.

Zresztą bronił w sumie honoru wojskowych, co jak co ale oskarżać służby mundurowe o błache sprawy jest idiotyzmem wg. mnie.
Bo kto jak kto, ale oni dbają o nasze bezpieczeństwo. (Czekam na hejta od gimnazjalistów na policje.)

Rokson

2012-01-11, 15:54
iHadToGo napisał/a:

Ja pie**ole kozaku. Dam ci odbezpieczoną broń do ręki i każe ci trzymając za spust przystawić do głowy - prędzej się posrasz niż to zrobisz.



Dobra, a potem wrzucimy to na harda, może być z twojego konta, ok? :idzwch*j:

iHadToGo

2012-01-11, 16:15
rokson napisał/a:



Dobra, a potem wrzucimy to na harda, może być z twojego konta, ok? :idzwch*j:




Jesteś zabawny jak Strasburger.
Ale co tu wrzucać na harda, skoro chodzi mi o to, że wyzwaniem jest przystawić sobie odbezpieczoną broń do głowy.

ag...........ny

2012-01-11, 16:18
cytuje
ehh kto normalny strzela sobie w łep przed kamerami, już rzygam tym typem. Jakby chciał to by się zabił. Marna prowokacja z jego strony



Jaka prowokacja a co on coś za to ma że uszkodził siebie? na pewno chciał samobuja strzelić

DiesIrae

2012-01-11, 16:42
Podobno strzelił sobie w łeb bo ukradli mu kołpaki i rower :D

TPaury

2012-01-11, 16:55
Tylko Polscy reporterzy potrafią defibrylować Kamerą i intubować mikrofonem. Lepszy sprzęt dla telewizji TVN i Polsat.