18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więc tak jak powiedziałam...

~DMT • 2020-10-28, 16:25
Kobiety również...


Pralpunkt

2020-10-28, 16:28
Skoro chciała równouprawnienia to ma

ruddie

2020-10-28, 16:57
powinna jeszcze zęby stracić

Asuritta

2020-10-28, 17:26
równo uprawnienie ... LUBIE TO :D

cesarz1982

2020-10-28, 17:44
Dostała w pysk a powinna jeszcze dostać .....do ręki :lol:

wertuqq

2020-10-28, 17:52
Jak ktoś chce, to mogę przetłumaczyć.
- Chciałam powiedzieć, że wiara to zło i trzeba spalić wszystkie meczety. A tak w ogóle, to marksizm wygra!
- Jeb !!!
- Hej ! Co cię poj***ło? Nowa zmywarka ! Jeszcze rat nie spłaciłem !
:kawa:

Recydywista

2020-10-28, 18:19
rozpie**ala mnie jak one wstaja zawsze takie roztrzesione jak by ch*j wie co sie stalo

RYHOO

2020-10-28, 19:16
Nie ma nic gorszego od j***nej zmywary drącej mordę. Wyzbywa się swojej kobiecości i staje j***nym automatem do zmywania i opie**alanie kiełby.
Dlaczego? Bo sama tego k***a chce.
Po co być kobietą? Po co czuć się szanowaną i być ikoną serca i rozumu. Lepiej drzeć p*zde w niebogłosy bo ja k***a mogę wszysyko przecież. A kiedy ułamek brutalności tego świata się odezwie to nagle brak szacunku dla kobiet gdzie są te dżenteleny. Same ch*je wkoło itd. Tym właśnie są zmywary - tempe pudła bez rozumu i planu czekające w swojej niemocy na naciśnięcie guzika.

Jabulko69

2020-10-28, 19:21
Morał dzieci z tego taki - Jesli masz p*zde i ojca mohameda to dostajesz po mordzie.

Tryper

2020-10-28, 20:22
Jakby tak darła mordę przy mnie, to też dostałbym już jebla.

marinis

2020-10-28, 20:29
O co chodzi w tym gównianym filmiku? To jakaś przeróbka? Czy na serio jakieś ścierwo ją uderzyło?

RYHOO napisał/a:

Nie ma nic gorszego od j***nej zmywary drącej mordę. Wyzbywa się swojej kobiecości i staje j***nym automatem do zmywania i opie**alanie kiełby.
.


Co ty bredzisz wariacie? Postradałeś rozum? Uciekłeś ze szpitala psychiatrycznego?

Może kobiecość to dla ciebie siedzenie cicho i rodzenie dzieci?

RYHOO napisał/a:

A kiedy ułamek brutalności tego świata się odezwie to nagle brak szacunku dla kobiet



A ona kogoś uderzyła, że ktoś miał prawo ją uderzyć? Naprawdę tobie totalnie odbiło na ten pusty łeb.

trebles121

2020-10-28, 20:41
RYHOO napisał/a:

Nie ma nic gorszego od j***nej zmywary drącej mordę. Wyzbywa się swojej kobiecości i staje j***nym automatem do zmywania i opie**alanie kiełby.
Dlaczego? Bo sama tego k***a chce.
Po co być kobietą? Po co czuć się szanowaną i być ikoną serca i rozumu. Lepiej drzeć p*zde w niebogłosy bo ja k***a mogę wszysyko przecież. A kiedy ułamek brutalności tego świata się odezwie to nagle brak szacunku dla kobiet gdzie są te dżenteleny. Same ch*je wkoło itd. Tym właśnie są zmywary - tempe pudła bez rozumu i planu czekające w swojej niemocy na naciśnięcie guzika.



ta przynajmniej nie jest takim obszczancem jak ty i stanela z muzulmanami twarza w twarz i im powiedziala swoje dostala, a ty jeszcze takie cos a tfu ci na ryj

Hexagon

2020-10-28, 21:53
pussy pass denied :)

RYHOO

2020-10-29, 09:42
marinis napisał/a:

O co chodzi w tym gównianym filmiku? To jakaś przeróbka? Czy na serio jakieś ścierwo ją uderzyło?
Co ty bredzisz wariacie? Postradałeś rozum? Uciekłeś ze szpitala psychiatrycznego?
Może kobiecość to dla ciebie siedzenie cicho i rodzenie dzieci?
A ona kogoś uderzyła, że ktoś miał prawo ją uderzyć? Naprawdę tobie totalnie odbiło na ten pusty łeb.



Nie co ja pie**ole tylko co masz uj***ne w głowie za kwadrat podzielony na pół. Myślisz że jak ktoś nie jest po tej albo po tej stronie to nie ma nic innego? Jest duża różnica w rozumieniu stereotypów a poddawaniu się im. Intonacja słów nie oznacza jaskini ale rozumiem, że tak łatwiej myśleć.
(...) Litety składaj w wyrazy a wyrazy w obrazy

trebles121 napisał/a:

ta przynajmniej nie jest takim obszczancem jak ty i stanela z muzulmanami twarza w twarz i im powiedziala swoje dostala, a ty jeszcze takie cos a tfu ci na ryj



Zwał se konia ryjem to może nauczysz się czytać ze zrozumieniem. Nieważne czemu drze ryja i do kogo.agresia powoduje agresję i myślący o tym wiedzą.

trebles121

2020-10-29, 15:35
RYHOO napisał/a:

Nie co ja pie**ole tylko co masz uj***ne w głowie za kwadrat podzielony na pół. Myślisz że jak ktoś nie jest po tej albo po tej stronie to nie ma nic innego? Jest duża różnica w rozumieniu stereotypów a poddawaniu się im. Intonacja słów nie oznacza jaskini ale rozumiem, że tak łatwiej myśleć.
(...) Litety składaj w wyrazy a wyrazy w obrazy
Zwał se konia ryjem to może nauczysz się czytać ze zrozumieniem. Nieważne czemu drze ryja i do kogo.agresia powoduje agresję i myślący o tym wiedzą.



ch*j ci e w dupe nygusie