18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Widok zapierający dech w piersiach

~Sunday • 2023-12-13, 10:59

Piękno natury :amused:

antidotum4

2023-12-13, 11:17
Był już srający wąż, teraz pora na żółwia.
I jeszcze ten pisk przy stolcu.
Piwko

Blvckie

2023-12-13, 11:43
Wspaniały materiał, a tak swoją drogą to dzisiaj trochę edukacji na temat żółwi morskich, które przez takie przepływanie nad nimi mogą utonąć (często do tego dochodzi), a wynika to z tego względu że żółw bez zapasu tlenu który pnie się ku powierzchni aby się wynurzyć i zaczerpnąć powietrza nie ma takiej możliwości przez takie tępe c**y jak ta na powyższym materiale przez co opada na dno i nie ma już zapasu tlenu żeby wynurzyć się ponownie.

cocktajl

2023-12-13, 11:58
Dla sadolowych upośledzonych osobników trudno zrozumieć to, że zwierzątko sra... No chyba że tu same pseudokatolicke zboczone świnie lubiące bawić się zwierzęcym gównem., tylko wy to macie w głowach. Rozjebcie sobie czaszki i potaplajcie się w odchodach.

JanJankowski

2023-12-13, 12:27
Dupa zacna. Żółw jak żółw. Zesral się jak co rano

Lo...........cz

2023-12-13, 12:45
Zapierający faktycznie. Dawno tak pięknych żółwi nie widziałem.

prfx

2023-12-13, 14:18
ooo widzę że nie jestem jedynym miłośnikiem przyrody na tym portalu, miło spotkać bratnią duszę :krejzi:

Ciposzka

2023-12-13, 14:24
A ty nie srasz czy jak?

popiol

2023-12-13, 15:59
c**oszka napisał/a:

A ty nie srasz czy jak?



Ale nie w wodzie k***a.

tigertm

2023-12-13, 16:19
Blvckie napisał/a:

Wspaniały materiał, a tak swoją drogą to dzisiaj trochę edukacji na temat żółwi morskich, które przez takie przepływanie nad nimi mogą utonąć (często do tego dochodzi), a wynika to z tego względu że żółw bez zapasu tlenu który pnie się ku powierzchni aby się wynurzyć i zaczerpnąć powietrza nie ma takiej możliwości przez takie tępe c**y jak ta na powyższym materiale przez co opada na dno i nie ma już zapasu tlenu żeby wynurzyć się ponownie.



i to tlumaczy czemu sie zesrał

kubol

2023-12-13, 16:30
A ja mialem nadzieje ze bedzie to film o tej pani. Szkoda, byl potencjal.

antidotum4

2023-12-13, 16:44
cocktajl napisał/a:

Dla sadolowych upośledzonych osobników trudno zrozumieć to, że zwierzątko sra... No chyba że tu same pseudokatolicke zboczone świnie lubiące bawić się zwierzęcym gównem., tylko wy to macie w głowach. Rozjebcie sobie czaszki i potaplajcie się w odchodach.



Czemu taki agresywny jesteś? Żółw w naturalny sposób opędzał się od nachalnych turystek, jest w tym coś interesującego. Nie wiem w jaki sposób twój umysł podpowiedział ci, że oglądający to sadole w pseudokatolickim zboczeniem lubią się taplać w zwierzęcym gównie. Jak to powstało w twojej czaszce jest równie interesujące jak srający żółw. Należąłoby to zbadać. Czy jest na sali lekarz?

smc

2023-12-13, 17:30
Jestem doktorem ekonomii.

majeńka

2023-12-13, 18:00
Piwo głównie za pierwszą część. Niestety tytuł zawierał fałszywą sugestię...

Sawix

2023-12-13, 18:19
Dupeczka zacna , płetwy też