18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Widać, kogo wolimy wspierać.

Sa5zka • 2017-04-09, 17:48



Na zdjęciu widać, kogo wolimy wspierać. :mrgreen:

Zapożyczone z Chamsko

qhash

2017-04-09, 21:17
Velture napisał/a:

Mnie osobiście wk***iają te fundacje w Polsce typu polska akcja humanitarna co chcą pomagać w Afryce.
pie**olę afrykę i pie**olę tych murzynów tam.
Płodzą się na potęgę, nienawidzą białych ale łapsko to do białego wyciągają i niech biały pomoże.

Póki w Polsce są głodne i potrzebujące dzieci to mam wyj***ne na afrykę.
Jak nie będzie u nas dzieci, które chodzą głodne to wtedy z chęcią pomogę innym.

Do tego czasu zwisają mi te bambusy luźnym kalafiorem.



amen bracie

marrow

2017-04-09, 21:33
saves napisał/a:

Ja zawsze wspieram najsympatyczniejsze zwierzęta.


A mniej sympatyczne jak świnie czy kury wpie**alasz?
Beka z ludzi, którzy nie popierają wycinania na przykład Lasów Amazońskich i są mięsojadami.
"Dla stworzenia pastwisk dla bydła wycięto aż 70% Lasów Amazońskich i w wyniku ich zniszczenia do atmosfery dostają się ogromne ilości dwutlenku węgla, które przedtem były magazynowane w drzewach". :lodowka:

BrianGriffin

2017-04-09, 21:45
Velture napisał/a:


Jak nie będzie u nas dzieci, które chodzą głodne to wtedy z chęcią pomogę innym.



Ahahaha, no to pochwal się, jak to pomagasz polskim dzieciom.

~Velture

2017-04-09, 22:06
BrianGriffin napisał/a:



Ahahaha, no to pochwal się, jak to pomagasz polskim dzieciom.


Wpłacam 1% na fundację liceum im. Tadeusza Czackiego, którego liceum jestem absolwentem.
Finansują wyjazdy dla biednych uczniów, stypendia, sprzęt do szkoły i inne pomoce dydaktyczne.

Coś jeszcze?

Ty się pochwal co robisz dla kogokolwiek poza opie**alaniem gały staremu i pie**oleniem na sadolu.

SirMajkel

2017-04-09, 22:26
Afryka to jest bardzo dziwny kraj... cały świat im pomaga a im dalej wszystkiego brakuje. Trochę to podejrzane.

~Velture

2017-04-09, 22:34
SirMajkel napisał/a:

Afryka to jest bardzo dziwny kraj


Tak. Kraj...

MaczoJuh

2017-04-09, 22:52
@ Velture , k***a.. ze na swiecie sa jeszcze logicznie myslacy ludzie, szok :D JA rowniez kolego uwazam, ze najpierw powinnismy zadbac o 'swoje', u nas wiele osob potrzebuje pomocy a potem pchac sie z 'hajsem' do afryki. Malo tego, ze po drodze ten pieniadz przejdzie przez '100 rak', to na koncu jeszcze tych murzynow pozabijaja a towar wezma dla siebie.

saves

2017-04-09, 22:54
marrow napisał/a:


A mniej sympatyczne jak świnie czy kury wpie**alasz?
Beka z ludzi, którzy nie popierają wycinania na przykład Lasów Amazońskich i są mięsojadami.
"Dla stworzenia pastwisk dla bydła wycięto aż 70% Lasów Amazońskich i w wyniku ich zniszczenia do atmosfery dostają się ogromne ilości dwutlenku węgla, które przedtem były magazynowane w drzewach". :lodowka:




Nawet mi się nie chce Tobie tłumaczyć tego, co napisałem w kontekście tego obrazka. 28 osób zrozumiało, Ty najwyraźniej nie.
PS. Wyjmij kij z dupy.

Insaner

2017-04-09, 23:14
castagir napisał/a:

Też wolę wspierać akcje ratowania zwierząt i środowiska. Na ch*j mamy pomagać j***nym murzynom, po to, żeby mieli za co przylecieć do nas i czym nam łeb oberżnąć? Może po ty by więcej chorób się rozniosło po świecie?
Pomaganie murzynom to misja niewykonalna. Bo im więcej im się pomoże tym więcej się będzie ich mnożyć i tym mniej będą robić. Najlepsze wyjście to pozwolić im naturalnie wyginąć/wybić wzajemnie i byłby spokój.




Dokładnie. Dajesz im pieniądze, wodę i trochę jedzenia - płodzą kolejne murzyniątka jeszcze szybciej. To nic, że za kilka miesięcy znowu nie będzie jedzenia i pół wioski wymrze z głodu. Oni dalej będą się r*chać, umierać na AIDS.

Budujesz im szkołę, szpital - zaraz przyjadą jacyś z wioski obok i zburzą.

Afryce nie wolno pomagać. Trzeba ich zostawić samym sobie, a wszystkich wolontariuszy, lekarzy, nauczycieli oddelegować z powrotem. Ten kontynent miał tyle samo czasu (a prawdę mówiąc nawet więcej) co Europa, Ameryki, Australia, Azja na jakiś rozwój. Oni do dziś w 2017 roku lepią chaty z gówna i zabijają się patykami lub jakimiś przemyconymi karabinami (oczywiście z importu, bo sami nie zbudowaliby nic ponad procę).

Gdyby wszyscy tam wymarli to można by było skolonizować te tereny (oczywiście mówię o kolonizacji przez białych). To najprawdopodobniej najpiękniejsze tereny na całej kuli ziemskiej, z najbardziej egzotyczną florą i fauną. Ktoś z IQ wyższym niż 60 (jak w przypadku tym, którym udzielamy pomocy) bez specjalnego przygotowania obróciłby te tereny na których teraz murzyni głodują w żyłę złota. Z jedzeniem w takim klimacie też nie ma problemu. Jakoś na tych samych szerokościach geograficznych w bardzo podobnych warunkach ludzie jakoś sobie radzą.

~Velture

2017-04-09, 23:19
MaczoJuh napisał/a:

Malo tego, ze po drodze ten pieniadz przejdzie przez '100 rak', to na koncu jeszcze tych murzynow pozabijaja a towar wezma dla siebie.


To tak jak kiedyś był jakiś super wizjer albo interwencja czy inna uwaga po uwadze gdzie pokazywali jak jakas polska fundacja bierze na budowę czegoś tam w Afryce a jak reporterzy przyjeżdżali to się okazywało, że nic nie ma na miejscu.
Nie pamiętam o jaką fundację chodziło ale to były jakoś wczesne lata 2000 gdzie mieli budować albo szpitale albo jakieś szkoły czy tam k***a studnie. Jeden ch*j co tam. Nieważne.
W każdym razie brali hajs a nic nie budowali.

wigan77

2017-04-10, 00:15
kogo jakies j***ne pandy interesuja ja pie**ole...

Hubertus999

2017-04-10, 00:17
Unicef- For every child*
(only black, and only form africa)
Ja tak to widzę....

Mo...........it

2017-04-10, 07:06
Widzę że każdy był w afryce i ma już utwierdzoną opinię z sytuacji :-o bo przecież nie można mieć tak szerokiej wiedzy o afryce waląc konia przed komputerem :-)

marrow

2017-04-10, 08:34
saves napisał/a:




Nawet mi się nie chce Tobie tłumaczyć tego, co napisałem w kontekście tego obrazka. 28 osób zrozumiało, Ty najwyraźniej nie.
PS. Wyjmij kij z dupy.


28 osób cię poparło, gdyż są takimi samymi hipokrytami jak ty ;-)

voidinfinity

2017-04-10, 11:17
Velture napisał/a:

Mnie osobiście wk***iają te fundacje w Polsce typu polska akcja humanitarna co chcą pomagać w Afryce.



To bardzo po chrześcijańsku :amused: