18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiara i tradycja

Macx83wwww • 2022-01-14, 04:08
U muzułmanów



:homer:

janlew

2022-01-14, 14:37
Dexter_6669 napisał/a:

Każda religia jest poj***na...


Fakt, a najbardziej poj***na wiara w nieistnienie Boga, ...czyli w jakieś siły matki ziemi, bycie równym zwierzętom ....i co tam jeszcze żydzi zaproponują wyzutych z własnej wiary pożytecznym gojom biegających w gej paradach czy marszach szmat.

maddog77

2022-01-14, 17:12
Sam sobie przeczysz chrześcijaństwo to nic innego jak żydowska sekta...

Stwórca

2022-01-14, 23:34
Leatherface napisał/a:

Przygotowanie głowy do amputacji mózgu...



Czego?

warszawiak123

2022-01-15, 05:10
Nawet dziecko wie że akcja jest poj***na. Święto AIDS Hiva HCV dla każdego

qu4si

2022-01-15, 09:04
Te wszystkie wiary i tradycje rzekome, to wymyślają potencjalni użytkownicy sadistica. Jak nie okaleczanie łba to wycinanie łechtaczki. Stare durne zjeby coś kręci i tak wymyślają jeszcze podkręcą że to dla boga i reszta robi. Ludzie do tego stopnia nie myślą że ostatnio miałem rozmowę z moją jak że wielce wierzącą babcią. leci w telewizji jakiś program o tatuażach i piercing i ogólnie o modyfikacjach ciała. Ja nie mam nie jestem zwolennikiem ale przeciwnikiem też nie jestem. I wyskakuje babka że te zjeby będą się palić w piekle bo Bóg stworzył człowieka idealnego i nie wolno tego poprawiać. A w mojej głowie rodzi się od razu pytanie... o ty zakłamana babo a żydzi o których tak czytasz w biblii i te ich napletki. Więc lecę z pytaniem do niej.... na co ona skwitowała to robili dla boga!!!

StJimmy92

2022-01-15, 13:29
W ciemię bite...