18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadro i kura w biedronce

Galala • 2020-06-03, 14:24
Pan weźmie tą kure i stąd wyjdzie :mrgreen: :mrgreen:


jednoręki-ujeżdżacz

2020-06-03, 23:42
pie**ole, sami puryści poczucia humoru. Głupawe, dziwne i zalatuje patologią ale...k***a, gość poszedł po Kustosza z kurą do Biedronki i przy okazji chciał zapalić zioło z wiadra. Przecież Wy wszyscy superinteligentne ludzie pokazaliby Wam coś takiego w superhicie amerykańskim to ze śmiechu sikalibyście po sromie. Swoim. Z deka infantylne ale można się uśmiechnąć.

jestemnikim

2020-06-04, 04:33
zostawcie pato zajebisty jest

SliwQ

2020-06-04, 05:59
35i napisał/a:

Co w tym śmiesznego? Może mi powiesz, to się razem pośmiejemy. Dla mnie to jest jedynie żałosny wybryk sp***oliny. Poza tym moda na pranki już minęła. Jedyny prank jaki cieszy, to taki w którym prankster dostaje wpie**ol.



albo jak ginie murzyn

sadefro

2020-06-04, 07:45
Dobra wyjasnie wam bo albo moje poczucie humoru jest zj***ne jak moje zdrowie psychiczne albo wy macie takie poczucie humoru którego ja nie rozumie a więc do rzeczy , .Śmieszne by to mogło być wtedy jakby ten filmik trwał z 30 minut i autor filmu robił by coś więcej niż klekanie przed wiadrem w sklepie na sreberku którego na bank nie było zioła myślę że się obsrał i nasypal jakieś trawy rosnącej przy chodniku koło biedry a manewr ten miał przykuć uwage i nabic wyswietlenia i pokazac tym samym jaki to on kozak jest że taki przypal odpie**ala i prawo się go ima jak ogień wody. Śmieszne by to mogło być jakby wypił tego kustosza na hejnał albo wylał go sobie na glowe w tym hiperze lub x coś innego, jakby uciekal z tym kurczakiem przed ochrona rozpie**alajac regały i wypuścił tego kurczaka. No jest masa i x pomysłów aby to mogło być smieszne niż sluchanie jakiegoś pie**olenia tępaka co na siłę próbuje być śmieszny i pionierem nowych idiotyzmow a tak bez urazy ten film to gowno że pogrzeb bywa smieszniejszy

pjetja

2020-06-04, 10:22
Pruszcz Gdański przeprasza za tego dzbana

blelo

2020-06-04, 12:35
Aż się zalogowałem żeby dać browca.

wigan77

2020-06-04, 12:39
jebnal bym mu sztuke na wejsciu

ZgRyZ

2020-06-04, 17:33
dlaczego napadacie na gościa? to już nie wolno z własną dziewczyną na zakupy wychodzić?

LordVIP

2020-06-07, 14:34
Pies j***ł tą portugalską postkomunistyczną zarazę. Aż dziwne, że ktoś tam jeszcze w ogóle mówi po polsku. W każdej biedronce syf, kiła i mogiła. Towar najgorszej jakości z możliwych. Ja tego nie nazywam nawet sklepem, bo to obraza dla porządnych sklepów.

Galala

2020-06-08, 20:07
sadefro napisał/a:

Dobra wyjasnie wam bo albo moje poczucie humoru jest zj***ne jak moje zdrowie psychiczne albo wy macie takie poczucie humoru którego ja nie rozumie a więc do rzeczy , .Śmieszne by to mogło być wtedy jakby ten filmik trwał z 30 minut i autor filmu robił by coś więcej niż klekanie przed wiadrem w sklepie na sreberku którego na bank nie było zioła myślę że się obsrał i nasypal jakieś trawy rosnącej przy chodniku koło biedry a manewr ten miał przykuć uwage i nabic wyswietlenia i pokazac tym samym jaki to on kozak jest że taki przypal odpie**ala i prawo się go ima jak ogień wody. Śmieszne by to mogło być jakby wypił tego kustosza na hejnał albo wylał go sobie na glowe w tym hiperze lub x coś innego, jakby uciekal z tym kurczakiem przed ochrona rozpie**alajac regały i wypuścił tego kurczaka. No jest masa i x pomysłów aby to mogło być smieszne niż sluchanie jakiegoś pie**olenia tępaka co na siłę próbuje być śmieszny i pionierem nowych idiotyzmow a tak bez urazy ten film to gowno że pogrzeb bywa smieszniejszy



Ziomek z kurą wali wiadro w biedronce i to jest w ch*j śmieszne, a na innym filmiku w którym montował to wiadro i wyj***ł browara z półki przy tym widziałem że miał normalnego bucha na kartce pokruszonego. więc zamknij morde smutny ch*jku

edmund

2020-07-13, 19:19
Sol napisał/a:

O! W końcu świeże mięso w Biedrze.



czy w niebie można pić piwka które dostaniesz

leonsjo

2020-10-13, 23:48
Pamiętam jak miał kilkaset subskrypcji. A teraz ma ponad 50k. Nieźle.