18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomości

jarao • 2021-11-26, 15:29
Kamerzysta wiedział gdzie dzieje się główna akcja


Mez

2021-11-26, 22:55
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze kto wybrzydza ten nie r*cha. Po za tym o gustach się nie dyskutuje, są koneserzy, aczkolwiek słyszałem że 5 fala covida zacznie się od dupy strony. Prawie zacna dupka jakby tak nad nią popracować ze troszku

notak

2021-11-26, 23:40
wiewiór to troll, jak i jego koledzy dający mu piwka lub liżący jego dupę,
polecam nie odpisywać na jego treści

Wiewór

2021-11-27, 10:43
Ogromne spasione sraki mają swój cel u małp człekokształtnych. Samica wypina ogromną dupę co dla samca jest wyraźnym sygnałem zapraszającym do kopulacji i przy okazji służy u niego podświadomie za wzbudzenie chuci i potwierdzenia że ma do czynienia z samica.
Stąd u murzynow ogromne dupy są synonimem piękna.
Jak komuś podoba się taka dupa to po prostu ma bliżej małpich przodków niż inni. :-D

To że prawaczki dostają ślinotoku na widok takiej srski to mnie w ogóle nie dziwi bo prawakim jest najbliżej do małp w zoo. To jest wiedza powszechna.

C0ld

2021-11-27, 20:50
Fajna ta dziennikarka z mordy :D

Folur

2021-11-27, 23:10
neo001 napisał/a:

Po co ma się starać? Wystarczy napisać żeś lewak. Nie ma gorszej obrazy, no może na równi z kozomieszańcami



Jest gorsza, napisać żeś prawak :amused:

razak

2021-11-28, 18:25
Tryper napisał/a:


Zapewne woli zgrabne jędrne kobiece pośladki a nie paskudne, obleśne murzyńskie dupsko z falami celulitu. Jeśli myślisz że komuś się takie dupsko nie podoba i woli męskie to coś z tobą ne tak



Ty tak poważnie ? Gdyby moja kobieta sie tak zapuściła to bym ją z domu wyj***ł. Obleśne jest to dupsko