18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość, dla kierowników BMW

~DMT • 2016-02-19, 22:28
Słuszny przekaz :amused:


fieryangel

2016-02-20, 01:37
aitec napisał/a:

Z moich obserwacji wynika, że to właśnie kierowcy audi nie używają kierunkowskazów.


To jest jakaś różnica między frajerami w audi, a przygłupami z bmw?

Taz

2016-02-20, 02:20
Zazdrość, wszędzie zazdrość :D

kryniusan

2016-02-20, 03:27
Słuchajcie w tym momencie chodzi o to(poniżanie ludzi którzy posiadają BMW)(ja nie posiadam bo mnie nie stać) jest taki pier*dolony nagon na nich, że nie używają migaczy! Przepraszam może źle gadam, ale większość kierowców byle jakiego pojazdu (nie BMW) nie używa migacza np. kobieta. Pozdrawiam (nigdy nie r*chałem) 8-)

septix

2016-02-20, 07:07
Przecież w BMW te kierunkowskazy służą jako akcesorium do systemu podświetlania lawety.

wulfgarval

2016-02-20, 09:08
septix napisał/a:

Przecież w BMW te kierunkowskazy służą jako akcesorium do systemu podświetlania lawety.


to w Alfie

admiralsuchy

2016-02-20, 11:31
Najczęściej nie używają c**y z Kętrzyna i Węgorzewa!!

tranzystor

2016-02-20, 12:14
xpl1337 napisał/a:


Tak, jeszcze oryginalne z 94 roku




Wiem, że chciałeś być bardzo sadolowy i hardcore'owo dowcipny, ale orygianlne żarówki kierunkowskazów w ponad 20 letnich samochodach, to nic nadzwyczajnego. Nawet w tanich samochodach, jak twoja "Hania".

fieryangel napisał/a:

To jest jakaś różnica między frajerami w audi, a przygłupami z bmw?




Tak, stanowią ją zakompleksione oszołomy z Hond.

xpl1337

2016-02-20, 12:29
tranzystor, Nie mam hondy, mam szmelcwagena

woofer51

2016-02-20, 13:44
RottenFetus napisał/a:

k***a, ostatnio jakaś sp***olona moda na prywatne opowieści i hejtowanie bmw to i ja coś od siebie opowiem.

Niedawno miałem okazję jednym trochę pojeździć BMW i byłem kurewsko zdziwiony wyposażeniem, myślę k***a co to jakaś edycja limitowana czy ki ch*j, ale właściciel powiedział że to zwykły podstawowy szrot. Ni ch*ja mu do dziś nie wierzę, w końcu skąd k***a w zwykłej wersji bmw kierunkowskazy, jak długo żyje nie widziałem bmw z kierunkowskazami w standardzie.



O k***a to trafiła Ci się istna perełka. Wersja exclusive jak domniemam. Sebixy kierunki i inne zbędne badziewie wywalają żeby bolid był lżejszy i miał lepsze przyj***nie spod świetlicy wiejskiej

ponuryzniwiarz

2016-02-20, 13:47
xpl1337 napisał/a:


Tak, jeszcze oryginalne z 94 roku



No to biere :mrgreen:

~DMT

2016-02-20, 14:12
kryniusan napisał/a:

Słuchajcie w tym momencie chodzi o to(poniżanie ludzi którzy posiadają BMW jest taki pier*dolony nagon na nich, że nie używają migaczy! Przepraszam może źle gadam, ale większość kierowców byle jakiego pojazdu (nie BMW) nie używa migacza np. kobieta.



Kolego, nic z tych rzeczy. Sam jako drugie auto do przemieszczania się mam e39, m54b30 sobie do niej wrzuciłem bo był do sprzedania po pieniądzach kompletny, a że wcześniej to był dieselek, to w środku full wypas, części tanie jak barszcz. Nissanek jest na specjalne okazje ;)
Nie hejtuję, ale ukazuję problem, bo jednak to kierowcy (chociaż słowem właściwym, było by fanatycy,(nie mylić z miłośnikami) tejże marki, mają z tym największy kłopot.

karoldeicide

2016-02-20, 17:06
a mi sie wydaje ze chodzi o bol dupy. niezaleznie od marki burak moze jezdzic polonezem , bmw czy k***a bentleyem.
''Bo cłowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy''. wk***ia mnie jak j***ne buce zjezdzaja z ronda bez kierunkowskazu.
tak jezdze bmw i uzywam kierunkowsazow

qwerq221

2016-02-20, 20:57
Nie masz BMW to ch*ja wiesz. :-)

thewhitestar

2016-02-21, 06:45
Szczerze przyznam że z bmw zjeżdżającym z ronda z włączonym kierunkowskazem to się jeszcze k***a w życiu nie spotkałem. Z golfowcami jest zresztą podobnie.

Tassadar

2016-02-21, 13:19
Skoro już wiadomo, że BMW nie, audi vw dla wieśniaków, mercedes dla bogatych szkopów, hondy to tylko civic 1.6 benzyna to też dla durniów, ford gówno wort, opel to samo, skoda to biedniejszy vw, toyotami jeżdżą isisy, to co pozostaje? Czym jeździć oświecony ludu gimnazjum. Sądzę po poziomie argumentów i rozmowy generalnie.