18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wheelie jak marzenie...

Halman • 2023-09-02, 21:16

drogowe zakały...

mynameisgod

2023-09-02, 22:03
motor sam jedzie równiej niż z zakałą

Budrys2000

2023-09-02, 22:53
Nie mogę tego pojąć, co im to daje?
Nie lepiej porządnie zar*chać albo oj***ć dobrego whiskacza?
Rozumiem, adrenalina, ale takim kosztem?

;-)

ZaSwojePiję

2023-09-02, 23:32
ku*asiarz jeszcze koszulke podwinal na plecach, zeby przypadkiem zadne miejsce na ciele sie nierowno nie przytarło o asfalt.

takamahi

2023-09-03, 00:45
T-shirt, krótkie spodenki, sportowe laczki, na ch*j mu ten kask?

Janko

2023-09-03, 01:21
I motocykl mu sp***olił

RsPrDol

2023-09-03, 02:26
Dupa bedzie go bardziej szczypala niz od r*chania

skaza_krwotoczna

2023-09-03, 10:18
Byłem kiedyś w społeczności tych zjebów motopedałów, na szczęście w porę się ogarnąłem. Z autopsji powiem że to banda imbecyli, jak ja k***a ich nienawidzę!

Thomassino.

2023-09-03, 11:44
Wzajemna wymiana... asfalt otrzymał coś od niego i na odwrót... UWAGA w takich przypadkach murzyni są wykluczeni z wzajemnej wymiany (ten sam skład tkanek)> :D

Nemrod90

2023-09-03, 11:52
skaza_krwotoczna napisał/a:

Byłem kiedyś w społeczności tych zjebów motopedałów, na szczęście w porę się ogarnąłem. Z autopsji powiem że to banda imbecyli, jak ja k***a ich nienawidzę!



Od kiedy motocykliści to "społeczność" i jakaś jednorodna grupa? Imbecyle to niewielka grupa zapie**alaczy na szlifierkach, a dla ogromnej większości motocykl to hobby jak każde inne i sobie na nich po prostu jeżdżą nie zwracając zbytnio na siebie uwagi. Mi się wydaje, że trafiłeś do jakiegoś klubu Błękitna Ostryga i dlatego do tej pory Cię dupsko boli. :D

mit2

2023-09-03, 14:24
Nemrod90 napisał/a:

Imbecyle to niewielka grupa zapie**alaczy na szlifierkach


Śmiem się nie zgodzić. Tam gdzie mieszkam, na +/- 10 motocykistów, z 4 ma ścigacze i każdy z nich ma kompletnie wyj***ne na przepisy.
Dodatkowo co roku obok mojej działki przejeżdża zgraja motocip na zlot, więc wiem dokładnie kto zapie**ala na jakich typach motocykli. Praktycznie każdy zjeb na ścigaczu grubo przekracza dozwoloną prędkość w zabudowanym.

Juzwa

2023-09-03, 15:23
Nemrod90 napisał/a:

Od kiedy motocykliści to "społeczność" i jakaś jednorodna grupa? Imbecyle to niewielka grupa zapie**alaczy na szlifierkach, a dla ogromnej większości motocykl to hobby jak każde inne i sobie na nich po prostu jeżdżą nie zwracając zbytnio na siebie uwagi. Mi się wydaje, że trafiłeś do jakiegoś klubu Błękitna Ostryga i dlatego do tej pory Cię dupsko boli.



No coś podobnego. Jakoś BARDZO RZADKO można spotkać normalnego motocyklistę na drodze. Albo kozaczy, albo jedzie 3x dozwolona prędkość. Niedawno jechał taki buc za mną i nie mógł chyba wytrzymać jazdy 90 km/godz. Jechał slalomem, żebym go czasem nie przegapił i chyba powinienem sp***alać do rowu, bo Książe jedzie na pierdziku. Mam głęboką nadzieję, na samoeliminację tych debili. Ponieważ lubię drzewa, to wolę żeby eliminowali się na ciężarówkach, przepustach betonowych czy podporach. No i trzeba pamiętać o tej grupie ch*jów, którym wydaje się ze jazda po lesie jest im dozwolona.

Zboras27

2023-09-03, 21:20
Zapie**alam po lesie i szosie i beka z was zawistne p*zdy bo wasz bol sromu wynika z tego że albo was nie stać albo nie macie jaj żeby siąść na taki sprzęt, a debil co woli por*chac

ssj5gokuuu

2023-09-09, 21:45
takamahi napisał/a:

T-shirt, krótkie spodenki, sportowe laczki, na ch*j mu ten kask?



Zeby nie dostac mandatu. Bo to jedyna obowiazkowa czesc ubioru motocyklisty.