18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weź się ogól

hrabia9933 • 2016-01-07, 02:18




Swoją drogą, fajnie się to ogląda :shock:

The_Generat

2016-01-07, 13:02
nie można wyparzyć we wrzątku ? jest gdzieś w wawie taki fachowiec ?

own33333d7

2016-01-07, 13:09
Golenie brzytwą to ch*j, ale na sucho? :shock:


PhantomMask napisał/a:

No ok ale po ch*j cofać się 80 lat wstecz ? :hitler:
Tak swoją drogą, nikt Ci nie broni golić się maszynką starego :mrgreen:


Jakie 80 lat wstecz? Jednorazówki weszły chyba z 30 lat temu. Ja tam się golę maszynką na żyletki i nie wrócę do żadnych dżiletów fjużynów do których 4 kpl ostrzy kosztuje 80 zł jak za 5 zł mam 10 żyletek i ogolę się tym tak samo i bez podrażnień ;-) Goliłbym się brzytwą ale trzeba umieć naostrzyć a poza tym ręce mi się trzęsą i jeszcze miałbym skaryfikacje jak popek albo gościu z linku wyżej :D

kampton

2016-01-07, 14:12
k***a ręce opadają jak się czyta te wypowiedzi wyżej.

Powiem krótko . Golę się brzytwą od 5 lat i za żaden ch*j nie wrócę do żadnych maszynek .
Golenie jest rewelacyjne , fakt na początku trochę trzeba kaski wydać na sprzęt ale tak naprawdę kupujesz go na całe ŻYCIE . Brzytwa , pas do ostrzenia , kamień , bądź kamienie o różnych gradacjach ścieralności , pędzel i jakieś dobre mydełko (starcza na 4-5 miesięcy jak nie więcej ) .

Taki zestaw idąc po taniości myślę , że powinien zamknąć się do 600 zł. (nie chce mi się sprawdzać , jak kogoś to zainteresuje to sobie sprawdzi. wiadomo czym lepszy sprzęt tym droższy . sama brzytwa może kosztować 100 zł. albo 1200 zł. i więcej.

Jak kolega wyżej napisał maszynka na żyletki też jest dobra.
A przeliczając wydane pieniądze na dzilety i inne syfy to taka brzytwa zwraca się chwila moment ,
Ręce trzęsą się każdemu na samym początku , ważne żeby nie robić ruchów w bok tylko jak na filmiku . Na początku parę zacięć będzie ale głowy sobie nie utniesz ;)

A co do filmiku to jak jest zajebiście naostrzona brzytwa to i na such da radę ogolić .
Podejrzewam , że przed goleniem gościu miał na twarzy gorący ręcznik żeby zarost zmiękczyć i pootwierać pory.

To tak na wstępie .Jak kogoś temat zainteresuje mogę więcej napisać i wrzucić materiały co do techniki golenia i takie tam :)

To tyle .
Pozdrawiam.


białywęgorz

2016-01-07, 14:41
Czy w Polsce ktoś świadczy takie usługi i jak wygląda cenowo takie golenie? Ciekawy jestem :D