18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weterynarz profesjonalista

~McSadol • 2021-07-13, 08:20
Chyba nie ma zamiłowania do tego zawodu . Sierściuch nie wygląda na zadowolonego .


swampman

2021-07-14, 00:49
krzxsiek napisał/a:

Dziecko... czy ty wiesz na jakim portalu się znajdujesz? "Sadistic"! A nie portal miłośników zwierząt!
Wracaj na tik toka bo to nie jest portal miłośników zwierzątjestes zwyklym parchem z jakiejs pipidowy... i widac ze nie wiesz nic o sadolu.

mozna tu pie**olic wiele na rozne tematy ale chocbys sie paziu zesral pewne rzeczy sa tutaj swietoscia a miedzy innymi zwierzeta. (moze oprocz poj***nych pitbulli z poj***nymi wlascicielami)

Adae

2021-07-14, 00:58
Czy potrzeba wiecej dowodow na to, ze sadol jest pelen chorych pojebow, niz fakt ze ponad 50% komentujacych ten filmik lubi koty?

Nie ma bardziej poj***nych ludzi niz kociarze, Hitler kochal koty bardziej niz Zydow.

Prof._Kot_Budd

2021-07-14, 07:26
Adae napisał/a:

Czy potrzeba wiecej dowodow na to, ze sadol jest pelen chorych pojebow, niz fakt ze ponad 50% komentujacych ten filmik lubi koty?
Nie ma bardziej poj***nych ludzi niz kociarze, Hitler kochal koty bardziej niz Zydow.Dokładnie, ja rozumiem, że kobiety lubią "słodkie zwierzaczki" - tak sobie kompensują niespełnione instynkty macierzyńskie, na pewno każdy ma wśród znajomych takie, ale jeśli facet zdradza takie zboczenia to albo jest p*zdą albo zwichrowanym pojebem i nie chodzi o to, że nie można się do zwierzaka przywiązać, bo można, ale k***a zwierzę to zwierzę - jak dostanie kopa a jak trzeba to kulę w łeb - to nic się nie dzieje, świat się kręci dalej, babie czy gówniakowi kupujesz innego, albo nie i ch*j.

Strielok1

2021-07-14, 13:21
bercisko napisał/a:

Za co on temu kotu gonga w łeb sprzedał?Chciał go ogłuszyć

Oring napisał/a:

a takich jak ty wieszać, powoli, tak żeby nie przerwać rdzenia kręgowego, a i do tego na łańcuchu, żebyś się męczył je8any debilu.
Oby ci ojca zabili, a matke wyr*chało stado murzynów, a jak masz rodzenstwo to zeby zgineli w wypadku, i oby był z tego materiał na sadolaTy wiesz wogóle co piszesz?

BezSerca napisał/a:

By tak sk***ysyn zdechł...
Trzeba było się zatrudnić w zamiataniu ulic a nie znęcać się nad zwierzętami.Też mam nadzieję że ten sk***ysynski kot zdechł

:mrgreen:

swampman napisał/a:

jestes zwyklym parchem z jakiejs pipidowy... i widac ze nie wiesz nic o sadolu.
mozna tu pie**olic wiele na rozne tematy ale chocbys sie paziu zesral pewne rzeczy sa tutaj swietoscia a miedzy innymi zwierzeta. (moze oprocz poj***nych pitbulli z poj***nymi wlascicielami)


Zwierzęta świętością na sadolu... Skończ z z tymi krotochwilami zanim mi zajady popękają... Nie masz ciekawszych sposobów na spędzanie wakacji?

peterka84

2021-07-15, 02:33
pytolsky napisał/a:

Koty powinno się gazować, a nie leczyćZupełnie tak jak powinni zrobić z twoją starą psi wytrysku, który sp***olił z dupy twojego starego. Że jakieś chore ścierwo wydaliło takie gówno na świat i jeszcze go nikt w kiblu nie spuścił. Tak, to o tobie mowa śmieciu.

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Dokładnie, ja rozumiem, że kobiety lubią "słodkie zwierzaczki" - tak sobie kompensują niespełnione instynkty macierzyńskie, na pewno każdy ma wśród znajomych takie, ale jeśli facet zdradza takie zboczenia to albo jest p*zdą albo zwichrowanym pojebem i nie chodzi o to, że nie można się do zwierzaka przywiązać, bo można, ale k***a zwierzę to zwierzę - jak dostanie kopa a jak trzeba to kulę w łeb - to nic się nie dzieje, świat się kręci dalej, babie czy gówniakowi kupujesz innego, albo nie i ch*j.Ale jesteś tępym bucem... Ale za to jaki męski kryptopedał z ciebie wyszedł... I to pewnie nie raz i nie dwa Buahahahaha

Prof._Kot_Budd

2021-07-15, 10:10
peterka84 napisał/a:


Ale jesteś tępym bucem... Ale za to jaki męski kryptopedał z ciebie wyszedł... I to pewnie nie raz i nie dwa BuahahahahaNo już dobrze, pogłaszcz swojego wszarza lepiej ci będzie na chwilę. Opie**oliłeś już gałę swojemu kundlowi ? Jeśli nie to zrób to zaraz, niech ma chociaż tyle radości z życia na jakie go skazałeś trzymając w zbyt małym mieszkaniu tylko i wyłącznie dla egoistycznego zaspokojenia swojej samotności czy tam k***a kompensacji innych braków w twoim życiu.

Maras0803

2021-07-16, 19:18
pytolsky napisał/a:

Koty powinno się gazować, a nie leczyćKup sobie dom z ogrodem pie**olony biedaku to zmienisz zdanie co do kotów.

zbysio

2021-07-17, 10:34
pytolsky napisał/a:

Koty powinno się gazować, a nie leczyćA ciebie powinno się wskrobać , a nie rodzić.