18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weterani z Afganistanu

sz...........an • 2013-03-26, 18:10


Poleciła mi to moja znajoma... należą się jej przeprosiny, ponieważ podszedłem do tego olewacko myśląc, że to kolejny tani "reportażyk" okazuje się, że jest to ciekawy filmik przedstawiający w skrócie treść książki Marcina Ogdowskiego "z Afganistanu.pl"... polecam

Dla wszystkich którzy tutaj zaczną pie**olić, że nasi "bijo sie o rope hameryki" "zabójcy" "najemnicy" od razu możecie iść się j***ć razem z waszymi prociapapatymi poglądami ;-)

EdmundKemper

2013-03-27, 17:27
Jak mamy mieć porządną armię skoro społeczeństwo jej nie docenia? Czym ci żołnierze sobie zasłużyli żeby nazywać ich żołdakami i najemnikami, albo nawet jeszcze gorzej? Praca jak każda inna. To tak jakby wyzywać panią z warzywniaka, że sprzedaje banany nie hodowane w Polsce.

bovski

2013-03-27, 18:00
Na całe szczęście ja mogę sobie pozwolić na warna, a więc: Loaloa zdechnij k***o w męczarniach i niech cię pochowają obok twojego wujka ubeka, żeby nie trzeba było srać na wasze nagrobki dwa razy ty j***na lewacka szmato :* miłego dnia i wesołych świąt!

dex6969

2013-03-27, 19:36
Nie ma to jak walczyć i ginąć za Amerykańska rope...

chnibi

2013-03-28, 21:15
jebie wasze wszystkie popie**olone komentarze na temat Poskiej Armii, wstap a dopiero potem komentuj, nie wiesz po co jest taka misja to zamknij mordę i się nie odzywaj, jak znasz tylko armię z fimików to idź i zwal se konia a na temat żołnierzy milcz, pracuję w wojsku i ode mnie wielki szacunek tym co tam są i tym co polegi.Pamięci poległym z 15BZ Giżycko