18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weteran szos

~_Yarko_ • 2021-08-04, 13:07
Ofiara śmiertelna.


Sprawcą wypadku był 80-letni kierowca po dwóch udarach.

zwierzak30

2021-08-04, 16:19
Nie mam nic do dziadków,ale lekarz co mu badania podbił.
Powinien siedzieć na ławie oskarżonych razem z pie**olonym starym sk***ysynem.

Jarokwakin

2021-08-04, 16:25
zwierzak30 napisał/a:

Nie mam nic do dziadków,ale lekarz co mu badania podbił.
Powinien siedzieć na ławie oskarżonych razem z pie**olonym starym sk***ysynem.



Jak mu robił badania pół roku temu to wszystko było ok. Lekarz jest kryty.

TheDouchestOfBags

2021-08-04, 17:15
zwierzak30 napisał/a:

Nie mam nic do dziadków,ale lekarz co mu badania podbił.
Powinien siedzieć na ławie oskarżonych razem z pie**olonym starym sk***ysynem.



Jakie badania?

MarekJarek1

2021-08-04, 17:27
Jarokwakin napisał/a:

Jak mu robił badania pół roku temu to wszystko było ok. Lekarz jest kryty.



Jest całkiem prawdopodobne, że pomyliłeś się o jakieś dwa zera ;)
Dziadek się badał 50 lat temu i to mu wystarcza.
Poza tym, żaden lekarz nic tu nie zdziała bo taki dziadek następnego dnia zapomni, że stracił uprawnienia.
Kierowca z demencją / udarem będzie wsiadał za kółko, puki ktoś z najbliższej rodziny nie zabierze mu kluczyków.

virescens

2021-08-04, 19:45
Ojtam, ojtam. Jednego piździelca mniej czyli wartość dodana. Ze swoimi kwalifikacjami dziadek powinien dorabiać sobie jako kierowca autobusu w Katowicach... :D

Manolito666

2021-08-04, 20:39
Tyle się mówi o obowiązkowych badaniach dla kierowców w wieku emerytalnym, ale w związku z tym, że emeryci to najbardziej zdyscyplinowany elektorat, żadna partia nie chce im się narazić. I tak to politycy, czyli najbardziej zakłamana grupa zawodowa, popie**olą, popie**olą, ale nic z tym nie zrobią. Dziękuję za uwagę.

kenzol

2021-08-04, 20:55
Manolito666 napisał/a:

Tyle się mówi o obowiązkowych badaniach dla kierowców w wieku emerytalnym, ale w związku z tym, że emeryci to najbardziej zdyscyplinowany elektorat, żadna partia nie chce im się narazić. I tak to politycy, czyli najbardziej zakłamana grupa zawodowa, popie**olą, popie**olą, ale nic z tym nie zrobią. Dziękuję za uwagę.



69' rocznik jesteś? No to gotowy na badania za 13 lat? ;-)

Tobiahus96

2021-08-04, 22:16
Nie ważne w jak zajebistym stanie zdrowia mogłaby być osoba 65+ ( czasem nawet 60+) powinna mieć co pół roku/rok badania na to czy są w stanie prowadzić jakikolwiek pojazd mechaniczny, który przekroczy 40km/h. Nie chciałbym zginąć idąc gdzieś chodnikiem po potrąceniu jakiegoś dziadostwa bo miał/a wylew czy zawał.

Manolito666

2021-08-04, 22:28
No to raczej. Jak się nie będę nadawał do jazdy, to po kiego chu mam stwarzać zagrożenie na drodze. A na dzień dzisiejszy to mogę jeszcze dodać, że przeciętny kierowca ma lepszy czas reakcji po dwóch piwach, niż trzeźwy osiemdziesięciolatek. Aha. I jeszcze z innych bzdur, to w Polsce zabroniona jest marihuana, a legalny jest 96 procentowy spirytus

szpica

2021-08-06, 02:38
zdechł chociaż pie**olony grzyb też?

zb...........ig

2022-06-06, 02:00
Przypominam, że najwięcej wypadków powodują młodzi kierowcy :-P