18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weszło na ambicję

~Velture • 2019-09-18, 11:41
Nie dość, że dwa ulubione typy uczestników dróg dla sadoli to jeszcze ta żałosna próba dowartościowania się motosamca :-P


Albertd

2019-09-18, 20:25
MotoPirat napisał/a:

Nie ma to jak kupić sobie ścigacza + profesjonalne uzbrojenie ciała, będąc początkującym.



Skoro jest początkujący to kupno całego sprzętu wydaje się bardziej sensowne niż mniej

ellsworth

2019-09-18, 20:37
sensualna napisał/a:

jadąc pod górę samochodem próbowałam wyprzedzić pedalarza i za uja mi się nie udało j***ny miał formę a ja 80 na liczniku



A smok jest w tej bajce? Tyle to pod górę nawet zawodowcy nie wyciągają. 70 km/h to jest rekord prędkości konia wyścigowego a ty twierdzisz że kolarz jechał 80 pod górę, a więc bez jakiejkolwiek pomocy grawitacji, a wręcz przeciwnie. No ja pie**olę...

~Velture

2019-09-18, 22:20
ellsworth napisał/a:

A smok jest w tej bajce? Tyle to pod górę nawet zawodowcy nie wyciągają. 70 km/h to jest rekord prędkości konia wyścigowego a ty twierdzisz że kolarz jechał 80 pod górę, a więc bez jakiejkolwiek pomocy grawitacji, a wręcz przeciwnie. No ja pie**olę...



To jeszcze nic. j***ny jechał 80MPH a nie km/h. Jeszcze 8 więcej i by się cofnął do 26 października 1985 roku.

Tr...........ty

2019-09-18, 23:00
Fakt, że motocyklista jedzie jak ostatnia p*zda i boi się złożyć w zakręt, ale pedalarz niepotrzebnie utrudniał wyprzedzanie.

cofeina

2019-09-19, 15:05
sensualna napisał/a:

jadąc pod górę samochodem próbowałam wyprzedzić pedalarza i za uja mi się nie udało j***ny miał formę a ja 80 na liczniku



Dawno takiego debilizmu nie czytałam. 80 pod górę na rowerze, bo miał formę! :-D A potem się obudziłaś, bo zasrałaś z wrażenia łóżko? Straszne brednie.

AisesPoint

2019-09-19, 15:44
Sam jestem Motop*zdą i moim zdaniem te barany nie potrafią zrobić prostego przeciwskrętu Pozdrawiam

TrzyDwaJeden

2019-09-19, 21:06
Cały film czekałem aż motop*zda się wyjebie....

..... i się rozczarowałem :evil:

lolczyslaf

2019-09-20, 13:06
Szfajceneger napisał/a:

Widzę że Wam kobitom mylą się nie tylko prawa z lewą, ale i góra z dołem

Swoją drogą ciekaw jestem co to za samochód, którym rowerka się nie wyprzedzi.



Ja tam widziałem zjazd z góry, no ale co komu pasuje.

qmaverickq

2019-10-31, 19:10
de_sade napisał/a:

Nie miał formy tylko silnik elektryczny, być może ukryty w ramie. Nie da rady pod górę jechać 80km/h polegając jedynie na własnej sile.



Dobra dobra pedalarzu, was do tego samego grobu powinni zakopać